California State Parks نزدیک به وسیله نقلیه ترافیک با توجه به کروناویروس

پس از شاهد یک افزایش در بازديد روز قبل از همه 280 California State Parks در حال حاضر خواهد شد بسته به دسترسی به وسیله نقلیه با توجه به بیانیه ای.

“در روز شنبه بسیاری از پارک دولت بار دیگر تجربه ملاقات موج ساخته شده است که آن را غیر ممکن است برای پیاده سازی مناسب اجتماعی/ جسمی از فاصله شیوه” یک بیانیه گفت: از وزارت کالیفرنیا از پارک ها و تفریح و سرگرمی.

پارک دولت در حال حاضر بسته تمام اردو موزه ها و مراکز بازدید کننده لغو تمام حوادث و بسته به ترافیک وابسته به وسايط نقلیه در برخی از پارک ها و سواحل است. گروه گفت: این امر در ادامه به نظارت بر ملاقاتها و فیزیکی فاصله در تمام پارک های ایالتی برای تعیین اینکه آیا اقدامات بیشتری خواهد بود گرفته به طور کامل بسته شدن تمام پارک ها از جمله مسیرهای پیاده روی و دستشویی و حمام.

با L. A. شهرستان سواحل و مسیرهای دوچرخه بسته همراه با تعطیلی و سخت اجتماعی فاصله قوانین در سواحل در سراسر جنوب کالیفرنیا حفظ طبیعت و پارک دولت به نظر می رسید در مورد تنها فعالیت در فضای باز سمت چپ برای بسیاری از مردم این آخر هفته. مهم پیام از مقامات بهداشت عمومی شده است مهم نیست که چگونه بزرگ این آب و هوا است که مردم به ماندن در خانه.

L. A. شهردار اریک Garcetti و دیگران گفته اند که اگر مردم نیاز به ورزش و یا می خواهید برای پیاده روی سگ خود را به انجام این کار در اطراف خود محله و نه از نقاط محبوب مانند سواحل و پارک ها.

رانچو پالوس وردس که نظارت پالوس وردس طبیعت حفظ بسته شده و دسترسی به آن سیستم دنباله هفته گذشته است. پالوس وردس استیتس بیش از حد محدود پارکینگ عمومی برای کسانی که می خواستند به راه رفتن در امتداد مسیرهای پیاده روی است که مرز صخره ها.

LA County علاوه بر بسته شدن سواحل, ساحل, حمام بعضا تفرجگاهها و ساحل دوچرخه مسیرهای قبلا اعلام تعطیلی از مسیرهای پیاده روی عمومی با توجه به این بیانیه. و در اورنج کانتی پارکینگ در تمام سواحل منطقه ای و بیابان پارک بسته شد همراه با فضاهای پارکینگ در همه trailheads.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>