بخاری راه اندازی Apni پارتی; ستایش تراكمهاي سیاسی, اقتصادی, چشم انداز

Former Minister Altaf Bukhari at the launch of political party in Srinagar on Sunday. — Excelsior/Shakeel
وزیر سابق الطاف بخاری در راه اندازی حزب سیاسی در سرینگر در روز یکشنبه. — اکسلسیور/شکیل

Excelsior خبرنگار

سرینگر Mar 8: سابق در حزب دموکراتیک خلق (PDP) وزیر الطاف بخاری, امروز راه اندازی خود را حزب سیاسی ‘Apni حزب’ در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر. ستایش او (غلام محمد) بخشی (نخست وزیر سابق جامو و کشمیر) به صورت سیاسی و اقتصادی چشم انداز و گفت که J&K است که نیاز به چنین چشم انداز در این مقطع.
راه اندازی حزب می آید در زمانی که جریان اصلی رهبران از جمله سه فرمانده سابق وزیران-دکتر فاروق عبدالله پسر عمر عبدالله و Mehbooba مفتی هستند در بازداشت و تحت امنیت عمومی عمل می کنند (PSA).

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم

در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی پس از راه اندازی حزب بخاری گفت که او تا به حال شده است در انتظار برای هفت ماه گذشته امیدوار است که کنفرانس ملی (NC) و PDP خواهد آمد و بالا بردن مسائل مواجه با مردم است.
“متاسفانه آنها آمده است. احزاب سیاسی نیست بس را به وجود هنگامی که رهبران آنها دستگیر می شوند. در حال حاضر بسیاری از رهبران خود را آزاد شده اند و اگر نه رئیس جمهور از احزاب است. ما اعتقاد آنها بحث در مورد مسائل مربوط به آنها را انتخاب میکنند ، ما فکر آن را لازم به پرچم مسائل,” او اضافه شده است.
بخاری گفت: وجود یک حسرت برای مرمت استقلال در جامو و کشمیر. “چرا نباید ما در بالا بردن این موضوع ؟ بوروکراسی اقدام به عنوان اگر وجود حکومت نظامی اعمال شده در J&K. چرا ما باید در مورد آن صحبت کنید ؟ J&K بانک شده است تبدیل به sub-دفتر اداره مبارزه با فساد. ما از این مسائل آگاه و آنها را جمع آوری بیا چه ممکن است,” او گفت:.
پاسخ به یک پرس و جو در مورد abrogation از ماده 370 سال گذشته بخاری گفت که پرونده هنوز در حال بررسی در دادگاه راس هند و هر گونه تصمیم گیری در این خصوص توسط قوه قضائیه است پذیرفته شود.
“هیچ چیز را می توان با مخالفت با این حرکت توسط دولت مرکزی. آن را نمی خواهد را هر میوه,” او گفت:.
او گفت که این حزب تنها تمرکز بر توسعه در جامو و کشمیر و اضافه کرد که تمام بدبختی مواجه با مردم به خصوص جوانان قرار داده خواهد شد به پایان رسید. “ما در اینجا به فروش یا رویاهای فانتزی به مردم ما و به جای آن باید همیشه عملی و صادقانه و عادلانه در رویکرد ما,” او گفت:.
او افزود که “مرمت استقلال اقامتگاه حقوق در زمین و مشاغل در کنار جامع و عادلانه توسعه همه مناطق و نواحی جامو و کشمیر اشکال اصلی ما دستور کار است.”
“در این زمینه ما مصمم به ایجاد یک عملی سیاسی پلت فرم است که توابع مطابق با خواسته های مردم و که در آن مردم واقعی سهامداران از روند سیاسی است. ما مشترکین این بیانیه بدینوسیله را تشکیل می دهند و به شکل یک حزب سیاسی تحت نام و سبک جامو کشمیر Apni, حزب,” او اضافه شده است.
در مورد تشکیل حزب در میان مستمر بازداشت اصلی رهبران بخاری گفت: “ما در انتظار بودند برای آخرین بار هفت ماه امیدوار است که رهبران خواهد آمد و بالا بردن مسائل مواجه با مردم است. اما به عنوان بسیاری از رهبران بودند که تحت بازداشت آزاد شده اند و آنها ترجیح داده به نگه داشتن مادر به جای بالا بردن مسائل. بنابراین ما تصمیم به آمده تا با یک جایگزین به صحبت می کنند برای مردم.”
او افزود که در مورد PSA در رهبران سیاسی تنها اما تمام کسانی که رزرو شده تحت قانون است و موضوع از نگرانی برای آنها.
در حالی که توجیه اندازی جدید, حزب, Apni او گفت که J&K شده است عبور از طریق فشار دادن بار پس از سال 1990 است. “با این حال تصمیم گیری در ماه اوت سال 2019 به ارمغان آورد برخی از سوالات جدید و واقعیت را به جلو. ناشناخته و غیر قابل تصور وضعیت به وجود آمد و در تاریخ از هند که در آن یک دولت شد تنزل مقام به قلمرو اتحادیه. این تصمیم به شدت تحت تاثیر اعتماد به نفس و غرور مردم J&K,” او اضافه شده است.
او گفت که تنزل از ایالت جامو و کشمیر به قلمرو اتحادیه به شدت تحت تاثیر قرار توسعه فعالیت های J&K.
“این نه تنها منجر به فروپاشی کامل نهادهای سیاسی بلکه متوقف نتیجه گرا و هدفمند توسعه فعالیت های. از این رو حس تهاجمی نارضایتی غالب و که نمی تواند به تنهایی به سمت چپ,” او اضافه شده است.
