کالیفرنیا مطابق اما برای چه مدت ؟

هر روز که کالیفرنیا توجه رسمی نصایح به باقی می ماند در نیمه انزوای کاهش گسترش عفونت کروناویروس و در نتیجه مرگ و میر ناشی از COVID-19 و تسریع در بعد اجتماعی و اقتصادی محدودیت می تواند کاسته شود.

این پیامی است که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom ارسال به کالیفرنیا هفته گذشته در تخمگذاری یک “چارچوب” شش شرایط است که باید قبل از ملاقات او خواهد بازگرداندن “ظاهر نرمال.”

اما از طرف دیگر از Newsom معادله. هر روز محدودیت در محل باقی می ماند ما شخصی و جمعی سلامت اقتصادی رو به وخامت و انسانی ما در مورد ناکامی مجبور عدم افزایش, به خصوص به عنوان گرم بهار آب و هوا خواند.

ما آمریکایی ها و ما کالیفرنیا به خصوص لذت بردن از آزادی های شخصی به عنوان هیپی دوران شعار می گوید: “آیا خود ما چیز است.” بر خلاف شهروندان کشورهای دیگر که ممکن است عادت کرده اند به مطابق با استبدادی دستورات مانند کسانی که در چین, ما به طور طبیعی افسار وقتی گفت ما باید انجام چیزهایی که ما نمی خواهیم. در واقع ما در مبارزه انقلابی جنگ خودمان را جدا از شاه که حکومت فرمان و ایجاد اصل مسلم حقوق فردی به زندگی می کنند زندگی ما را ببینید ،

ما انجام نمی دهد و خود ما چیزهایی که در حال حاضر آن است که آیا کسب درآمد پول برای خودمان و خانواده ما cruising مراکز خرید و کار کردن در ورزشگاه رفتن به سینما و یادگیری در کلاس های درس حضور در رویدادهای ورزشی و بازدید از پارک ها و یا بی شماری دیگر انتخاب های شخصی که شامل زندگی روزمره ما قبل از این ویروس همه چیز را تغییر داد.

تا کنون کالیفرنیا بسیار زیبا انطباق با محدود سفارشات و مقامات از فرماندار پایین باید عاقلانه با تکیه بر رعایت داوطلبانه به جای نیروی سرکوبگر در حالی که امیدوار کننده به عنوان Newsom گفت: “آن را نمی خواهد یک دولت دائم.”

مقامات در برخی از کشورهای دیگر شده اند سنگین دست در ساخت و اجرای حکم خود را.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer مثلا اعلام کرد که “تمام دولتی و خصوصی تجمعات هر اندازه ممنوع است” که آن را به عنوان اجازه می دهد حتی بازدید از یک همسایه درب بعدی. او همچنین منع فروشگاه های مواد غذایی از فروش هر آیتم تلقی می شود ضروری است و در حال حاضر شاهد سازماندهی تظاهرات علیه او حکم.

کالیفرنیا مقامات ترک خورده را در کلیساها که در ادامه سرپوشیده خدمات به دلیل چنین گردهمایی را ایجاد خوشه از عفونت است. اما در کنتاکی شهردار حتی کلیساها ممنوع از داشتن خدمات است که در آن بندگان باقی مانده در اتومبیل خود را و گوش دادن به موعظه در رادیو ماشین.

چه مدت طول خواهد کالیفرنیا همچنان به پیروی اجتماعی فاصله اقتصادی و محدودیت های داوطلبانه? و اگر آنها ساییدگی در محدودیت بر آزادیهای فردی و شروع به چشم پوشی از آنها را Newsom و مقامات دیگر با استفاده از پلیس و دادگاه و یا حتی سربازان برای اجرای این دستور ؟

Newsom یک بار اشاره کرد سردستی که او آماده به اعلام حکومت نظامی و گارد ملی اجرای ویروس-تقلیل محدودیت در صورت نیاز. او به سرعت مورد حمایت و اکنون اعلام شده که او می بیند “نور در انتهای تونل” و یک بعد زمانی که محدودیت ها را می توان کاسته به وضوح امیدوار است که رعایت داوطلبانه پیروز خواهد شد.

آن را تا حدودی شبیه به آزمایش های ما با منع مشروب فروش یک قرن پیش از چند دهه از تلاش برای سرکوب ماری جوانا قبل از آن قانونی در بسیاری از ایالت ها و یا حتی بزرگراه محدودیت سرعت. زمانی که آمریکایی ها در مقابله با محدودیت های شخصی خود را انجام آنها اغلب شورشی.

این یک مسابقه بین امید ما به اهلی همه گیر و خواسته های ما به پرتاب کردن رفتاری قید و هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند چه نتیجه خواهد بود و یا زمانی که از آن خواهد رسید. ما واقعا تراورس قلمرو ناشناخته.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>