کالیفرنیا دادگاه عالی وزن آن موقع بازنشستگی مورد

آن را صرفا تصادفی است که دولت دیوان عالی کشور شنیده استدلال این هفته در یک پرونده مهم مربوط به کارکنان دولتی حقوق بازنشستگی به عنوان دولت و مقامات محلی آغاز شد به گردش با اثرات شدید یک بیماری همه گیر ناشی از رکود اقتصادی در بودجه خود را.

اما سلامت و بحران های مالی رخ داده در خارج از دادگاه سان فرانسیسکو اتاق نفوذ در داخل هر دو بصری و شاید از نظر قانونی.

تنها دو قضات هر دو با پوشیدن مبارزه با عفونت ماسک نشسته خوبی از هم جدا در اتاق در حالی که دیگر پنج به علاوه وکلای شرکت از طریق ویدئو و یکی مینگ چانه معطوف به خود من-تلفن زمانی که کامپیوتر خود اتصال شکست خورده است.

اری Onishi یک مشاور حقوقی به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, اشاره چندین بار به رکود اقتصادی است اثرات به او التماس دادگاه برای رعایت 2012 اصلاحات حقوق بازنشستگی, قانون, مجلس, لایحه, 197, دفاع و پشتیبانی, و امضا شده توسط Newsom را سلف جری براون که حذف اصطلاح “حقوق بازنشستگی خونتان.”

این بی وجدانی خواهد بود, او گفت:, اجازه می دهد تا کارمندان دولتی به طور مصنوعی باد حقوق بازنشستگی خود را با جمله های مختلف پرداخت دیگر از حقوق خود را در بازنشستگی و محاسبات در زمانی که دولت های ایالتی و محلی به فکر عمیق کاهش در خدمات حیاتی. Onishi گفت: رعایت قانون خواهد بود “در نهایت پایان دادن به فاحش حقوق بازنشستگی خونتان فرآیندهای.”

اما در دفاع از قانون دستور به “محروم از تعریف جبران earnable هر گونه خسارت تعیین شده ، پرداخت شده است به منظور افزایش یک عضو مزایای بازنشستگی” Onishi در زمان محدود رویکرد این استدلال که حقوق بازنشستگی-خونتان هرگز قانونی پس از اصلاح قانون صرفا تأکید آن غیر قانونی. او sidestepped بیشتر مسئله اساسی مطرح شده توسط 2012 اصلاحات – آیا “کالیفرنیا قانون” حفاظت از حقوق بازنشستگی است به عنوان مقدس به عهده گرفت.

که قانون در واقع یک سری از دیوان عالی کشور در موارد دوستیابی به عنوان بسیاری از هشت دهه بر آن است که هنگامی که یک کارمند عمومی استخدام هر چه مزایای بازنشستگی و سپس در محل هرگز نمی تواند تغییر کند. آن را یک برنامه از دولت در قانون اساسی منع “اختلال قرارداد.”

وکلا برای اجرای قانون اتحادیه های کارگری است که به چالش کشیده AB 197 بازنشستگی-خونتان مقررات از سوی دیگر بارها و بارها استدلال کرد که گنجاندن غیر از حقوق و دستمزد و جبران خسارت در حقوق بازنشستگی محاسبات زمانی درک می شود قانونی است. بنابراین, آنها گفت, قانون خروج از جبران خسارت برای کارکنان فعلی اختلال به طور ضمنی قرارداد نقض کالیفرنیا حکومت و در نتیجه خلاف قانون اساسی است.

وکیل اتحادیه دیوید Mastagni را رد کرد “بازنشستگی-خونتان” به عنوان “ذاتا سیاسی اصطلاح” برای شیوه های که تا به حال مدت طولانی لذت می برد و حقوقی برکت و پیشنهاد کرد که در دنبال لغو آن دولت بود “درخواست یک ثروت باد آورده.”

در بازجویی قضات به چند سرنخ که چگونه آنها تکیه و به خصوص اینکه آنها را به تصمیم گیری در این مورد به دقت به عنوان Onishi به نظر می رسید به درخواست و یا حفاری به کالیفرنیا قانون که impregnability شده سوال های پایین تر تصمیم دادگاه. اگر این دومی تاثیر بالقوه خواهد بود عظیم و مهم نیست که کدام راه را رفت.

کالیفرنیا سیستم های بازنشستگی در شرایط مالی بدی. بزرگترین کالیفرنیا عمومی کارکنان بازنشستگی سیستم (CalPERS) بود و تنها حدود 70 درصد بودجه قبل از همه گیر رکود اقتصادی ضربه و بازار سهام خود را آغاز کرد وحشی gyrations. آن را به حال شده است خواستار همیشه عالی پرداخت و از دولت های ایالتی و محلی از جمله مدارس برای جلوگیری از وخامت بیشتر.

هیچ کس نمی داند چه مدت رکود اقتصادی و یا چقدر جدی خواهد بود. با این حال با کاهش عمده ای در هزینه های آموزش و پرورش, بهداشت و رفاه, برنامه های پلیس و آتش نشانی و دیگر اقلام بلیط بلندی هزینه های بازنشستگی خواهد شد در سیاسی ویژه و دیوان عالی کشور تصمیم گیری خواهد شد یک عامل در اینکه آیا آنها از نظر قانونی می تواند کاهش می یابد.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>