کالیفرنیا AG شکایت بیش عظیم سان برناردینو فرودگاه محموله پروژه

دولت دادستان کل خاویر بکررا به شکایت اداره فدرال هوانوردی فرودگاه بین المللی سن برناردینو اقتدار و Hillwood شرکت بیش اخیر تصویب عظیم حمل و نقل هوایی مرکز لجستیک در حال حاضر تحت ساخت و ساز در سابق نورتون پایگاه نیروی هوایی.

پیوست در هند چشمه بالا سهشنبه, فوریه. 21 با کار محلی و زیست محیطی طرفداران بکررا گفت که در طول روند تصویب این سه سازمان را نادیده گرفته قابل توجهی خطرات بهداشتی تقریبا 660,000 فوت مربع مرتب سازی تسهیلات برای around-the-clock هوایی و زمینی حمل و نقل خواهد مطرح به جامعه اطراف است.

FAA مورد تایید Eastgate پروژه در اواخر سال گذشته.

“این فرودگاه بزرگ گسترش پروژه خواهد تاثیر قابل توجهی بر جامعه محلی و خانواده های که در این منطقه خانه” بکررا گفت. “این خانواده ها در حال حاضر به طور نامتناسبی بر دوش آلودگی است. … در کالیفرنیا ما می توانیم کسب و کار به عنوان معمول صدمه دیده مضطرب جوامع در دولت ما. ما باید مسئولیت برای ارائه عدالت از جمله عدالت محیط زیست برای همه در کالیفرنیا جوامع است.

“هیچ یک از ما” بکررا ادامه داد: “آیا California Department of Justice, FAA, سان برناردینو اقتدار فرودگاه و یا توسعه دهنده پروژه حق دارند به نوبه خود پشت خود را بر روی خانواده ها در این منطقه نه می تواند به ما پشت ما را در حکومت قانون است.”

مجموعه 101 هکتار بسیاری در غرب ویکتوریا خیابان و در جنوب خیابان سوم این Eastgate پروژه است و انتظار می رود به ارائه حدود 4000 شغل و تولید میلیون ها دلار در عرض پنج سال فرودگاه ها گفته اند.

زمانی که تسهیلات باز می شود, به عنوان بسیاری از 12 پرواز در حال انتظار در هر روز با این رقم افزایش به 26 سال 2025.

آمازون یک شایعه مستاجر.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>