بورگوم می گوید هیچ پناهگاه در محل و در عین حال با وجود افزایش در ND موارد

کل آزمون مثبت برای این ویروس در داکوتای شمالی است تا 186 با این حال بخش لیست 63 نفر به عنوان بهبود از بیماری است. وجود دارد در حال حاضر 30 ساکنان بستری با بیماری و سه اهالی داکوتای شمالی روز پس از وقوع ضربه زدن به دولت در ماه گذشته.

این موارد جدید روز شنبه اعلام کرد از سراسر کشور از جمله چهار پرجمعیت ترین شهرستان — کاس, Burleigh, Grand Forks و بخش.

دو مورد جدید در Cass County, که شامل فارگو و وست فارگو را در این شهرستان در مجموع به 48.

چنگال بزرگ شهرستان در حال حاضر دارای 10 مورد شناخته شده از COVID-19 با علاوه بر این از چهار شنبه. Stark County, که شامل دیکنسون سوم اکثر موارد از یک شهرستان در دولت در 22.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در مجموع 6,207 آزمون برای این ویروس گزارش شده به دولت و 25 شهرستانهای استان حداقل یک مورد شناخته شده از بیماری. اما بورگوم قبلا گفت که موارد گزارش شده بر اساس بيماران آدرس پستی و نه از محل واقعی خود را در دولت پس از آن ناشناخته است که در آن بیماران آلوده هستند quarantining و یا به دنبال کمک های پزشکی.

از مارس 29, دولت, آزمایشگاه خصوصی و ارائه دهندگان خدمات در داکوتای شمالی نیز انجام 227 آزمون در ساکنان کشورهای دیگر و پیدا پنج موارد شناخته شده بیماری از جمله سه تن از مینه سوتا ساکنان و هر یک از کلرادو و کانزاس ساکنان با توجه به بخش بهداشت و درمان. با استناد به پزشکی و حفظ حریم خصوصی اداره می گویند که در آن ساکنان در واقع قرار دارد اگر هنوز هم در داکوتای شمالی.

شغل خدمات داکوتای شمالی دریافت بیش از 28,600 ادعا می کند برای مزایای بیکاری بین اواسط ماه مارس و اوایل ماه آوریل تا کنون بیش از تعداد کل ادعای ثبت در همه 2019. بسیاری از ادعا می کند که از انرژی و مهمان نوازی بخش گفت: خدمات شغلی مدیر Bryan Klipfel.

این سازمان روز شنبه اعلام کرد آن را در حال حاضر می تواند قبول کند و ادعا می کند از پیمانکاران مستقل فرفره, اقتصاد, کارگران خود اشتغالی افراد و کارگرانی که قبلا خسته مزایای بیکاری در علاوه بر این به طور منظم به تعداد مدعیان بیکاری. به تازگی واجد شرایط تکه از کارگران به طور خاص مشخص شده در بسته محرک اقتصادی فدرال گذشت ماه گذشته. با این حال این سازمان گفت: آن نشده است گفت: وزارت کار ایالات متحده چگونه به روند جدید ادعا می کند پس از آن می تواند برخی از زمان قبل از کارگران دریافت پرداخت.

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم عقب رانده در انتقاد جمعه که او انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از ویروس’ گسترش در داکوتای شمالی. مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت که نگرانی در مورد داکوتای شمالی داکوتای جنوبی و آیووا نه صدور stay-at-home سفارشات. داکوتای شمالی است که در حال حاضر یکی از نه متحده است که با صدور ایالت سفارش.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: همه کشورها باید موضوع و اجرای stay-at-home سفارشات برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

بورگوم حمایت برای مسئولیت شخصی بیش از دولت مقرر و حتی تشویق شهروندان را در خارج از منزل به عنوان طولانی به عنوان آنها اقامت 6 فوت جدا از یکدیگر. او گفت که او تعجب اگر متحده روبرو خواهد شد دعاوی ادعا برخی از دستورات خلاف قانون اساسی است.

در پاسخ به Walz گفته است بورگوم گفت: هر فرماندار در مورد مراقبت از خود را در آمریکا و با استفاده از اطلاعات خاص به کشورهای خود را به تصمیم گیری خود را. او همچنین اشاره کرد که مردم در مینه سوتا هنوز اجازه رفتن به خارج به دلایل متعدد.

“اجازه دهید فقط شکل و خارج چگونه به داکوتای شمالی هوشمند در این یکی,” او گفت:.

یک درخواست درخواست بورگوم به منظور اجباری پناهگاه در محل به دست آورده بیش از 1000 امضا از آن ایجاد شده بود در بعد از ظهر جمعه.

“رژیم صهیونیستی. بورگوم نیاز به درک که در حالی که مردم در واقع مسئول سلامت خود ما نیز باید انجام بخشی از ما برای محافظت از پزشکی پیچیده ضعف سيستم ايمنی و سالمندان” گفت: درخواست خالق دنیس فرانسه. “من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که اکثریت این دولت درک اهمیت حیاتی یک پناهگاه در محل سفارش و ما نیاز به رهبری است که با پشتیبانی از بهداشت و سلامتی از همه اهالی داکوتای شمالی.”

بورگوم به نام ساکنان جمعه به گذشته این برچسب به عنوان خوانده شده جزئیات اقامت در خانه سفارشات و توجه داشته باشید از چگونه جمعیت جمعیت از ایالتی به ایالت متفاوت.

“ما برخی از مزایای طبیعی,” او گفت: با توجه به نیویورک تر و پر جمعیت تر از داکوتای شمالی. “اشتباه نکنید من خواهد شد با استفاده از هر ابزاری که در اختیار من به عنوان فرماندار به حفاظت از زندگی و ایمنی از اهالی داکوتای شمالی, اما من تنها می خواهم به استفاده از این ابزار اگر آن را حس می کند.”

هر دولت در حال حاضر حداقل 150 تایید موارد بیماری — ایالت نیویورک شده است ضربه سخت با بیش از 100,000 موارد شناخته شده و نزدیک به 3 ، 000 مرگ و میر. مینه سوتا است 865 مورد شناخته شده و 24 مورد مرگ و میر و داکوتای جنوبی اعلام کرده بود 212 آزمون مثبت و مرگ دو نفر که از صبح روز شنبه. Dakotas باید در میان بالاترین تعداد آزمون مثبت در کشور است.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا سمت راست گوشه ای از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>