کالیفرنیا پیشی 30,000 coronavirus موارد; 1,146 مرگ و میر تایید

فقط یک روز پس از لس آنجلس’ مرگبارترین شنبه در coronavirus همه گیر مقامات دولتی تایید کالیفرنیا پیشی گرفته 30,000 تایید موارد coronavirus.

به عنوان ویروس ادامه داد: برای گسترش و تهدید دولت 39.7 میلیون ساکنان شماره جدید وارد شده توسط این سازمان خبری نشان می دهد 30,754 مردم تایید به COVID-19 و 1 ، 146 فوت کرده اند تا از 29,348 مورد تأیید و 1,050 مرگ و میر در پایان از جمعه.

خبر آمد تنها چند ساعت پس از آن گزارش شد که مقامات بهداشتی دولت پیدا کرده بود COVID-19 مورد در ده ها تن از منطقه خلیج خانه های سالمندان.

شگفت انگیز دولت آمار و ارقام نشان می دهد که 34 خانه های پرستاری در هفت منطقه خلیج شهرستانهای را تایید موارد coronavirus. از 1,224 پرستاری ماهر امکانات در کالیفرنیا 261 گزارش داده اند که یک یا بیشتر COVID-19 موارد توسط هر یک مقیم و یا عضو هیات همانطور که از جمعه.

اما پرستاران و کادر پزشکی نه تنها ضروری کارگران بیمار شدن در سراسر دولت است.

به عنوان بسیاری از کالیفرنیا در زمان و موقعیت در پشت درهای بسته از خانه پناه در محل در تلاش برای کاهش گسترش مرگبار coronavirus دیگران در زمان موضع خود را در خط مقدم.

مراقبت از کارگران افسران پلیس, فروشگاه مواد غذایی کارمندان ایستگاه گاز مسئولین آتش, جامعه طرفداران و روزنامه نگاران و پرستاران و پزشکان و رانندگان اتوبوس — همه کار مشاغل در نظر گرفته شده ضروری برای حفظ زندگی در خارج رفتن. جیوه اخبار نشستم با برخی از آنها به داستان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>