بخاری گفت که شرایط موجه تشکیل یک حزب سیاسی جدید تشکیل شده از کسانی که در تمام طول مشخص شده بود و مربوط به خود را به نیازهای اجتماعی است. “یک حزب است که می تواند پاسخ منطقی خواسته مردم, بدون وعده آنها ماه یا ستاره” او گفت:.
“ما در اینجا به فروش یا توهمات و رویاهای مردم ما به جای آن باید همیشه عملی و صادقانه و عادلانه در رویکرد ما. با توجه به ماده 370 آن است که در حال حاضر زیر judice و ما باید منتظر تصمیم دادگاه عالی” او گفت:.
بخاری گفت که مرمت استقلال اقامتگاه حقوق در زمین و کار علاوه بر جامع و عادلانه توسعه همه مناطق و نواحی J&K فرم های هسته ای دستور کار خود. “حزب مخفف وقار بازگشت کشمیری Pandits” او گفت:.
او افزود که Apni حزب است رفتن به حزب مردم عادی آن را به عنوان نه مطرح شده توسط هر خانواده است. “اجازه دهید به شما بگویم این است برای رفتن به یک حزب متفاوت; یک حزب نیست شناور توسط یک خانواده است. وجود دارد خواهد بود در کل محدودیت که هر کسی که می شود رئیس جمهور از حزب نمی تواند انتخاب بیش از دو بار. آن است که یک حزب توسط, عادی, برای اشرافی و عادی” او گفت:.
“ما نمی خواهد به فروش هر چیزی است که نه بر اساس حقایق و هر چه خواهد بود گفت: خواهد بود حقیقت را با صداقت. این مرکز شده است گفت: بسیاری از چیزهایی که در گذشته به عنوان به خوبی. ما باید به دنبال آن را به عنوان آن نیاز ما و مال ما نیست” او اضافه شده است.
بخاری ستایش بخشی (نخست وزیر سابق جامو و کشمیر) به صورت سیاسی و اقتصادی چشم انداز و گفت که J&K است که نیاز به چنین چشم انداز در این مقطع. “در پر جنب و جوش دموکراسی رهبران سیاسی نباید تحت بازداشت و کسانی که تحت بازداشت باید منتشر شود. Bakshi تا به حال یک چشم انداز سیاسی او اقتصادی چشم انداز و من احساس می کنم که در شرایط فعلی احساس می کنم که ما نیاز مبرم به چنین چشم انداز. مردم فوق العاده رنج می برد با توجه به اقتصاد چه باید کرد, سکوت,” او اضافه شده است.
“ممکن است صدای من است نه مربوط به امروز اما مطمئن است رفتن به مربوطه در زمان آمده است. ما را به انجام کسب و کار با دهلی مهم نیست که چه کسی در قدرت است. ما نمی بینیم دهلی نو از نقطه نظر است که در واقع حاکم دهلی نو نگاه کنیم و آن را از نقطه نظر دولت هند بنابراین ما باید برای مقابله با آنها و ما هیچ تردیدی در انجام آن” او اضافه شده است.
“وجود دارد یک فضای بی اعتمادی در اطراف. هدف ما در از بین بردن این بی اعتمادی بین J&K و دهلی نو است. قبل از آن استفاده می شود وجود شکاف بین جامو و کشمیر اما امروز هر دو این مناطق خواستار همان”, بخاری گفت.
او گفت که سوء ظن بین مردم J&K و دهلی و بالعکس باید به پایان رسید. “دهلی است سوء ظن با مردم J&K و J&K کردم تا سوء ظن با دهلی نو ما خواهد بود در تلاش برای پایان دادن به چنین چیزهایی. هر فرد در زندگی J&K است که ذینفعان. دستور کار ما است و توسعه و سیاست اعتماد با نهایت صداقت. ما یک حزب منطقه ای با ملی چشم انداز” او گفت:.
“تصمیم به آمده تا با یک حزب است چیزی برای انجام با این افراد به عنوان افراد مهم نیست. ما در اینجا به دنبال readdressal از مسائل مواجه شدن با مردم J&K”, او گفت:.
در راه اندازی حزب سید محمد الطاف بخاری به اتفاق آرا انتخاب شد به عنوان رئیس جمهور با اعضای جدید خود را حزب سیاسی. سابق PDP وزیر نام برای این پست از رئیس جمهور بود که به پیشنهاد وزیر سابق غلام حسن میر و seconded توسط قانونگذار سابق و دبیر کل Vijay Bakaya و دیگر ex-قانونگذاران.
در این جلسه بیش از صرف شام در محل اقامت از الطاف بخاری در Sheikhbagh لعل Chowk شنبه شب. همه شرکت کنندگان در جلسه بعد به اتفاق آرا reposed حمایت خود و انتخاب بخاری به عنوان رئيس جمهور است.
رهبران سیاسی شرکت کننده در این نشست شامل محمد Dilawar میر عثمان مجید Aijaz Ahmad Khan, Abdul Majeed Padder محمد اشرف میر جاوید رستوران بیگ, Rafi میر Zaffar Manhas, Abdul Rahim نه رجا Manzoor کمال آرورا, Yawar میر نور محمد شیخ جاوید Mirchal, شعیب تنهاست و چودری, قمر, سید اصغر علی Faqeer محمد Muntazir Mohouddin, G, M Bhawan Hilal احمد شاه Neilangan آرورا, Vikram Malhotra Mudasir امین محمد اشرف Dar, Samiullah, Kavel سینگ Jagmohan سینگ Raina, Manjeet Singh, عرفان Naqeeb و فاروق Andrabi در میان دیگر رهبران برجسته از سراسر جامو و کشمیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>