کا خشونت: HC اجازه می دهد تا مرکز impleadment در پیل برای دپو بیش نفرت سخنرانی 3 BJP رهبران

دهلی نو: دادگاه عالی دهلی روز شنبه مجاز impleadment از مرکز در پیل به دنبال مسکن از دپو و دستگیری ها در شرق دهلی نو که در آن خشونت فوران کرده است بیش از اصلاح قانون تابعیت.

یک نیمکت از رئیس دادگستری D N پاتل و عدالت C هری شانکار اعطا چهار هفته به مرکز و پلیس به فایل خود را در پاسخ به پیل به دنبال مسکن از دپو در برابر سه BJP رهبران به اتهام ساخت نفرت سخنرانی.

وکیل عمومی Tushar مهتا گفت: نیمکت که به عنوان مرکز مسئول حفظ نظم و قانون در دهلی نو آن را ساخته شده است در که اجازه داده شد توسط دادگاه.

او اطلاع نیمکت که 48 دپو شده اند ارائه شده است در رابطه با خشونت و گفت: هیچ مداخله قضايي تا عادی است که بازسازی در این سرمایه های ملی.

مهتا گفت: دپو شده اند ارائه شده است در رابطه با آتش سوزی غارت و مرگ و میر در جامعه خشونت است.

شمار کشته شدگان در خشونت رسیده 34 روز پنج شنبه با حدود 200 نفر مجروح شدند.

دادگاه عالی تا به حال در چهار شنبه ابراز “غم و اندوه” در طول پلیس دهلی را شکست به ثبت نام دپو در برابر سه BJP رهبران خود ادعا نفرت سخنرانی در ارتباط با تابعیت (متمم قانون مربوط به خشونت و مشاهده شده است که این شهر تا به حال دیده می شود به اندازه کافی خشونت و نباید شاهد یکی دیگر از 1984 ضد سیک شورش-مانند حادثه است.

نیمکت بود نیز مورد سوال است که زمانی که پلیس می تواند ثبت نام دپو در ارتباط با حوادث خشونت از جمله آتش سوزی غارت سنگ pelting چرا آن را نشان نمی دهد نشاط را به اتهام نفرت سخنرانی توسط سه BJP رهبران — Anurag Thakur, Parvesh ورما و Kapil Mishra. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>