پلیس کالیفرنیا: 1 کشته و 5 زخمی در تیراندازی در اتوبوس

LEBEC کالیفرنیا. — یک فرد مسلح به کشته شدن 51 ساله زن از کلمبیا و زخمی شدن پنج نفر دیگر قبل از سپیده دم روز دوشنبه در یک بسته بندی تازی اتوبوس سفر از لس آنجلس به سان فرانسیسکو و راننده اتوبوس به نحوی موفق به دریافت مسلح کردن اتوبوس گشت بزرگراه کالیفرنیا گفت.

مظنون را بازداشت گرفته شده بدون حادثه و انگیزه بود فورا شناخته Sgt. برایان Pennings از بزرگراه گشت گفت.

دو نفر از قربانیان در بیمارستان بستری شد با جراحات جدی Pennings گفت. چهل و دو مسافر و یک راننده بودند روی عرشه کشتی در زمان عکسبرداری است.

یک 911 تماس گیرنده گزارش تیراندازی در 1:27 a. m. به عنوان اتوبوس در بزرگراه بین ایالتی 5 در یک منطقه کوهستانی بین لس آنجلس و سان Joaquin Valley گفت: یک فرد در هیئت مدیره اتوبوس با یک تفنگ به ضرب گلوله چند مسافر Pennings گفت.

“راننده اتوبوس بلافاصله کشیده به شانه راست و به نوعی — هنوز در تلاش برای کشف کردن چگونه این اتفاق افتاده است — قادر به اجبار متهم کردن اتوبوس,” او گفت:.

پس از خروج فرد مسلح در پشت راننده ادامه داد: برای خروج بعدی کشیده و به پارکینگ یک ایستگاه گاز.

“اقدامات او بودند بسیار مناسب و یکی می گویند قهرمانانه” Pennings گفت: راننده.

گشت بزرگراه افسران یافت مشکوک چند دقیقه بعد و او را بازداشت, سرودن گفت.

یک تفنگ دستی در نظر گرفته شده که مورد استفاده در عکسبرداری در سمت چپ شده بود در اتوبوس Pennings گفت. ماموران فدرال با اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره بودند و کار را برای ردیابی سلاح.

Pennings گفت: انگیزه ناشناخته بود اما گفت: هیچ نشانه ای از تروریسم “در این زمان است.”

شهود و مظنون شدند و در حال مصاحبه و مقامات را بلافاصله شناسایی متهم یا قربانیان.

Pennings گفت: یکی از پنج زخمی شدن نفر شد, پرواز به یک بیمارستان و دیگران قرار گرفته اند به بیمارستانها.

اتوبوس چپ لس آنجلس در 11:30 بعد از ظهر یکشنبه و برنامه ریزی شده بود را متوقف می شود در شهرهای طبس و اوکلند قبل از پایان مسیر خود را در سان فرانسیسکو در حدود 7:20 صبح جمعه با توجه به تازی وب سایت.

این تیراندازی زمانی رخ داد که اتوبوس بود در بالای Tejon تصویب آن افزایش می یابد به ارتفاع بیش از 4100 پا (از 1250 متر) در جامعه کوچک Lebec.

“افکار ما و نماز از رفتن به هر کس و هر عضو خانواده تحت تاثیر این حادثه امروز” تازی در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که این شرکت به جمع آوری اطلاعات در مورد آنچه اتفاق افتاده است و کمک خواهد کرد که پلیس در تحقیقات خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbet