دهلی نو : او فقط یک آزمون برابر هند اما استرالیا swift-سحر Marnus Labuschagne کاملا با اعتماد به نفس از “ماندن یک قدم جلوتر” جهانی در حمله آمده دسامبر حتی اگر Jasprit Bumrah است “سخت به گذشته”.
یک تازه کار Labuschagne بازی کرده بود یک آزمون برابر هند در سیدنی در طول 2018-19 سری و مشتاقانه در انتظار چهار سری بازی در ماه دسامبر خواهد بود یک آزمون اسید برای سریع-افزایش رودخانه پس از او ستاره ای شروع به طولانی ترین فرمت از بازی.
“همه آنها خوب bowlers اما آن سخت است برای به دست آوردن گذشته Jasprit Bumrah و” 26 ساله گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه اختصاصی از بریزبن.
“او است که توانایی به طور مداوم کاسه حدود 140 kmph و نوسان توپ هنگامی که شرایط مناسب هستند. او همچنین قادر به زاویه توپ به در می کرد.
“شما همیشه می خواهید به آزمون خود را در برابر بهترین. Jasprit است که احتمالا رهبر که حمله گفت:” Labuschagne که به طور متوسط بیش از 63 پس از 14 آزمون با چهار صدها و هفت نیم قرن.
Labuschagne همچنین احساس می کند که Ishant Sharma, در دو سال گذشته فوق العاده بوده است.
“Ishant بسیار خوب بوده است در طول چند سال گذشته است. آمدن به اینجا و ماهیگیری توپ را به سمت راست دست است که می تواند یک چالش خوب برای ما نیز گفت: یکی از صحبت در مورد بازیکنان جوان در جهان کریکت در حال حاضر.
فصل دوم همیشه دشوار برای هر بازیکن به عنوان مخالفت با گرایش به یک درک بهتر از یک بازیکن بازی و Labuschagne می داند که.
“در نظر اول بزرگ سال آن را شگفت انگیز تابستان و امیدوارم که من می تواند بهتر که این زمان. امیدوارم در برابر یک طرف مانند هند آزمایش خود را در برابر یکی از بهترین بازی بولینگ حملات در جهان کریکت در حال حاضر,” او گفت:.
پس از بازی چند ODIs در برابر هند و یک مسابقه تست در آخرین سری right-hander احساس می کند او نمی تواند از اعتماد به نفس در طول دسامبر-ژانویه سری.
“من یک آزمون برابر هند در سیدنی. من یک بیت از تجربه مواجهه با حمله خود را در آن آزمون و بعد از آن زمانی که من آمد به هند برای سفید-توپ سری,” او گفت:.
“زمانی که شما به خوبی انجام دهد و سپس مردم شروع به چیدن بازی خود را کار بر روی چه بازی شما. بنابراین من مطمئن شوید که من درک می کنم من بازی را به خوبی تا زمانی که کنندگان هند آمده در من به اطمینان حاصل شود که من هستم یک قدم جلوتر.”
و برنامه ریزی است که در آن Labuschagne خوش شانس است که کسی مثل استیو اسمیت در گوشه ای خود را به عنوان او می رود در اطراف چیدن سابق کاپیتان مغز در پنبه حلاجی شده در شرایط مختلف.
“من آموخته اند از او و راه او می رود در مورد بازی خود را و اضافه شده است که به من بازی که باعث می شود من بهتر است به عنوان یک بازیکن. ما هر دو عاشق صحبت کردن در مورد کریکت و پنبه حلاجی شده بنابراین من به اندازه کافی خوش شانس را از او یاد بگیرند.”
بهترین توصیه ای که اسمیت به او داده?
“یکی از چیزهایی که من آموخته اند از استیو توانایی بازی در این شرایط. دانستن که پرتاب کنندگان را در تاریخ و نه فقط بازی عمومی بازی” او نشان داد.
هیچ یک دیگر از Sachin Tendulkar ستایش است Labuschagne تکنیک و خلق و خو پس از تماشای او در خاکستر سال گذشته است. بحث در مورد Tendulkar و تعارف و Labuschagne برای تلفن های موبایل ،
“برای کسی که (د) از خود کالیبر صحبت کردن بسیار از من است و احساس شگفت انگیز است. من هنوز او را ملاقات نمود در فرد است. ما از دست رفته هر یک از دیگر در چند مناسبت است. نمی توانید صبر کنید برای دیدار با او به عنوان وجود دارد بسیاری به یادگیری از یک بازیکن از قد و قامت خود را.”
آیا او هنوز بازی IPL مانند برخی از او نامی از تیمی که ادعا می کنند به سود فوق العاده از لیگ است ؟
“من فقط می توانم انجام به خوبی در قالب و یا تیم من برای بازی. من فرصت را در ODI cricket (به طور متوسط از 50.83 و اعتصاب نرخ 94.42) و من شده اند قادر به ایجاد بسیاری از است که در هیچ 4 تا کنون.
“من شخصا اگر من به بازی در لیگ را در بهترین من پا به جلو. من تا به حال یک طعم و مزه بازی در هند در آن شرایط. بازی در لیگ خواهد بود یک امتیاز بزرگ.”
در 26 رودخانه به خوبی می تواند در نظر گرفته شود آینده کاپیتانی خود درس نامزد شده است. او خواهد آن را قبول بزرگواری اگر فرصت می آید اما در حال حاضر تمرکز به سیمان جای خود را بیشتر در زمان تنظیم.
“من فکر می کنم هر بچه رویا برای کاپیتان خود کشور است. اگر من می گویند که من نمی خواهم که آن را نمی خواهد درست است. من می خواهم به کاپیتان کشور من آن را به عنوان یک امتیاز بزرگ و افتخار.
“اما در حال حاضر آن را فقط در مورد مطمئن شوید که من تمرکز بر استرالیا شماره 3 در آزمون و شماره 4 در ODIs. من می خواهم به آن نقاط خود و کمک به استرالیا برنده شدن در مسابقات.
“در حالی که انجام این کار اگر فرصتی می آید به کاپیتان استرالیا امیدوارم من آماده خواهد شد و سپس نگاهی که در گشاد گشاد راه رفتن.”
یک فرد عمیقا مذهبی Labuschagne یک آیه از کتاب مقدس محاط در پشت خفاش خود را. در بسیار رقابتی ورزشی جهان و ایمان در دین به او می دهد جهت و چشم انداز.
“دین به من می دهد چشم انداز. در برخی از نقطه من می تواند وسواسی در مورد کریکت اما وجود دارد بیشتر چیزهای مهم در زندگی نه تنها بازی که من دوست دارم. و من خوشحال هستم که من آورده شده است تا در چنین شیوه ای” او به این نتیجه رسیدند. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de