فرماندار کالیفرنیا رفت و آمد, جملات, جمله برای قتل

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز جمعه عفو پنج نفر که در حال حاضر وقت خود را در خدمت و تبدیل جملات از 21 دولت, زندان, زندانیان, از جمله بیش از ده محکوم به قتل یا جرایم مرتبط. قربانیان را کودکان در دو تا از این موارد و یک زن باردار در یک سوم است.

مورد عفو درخواست شد در نظر گرفته شده قبل از coronavirus بحران “و به عنوان منابع مجاز فرماندار تصمیم گرفت به حرکت به جلو با آنها” سخنگوی ویکی آب گفت: در یک ایمیل.

وکیل به نمایندگی از زندانیان این هفته خواسته فدرال قضات برای آزادی هزاران نفر از زندانیان برای کمک به زندانها بهتر مقابله با این بیماری همه گیر است که بیمار یک زندانی و 12 نفر. Newsom گفت: جرم زندانی منتشر خواهد بار بیشتر تیره و تار جامعه سیستم مراقبت های بهداشتی و بی خانمانی برنامه های. اما او را متوقف نقل و انتقالات به سیستم برای 30 روز.

گذشته از معمول در نظر گرفتن امنیت عمومی و عدالت عوامل آبهای گفت که به دلیل همه گیر فرماندار “نیز در نظر گرفته سلامت عمومی تاثیر هر گرانت به عنوان به خوبی به عنوان هر یک از اهل بیت را فردی وضعیت سلامت و تناسب خود را پس از انتشار برنامه ها از جمله مسکن.”

بسیاری از افراد مبتلا به کروناویروس خفیف یا متوسط علائم اما آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود.

بسیاری از کسانی که با توجه بخشش یا عفو شدند و تحت سن 26 در زمان جنایات خود را و آنها را پس از شرکت در برنامه های توانبخشی آب گفت. بسیاری از commutations اجازه می دهد زندانیان به دنبال آزادی مشروط اما انتشار گیری هنوز هم می شود ساخته شده توسط هیئت مدیره آزادی مشروط جلسات.

Newsom را commutations شامل شامل 14 زندانیان محکوم به قتل یا جرایم مرتبط.

سوزان جانسون, 75, San Diego County خدمت از 22 سال برای حمله به یک کودک باعث مرگ در حالی که 64 ساله Joann پارک لس آنجلس خدمت 27 سال را انکار می کند اما تنظیم یک آتش سوزی در خانه خود را که منجر به کشته شدن سه تن از فرزندان جوان است.

رادنی McNeal, 50, San Bernardino County خدمت از 22 سال برای ضرب چاقو همسر باردار خود یک جرم او نیز رد می کند.

دیگران عبارتند از:

— Kristopher Blehm, 35, از سانتا باربارا شهرستان خدمت کرده است و نزدیک به 12 سال برای کمک به قتل و جنایت شریک عاشقانه رقیب.

— استیون Bradley, 56, شهرستان کرن خدمت 32 سال برای کشتن یک ایستگاه گاز همراه در طول یک سرقت.

— Jason برایانت, 40, از Shasta County, خدمت 20 سال برای سرقت های مسلحانه که در آن یک قربانی بود به ضرب گلوله توسط یک همدست.

— رزماری Dyer, 67, لس آنجلس خدمت بیش از 33 سال برای ضرب تیراندازی ،

— ساموئل Eldredge, 61, از Humboldt County, خدمت 25 سال برای ضرب تیراندازی جرم خود شریک بدون.

— ریچارد گل, 64, از Tulare County, خدمت بیش از 25 سال برای قتل یک زن در طول یک سرقت.

— رابرت شیشه ای, 48, لس آنجلس خدمت بیش از 26 سال برای قتل در جریان یک سرقت.

— جیمز هریس, 56, لس آنجلس خدمت بیش از 30 سال برای فروش مواد مخدر مربوط به آدم ربایی و قتل دو قربانی.

— دیوید Jassy, 45 لس آنجلس خدمت 11 سال برای کشتن یک مرد در یک درگیری.

— Shyrl Lamar, 68, از Sacramento County شرکت در یک سرقت است که در آن جنایت شریک ضرب چاقو دو قربانی.

— Ramon Rodriguez, 49, از لس آنجلس خدمت 22 سال پس از او پرداخت شده بود به کشتن قربانی.

دو تا از عفو در نظر گرفته شده برای کمک به مهاجران قانونی که در صورت امکان اخراج بر اساس جرمی که مرتکب سال پیش. واترز گفت که می خواهد “ناعادلانه وثیقه نتیجه که آسیب خانواده ها و جوامع است.”

یکی از سه تایلندی که در دفتر فرماندار گفت: سن 18 سالگی در سال 1994 زمانی که او محکوم به دریافت اموال به سرقت رفته و در سن 21 هنگامی که او به اعدام محکوم شد یک باند مربوط به حمله با اسلحه گرم درجه دوم سرقت و تلاش برای منصرف کردن یک شاهد.

دیگر Monsuru Tijani بود که به اتهام شهادت دروغ در سال 1986 بررسی تقلب در سال 1991 ارائه نادرست صورتهای مالی در سال 1995 ارائه نادرست صورتهای مالی در سال 1999. دفتر والی گفت که او “تبدیل شده و زندگی خود را در اطراف” اما او در برابر آزار و اذیت مذهبی و ممکن است حبس اگر او تبعید شده به نیجریه به دلیل تبدیل او به مسیحیت است.

سه باقی مانده رضایت همه لوس آنجلس موارد است.

گابریل گارسیا و توماس شانون-مطلوب بودند به طور جداگانه به اتهام جرائم مواد مخدر در اوایل تا اواسط 20s حدود سه دهه پیش است. برندا Ibanez سرقت از دو فروشگاه رفاه در سال 1999 و در سال 2005 او در تلاش برای خرید موتور سیکلت با یک جعلی گواهینامه رانندگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>