کالیفرنیا باید باز کارآفرینان خلاقیت به کمک به نجات اقتصاد کشور

Coronavirus است مجبور به کسب و کار در سراسر کشور برای کشف کردن راه های جدید برای شناور باقی می ماند—و چند احساس تنگنا بیشتر به شدت از آرایشگران و زیبایی. در یک صنعت است که نیاز به در جلسات حضوری و تماس فیزیکی و حفاظت از مشتریان و کارکنان بهداشت و درمان نیاز به خلاق راه حل های جدید.

یک ایده به نظر می رسد مانند حس مشترک: با توجه به شواهدی که عفونت به احتمال زیاد در داخل خانه از خارج از منزل برخی از سالن ها پیشنهاد کرده اند عملیات حرکت خارج. که چه Corinne لام صاحب Salotto استودیو در رانچو برناردو تصمیم به انجام. او مونتاژ برخی از چادر و فرش و تجهیزات سرمایش و بنابراین او می تواند خدمت به مشتریان در پارکینگ.

پس از آن دولت وارد برای گفتن ندارد.

لام یک تماس از گروه مصرف کننده امور گفتن او که در کالیفرنیا قانون مستلزم آن است که تمام لوازم آرایشی خدمات ارائه شده در داخل خانه. و پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور داد تمام سالن بسته شده بود از شانس و خلاق گزینه برای خدمت به مشتریان له شد.

این درست است: دولت قانون مشخص می کند که زیبایی و آرایشی خدمات ارائه شده باید “در” مجوز سالن. اما این قانون شد و بدیهی است که نه در نظر گرفته شده برای جلوگیری از مجوز آرایشگران—که در حال حاضر دریافت گسترده بهداشت و درمان و آموزش ایمنی مورد نیاز توسط دولت مقررات—از پیدا کردن راه های مبتکرانه برای مقابله با یک بار-در-یک-عمر اضطراری برای بهداشت عمومی. وجود دارد بدون هیچ دلیل سبک نمی توانید رنگ مو با خیال راحت خارج زیر یک چادر. بیشتر چه, کالیفرنیا در حال حاضر اجازه می دهد تا ورزشگاه و کسب و کارهای دیگر به کار خارج از منزل.

هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. Newsom اعلام کرد قانون جدید اجازه می دهد آرایشگر مغازه ها برای برش مو در منزل—اما دولت رگولاتور ساخته شده روشن است که این را شامل نمی شود هر “مواد شیمیایی مو خدمات” مانند رنگرزی با تکان دادن و یا صاف کردن. حتی شامپو خارج از محدوده است. داده کسانی که محدودیت لام تصمیم گرفت که به زحمت تلاش برای بازگشایی شده است.

این استبداد است که متاسفانه غیر معمول نیست. پس از همه گیر شروع مقامات دولتی بارها و بارها مانع صاحبان کسب و کار تلاش برای دیدار با نیازهای مردم—اغلب به عنوان یک نتیجه از کهنه مقررات وجود دارد که نه به این دلیل که حفاظت از امنیت عمومی اما به دلیل موجود کسب و کار استفاده از این قوانین برای محافظت از خود در برابر رقابت با شرکت های جدید.

صدور مجوز قوانین اجازه الزامات و سایر مقررات دولت اغلب نوشته شده است با کسب و کار موجود در ذهن و معنی آنها بر اساس مفروضات در مورد چگونه یک صنعت خاص باید به کار گیرند. اما از آنجا که این مقررات قفل آن مفروضات در محل آنها جلوگیری از صاحبان کسب و کار از ارائه نوع جدیدی از خدمات و یا پیدا کردن پیش بینی نشده و راه های خلاقانه برای خدمت به نیازهای مشتریان.

این تاسف به اندازه کافی در زمان عادی از آن باعث می شود کالا و خدمات گران تر و مانع از ایجاد شغل توسط خفقان کارآفرینی است. اما در یک بحران بی سابقه ای مانند این مشکل این است که حتی بیشتر شدید. با بیکاری در سطح رکورد و کسب و کار, گزارش, ذهن ترا درهم میشکنند ضرر و زیان این مهم است که رهبران سیاسی پیدا کردن راه هایی برای ساده سازی و کاهش مقررات و اجازه صاحبان کسب و کار پیدا کردن جدید راه امن به ارائه خدمات و حفظ مواد غذایی در جدول برای خود و کارکنان خود را.

نباید آن را سخت. کالیفرنیا خدمات اورژانس قانون اجازه می دهد تا فرماندار به “تعلیق هر گونه مقررات اساسنامه” یا “سفارشات قوانین یا مقررات هر سازمان دولتی” در هنگام لازم در مواقع اضطراری است. کشورهای دیگر کمک مالی خود را به فرمانداران مشابه قدرت. گام اول باید برای رژیم صهیونیستی است. Newsom—و رهبران در کشورهای دیگر با قوانین مشابه—خود را به استفاده از قدرت اضطراری را لغو و بی معنی محدودیت در کسب و کار و کارآفرینان مانند لام آزادی آنها نیاز دارید. گام بعدی — هنگامی که ما اب و هوای این طوفان است برای قانونگذاران برای از بین بردن چنین meddlesome محدودیت به طور دائم.

COVID-19 واقعا ما را در بازی uncharted waters. اما وجود دارد بسیاری از درس های ما می توانند یاد بگیرند از بحران های آمریکایی به اب و هوای سراسر تاریخ ما است. اولین و مهم ترین این است که هنگامی که با توجه به آزادی به پیاده سازی راه حل های خلاق کارآفرینان مانند Corinne لام را پیدا خواهد کرد راه هایی برای نگه داشتن اقتصاد کشور را رفتن—در حالی که نگه داشتن مشتریان امن و راضی است.

تیموتی Sandefur است معاون رئیس جمهور برای دادخواهی در Goldwater موسسه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme