جدید تمرکز بر روی خطرات ناشی از بوتان و نقش آن در تولید هش نفت پدید آمده در روز یکشنبه یک روز پس از آتشین انفجار زخمی 12 لس آنجلس آتش نشانان.

انفجار آمد در اطراف 6:30 p. m. در مجاورت SmokeTokes یک مرکز شهر L. A. تامین کننده برای سازندگان از آنچه است که گاهی اوقات به نام “عسل نفت” است اما همچنین به عنوان شناخته شده “بوتان هش نفت است.”

آتش سوزی محققان مشخص نیست یک علت رسمی اما واضح بود وجود دارد تمرکز بر کوچک بوتان کپسول گاز در خیابان و داخل ساختمان, مقامات گفت.

صرف نظر از منبع و بدون تخلف یافت شده است — بوتان در مجاورت آتش است به خصوص بزرگ و مهم است.

بوتان و بسیار قابل اشتعال و گاز است که باعث ایجاد یک انفجار خطر و می تواند باعث آتش خطرناک هنگامی که آن بخارات یا مشتعل از گرما و جرقه شعله باز.

مواد شیمیایی مورد استفاده در استخراج روغن از گیاهان شاهدانه. در اصل مایع بوتان از طریق گیاه استخراج “بالا القا” ترکیبات آبگریز (به نام THC) و آن دسته از ترکیبات و بوتان هستند و سپس از طریق یک فیلتر. در نهایت بسیار قوی و متمرکز شکل از محصول تولید شده در قالب چه گاهی اوقات به نام “برشنا شرکت,” “خرد” “لانه زنبوری” “نفت” و یا “موم” با توجه به موسسه ملی بهداشت.

مصرف کنندگان ممکن است تشخیص محصولات مرتبط مانند vape قلم و خوراکیهای.

لس آنجلس آتش نشانان با ضربت بزمین کوبیدن یک ساختار آتش سوزی در 327 E بوید سنت و 3 خیابان پس از یک انفجار و یک میدی اعزام شد تا به عنوان چند آتش نشان زخمی شدند, را در لس آنجلس در روز شنبه, مارس 16 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

وجود نگرانی در مورد خطرات ناشی از فرآیند تولید است.

بوتان از تولید می تواند تجمع در فضاهای محدود جرقه انفجار اگر مشتعل و یا برق. این یک فرایند است که می تواند اتفاق می افتد در تنظیم عملیات تجاری بلکه در خانه گاراژ که در آن ابزار ساده مانند لوله های فولادی و پیرکس ظروف استفاده می شود.

“این انفجار و سوختگی نشان دهنده رشد و جنبهی مشکل در ارتباط با dabbing که باید در نظر گرفته شود در کنار هر گونه خطرات مرتبط با استفاده از” با توجه به NIH خلاصه.

این یک مشکل دیده می شود در سراسر جنوب کالیفرنیا. در میان حوادث:

  • در ماه ژانویه یک مرد در بیمارستان بستری شد با برنز پس از یک انفجار در یک رودخانه اصلی است که تا به حال عسل-روغن داخل آزمایشگاه.
  • در ماه مارس یک انفجار در بونا پارک متل اتاق باعث تخلیه و بررسی امکان آزمایشگاه مواد مخدر.
  • در اواخر سال گذشته پنج زندانی متهم به قتل پس از انفجار مرگبار در یک مواد مخدر آزمایشگاه در چتسورث که به کشته شدن یک مرد که با آنها کار می کرد. این هم شد یک آزمایشگاه است که استخراج شده از بالا القا THC شیمیایی از گیاهان شاهدانه برای ایجاد مخلوط روغن.
  • یک سال 2016 آتش سوزی در SmokeTokes — که در آن زمان در یک مکان نزدیک مرکز شهر — نیز درگیر چه مقامات ذکر شده در زمان به عنوان بالا قابل اشتعال گاز سیلندر.

مقامات آتش به دقت به اتصال مرکز شهر آتش به تولید این ماده و یا به بوتان. تحقیقات خود را راه اندازی در روز یکشنبه.

اما آشکار بود که بدون در نظر گرفتن چرا از آن استفاده می شود حضور بوتان نشان داده و ممکن است خطر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de