بورگوم خواستار ساکنان نگاه coronavirus با سیل آمادگی طرز فکر

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم گفت: در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه دو Cass County مردان در 50s خود را یک Cass County زن در 50s یک شهرستان رمزی زن در 70s و دو Stark County زنان در 30s و دیگر در 60s. رمزی و Stark county موارد شناسایی شده توسط این گروه به عنوان جامعه انتقال, در حالی که منابع دیگر موارد هنوز تحت بررسی است.

دو تست مثبت در Stark County, که شامل دیکنسون غربی شهرستان برای اولین بار. Cass County در حال حاضر سومین اکثر موارد در دولت با شش.

پیش از آن در روز بخش همچنین تایید کرد سه مورد جدید در پرورش شهرستان در 50s و رمزی شهرستان در 60 و یک مورتون شهرستان در 30s خود را. این اولین مورد در مناطق روستایی پرورش شهرستان نهفته است که در شرق بخش مرکزی از دولت است.

هشت نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری شده است با این بیماری است اما بخش های سایت لیست چهار نفر به عنوان بهبود از بیماری پس قبلا تست مثبت است. این گروه را متوقف کرده است مثال تعداد زیادی از مردم این است که نظارت پس از مواجهه یک فرد با ویروس.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دولت آزمایشگاه پردازش شده بود آزمون از 50 53 شهرستان ها از شنبه و بورگوم قبلا اشاره شد که جوامع روستایی ایمنی نیست به این بیماری است. در حال حاضر وجود دارد یک ترکیب پنج مورد در پیرس دان والش و پرورش استان ها که هیچ شهرستانها بیش از 5000 نفر است.

به عنوان دولت در ادامه به آماده شدن برای تعداد بیشتری از موارد و بستری شدن در بیمارستان بورگوم استناد قیاس آشنا برای بسیاری از ساکنان. او گفت: اهالی داکوتای شمالی باید فکر می کنم از شیوع بیماری در شرایط سیل پیش بینی و شن و ماسه کیسه. دولت باید اقدامات لازم برای کاهش این ویروس گسترش و کار برای افزایش سیستم مراقبت های بهداشتی را ظرفیت بالقوه هجوم موارد جدید به عنوان اینکه “سیل در حال آمدن است در چند هفته.”

“ما به هر دلیل به این باور است که این اعداد (موارد) در حال رفتن به ادامه صعود و ما می تواند هفته دور از دیدن این قله در اینجا در داکوتای شمالی” بورگوم گفت. “همین دلیل است که ما باید برای حفظ شن و ماسه-کیسه در حال حاضر — از آنجا که در روز از آن نشان می دهد تا آن را خیلی دیر شده برای ساخت تا تمام کیسه های شن.”

بورگوم گفت: وزارت بهداشت دارای بیش از 1100 تست کیت آماده توزیع در سراسر کشور و به اندازه کافی آزمایشگاه مواد به اجرای بیش از 3000 تست.

در مجموع 1,955 دفاع کند گرفته شد افراد آزمایش شده برای این ویروس در داکوتای شمالی و ده شهرستانهای استان حداقل یک مورد شناخته شده از این بیماری با بخش عمده ای از موارد که از Burleigh و مورتون شهرستان که شامل بیسمارک-مندن منطقه است.

Grand Forks شهرستان هیچ مورد شناخته شده, اما آن را برای عدم از تست. دولتی و خصوصی آزمایشگاه ارزیابی کرده اند حداقل 160 تست از چنگال بزرگ سوم بیشتر از هر شهرستان در دولت است. بیشتر آزمایشات مورد بررسی قرار گرفته اند از بند و Burleigh شهرستان از هر جای دیگری, اما, Cass County احتمال دیدن یک چشم انداز مثبت در هنگام 220 در انتظار آزمون دوباره از یک آزمایشگاه خصوصی در کالیفرنیا است.

رکورد تعداد بالایی از مردم کاربردی برای مزایای بیکاری از دولت در هفته گذشته بورگوم گفت. در هفته گذشته کار خدمات داکوتای شمالی دریافت بیش از 11,700 ادعای بیکاری در مقایسه با حدود 400 هفته گذشته است.

خدمات شغلی مدیر Bryan Klipfel گفت: بسیاری از ادعاهای آمد از کارگران در دولت, صنعت نفت و گاز است که با شکوه بسیار کاهش قیمت نفت خام. Klipfel ذکر آژانس بود شروع به دیدن بیشتر ادعا می کند از کارگران در بخش مهمان نوازی, اما او نمی باید دقیق تفکیک از ادعاهای ساخته شده توسط صنعت.

بورگوم همچنین اعلام کرد یک فرمان اجرایی جدید جمعه است که گسترش غرامت کارگران پوشش به اولین پاسخ دهندگان و مراقبت های بهداشتی کارگران که قرارداد COVID-19 در کار است. فرماندار گفت: حدود 80,000 ساکنان از جمله خانه سالمندان کارگران پرداخت می شود و داوطلب آتش نشانان و افسران پلیس و EMTs واجد شرایط برای دریافت 14 روز پزشکی و دستمزد و مزایای جایگزینی از طریق داکوتای شمالی نیروی کار ایمنی و بیمه اگر آنها گرفتن ویروس در محل کار. عادی غرامت کارگران را پوشش نمی دهد ویروس ها.

هر دولت در حال حاضر حداقل 15 موارد تایید شده بیماری — ایالت نیویورک شده است ضربه سخت با بیش از 30 ، 000 موارد شناخته شده و بیش از 250 مرگ و میر. مینه سوتا 287 مورد شناخته شده و یکی مرگ و داکوتای جنوبی اعلام کرده بود 41 آزمون مثبت و یک مرگ از صبح روز چهارشنبه.

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz صدور یک فرمان چهار شنبه نیاز به Minnesotans به اقامت در محل ابتدا در 11:59 بعد از ظهر, جمعه, مارس 27. بورگوم گفت: داکوتای شمالی نمی خواهد به دنبال کت و شلوار, چرا که ساکنان می توانند مسئولیت شخصی برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است. او به ذکر است که اکثر نقاط داکوتای شمالی ندارد و تراکم جمعیت در مینه سوتا بزرگترین شهرستانها بنابراین از یک جهت مشابه نمی تواند به عنوان موثر در قرار دادن فاصله بین مردم است. دولت ادامه خواهد داد برای نظارت بر گسترش این بیماری به تعیین اگر شدید تر اقدامات لازم بورگوم گفت.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>