کسب و کار, گوش دادن جلسات هدف برای انتقال اطلاعات به مقامات دولتی در داکوتای شمالی

چنگال بزرگ عضو شورای شهر برت وبر که میزبانی یک نشست مجازی برای شنیدن نگرانی از کسانی که در صنایع غذایی گفت: لازم است برای قرار دادن با هم یک لیست از پاسخ هایی که می توان به دولت برای عمل است. چه کسانی که پاسخ یا باید هنوز هم باقی می ماند و به کار را به عنوان وضعیت در اطراف coronavirus همچنان گشوده است.

مجازی جلسه برگزار شده در دوشنبه 23 مارس برگزار شد, شهرستان, Grand Forks/East Grand Forks, اتاق بازرگانی, Grand Forks منطقه اقتصادی شرکت توسعه و توسعه مرکز شهر انجمن. این دیدار لقب یک کسب و کار گوش دادن جلسه برای اولین بار در یک سری از جلسات برای افراد درگیر در مناطق مختلف کسب و کار به بحث در مورد نیازهای خود و مطرح پاسخ به مشکلات خود را.

نشست روز دوشنبه با تمرکز به طور خاص در رستوران ها و سوپر مارکت ها و تا به حال یک “حضور” بیش از 100 نفر است.

“ما در حال حاضر حدود 3000 تا از تبس شنود گذاشته که ما از ترس هیچ کس می خواهد به نوشیدن در بازگشایی,” ارسال شده راشل فرانتس مالک مشترک از مرکز شهر رستوران Ely پیچک که او نیز خواسته در مورد امکان این شهر به طور موقت اجازه می دهد موسسات مانند او برای ارائه کردن فروش مشروبات الکلی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

بری Wilfahrt مجلسی, رئيس جمهور و مدیر عامل التماس شهردار مایک براون که شرکت در این نشست به دنبال تمام راه های مجاز تحت قانون برای کمک به رستوران خود را کاهش موجودی فاسد شدنی.

تامین مالی شد موضوع دیگری است که چند شرکت کنندگان در نظر پرسیدن چه کمک های مالی در دسترس بود به عنوان اجاره و هزینه های ثابت دشوار است برای پوشش برای بسیاری از توقیف کسب و کار.

کیت لوند Grand Forks منطقه EDC رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: او بوده است در گفتگو با مقامات در داکوتای شمالی وزارت بازرگانی که در حال اصرار کسب و کار به تماس خود را محلی دهندگان.

“توصیه های خود را به کار خود را با وام دهنده محلی و از من خواسته بودند برای تزریق که در این گفتگو گفت:” لوند یکی از اعضا در گوش دادن به جلسه. “محلی خود را قرض دهنده می داند که شما درک نیازهای کسب و کار و … است که در بهترین موقعیت برای پاسخ به سرعت به نیازهای شما.”

نگرانی مطرح شد در مورد چگونه شهروندان ارشد در منطقه در حال گرفتن غذا از تحویل به نوبه خود در اطراف در برخی از مواد غذایی تحویل خدمات مانند در Hugo خانواده, بازار, آهسته بوده است به دلیل فشار قرار داده شده بر روی آنها.

یک پاسخ است که شناور در اطراف اجازه می دهد تا رستوران به استفاده از آشپزخانه های تجاری برای تهیه ارشد وعده های غذایی باید آشپز تبدیل به بیمار — ممکن است یک فرصت نادر برای یک کسب و کار به تغییر مدل آن با توجه به وبر.

به طور طبیعی این موضوع چگونه به استفاده از میراث صندوق برای حمایت از کسب و کار و مردم آمد هر چند هر گونه اقدام در که به از دولت است. علامت Schill معاون رئیس جمهور برای پژوهش در عمل استراتژی گروه گفت: این مهم است که صاحبان کسب و کار اجازه رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم و قانونگذاران ایالتی می دانید که چگونه آنها احساس می کنید در مورد استفاده از میراث بودجه.

Wilfahrt گفت: برخی از میراث صندوق خواهد بود مورد بحث در سطح دولت است.

“این یکی از آن زمان است که اگر یک روز بارانی, این است که احتمالا روز بارانی از میراث صندوق دیدگاه” Wilfahrt گفت.

عضو شورای شهر دانا سند همچنین هشدار داد در برابر پخش شایعات با استناد به گزارش های غلط در او مواجه شده است در Facebook که وبر اضافه شده است که “اطلاعات نادرست می تواند واقعا مضر” و منجر به وحشت خرید.

خرید و وحشت باعث تخلیه منابع است که مردم در نیاز ممکن است قادر به دریافت به گفته وبر.

گوش دادن جلسات برگزار خواهد شد در این هفته چهار شنبه و پنج شنبه از 3 به 4 p. m. و به آدرس حوزه خرده فروشی و تولید و خدمات حرفه ای بود.

به عنوان یک سرویس عمومی, هرالد باز کرده است این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>