Bucs QB بردی وارد خانه اشتباه به دنبال مربی

تام برادی است که هنوز از آشنا شدن با محیط جدید خود پس از دو دهه با میهن پرستان جدید انگلستان.

بردی وارد خانه مرد اشتباه در فلوریدا در هفته گذشته زمانی که او در تلاش بود برای دیدار با Tampa Bay Buccaneers توهین آمیز هماهنگ کننده بایرون Leftwich.

با توجه به گزارش های متعدد بردی قرار بود رهبری به Leftwich خانه را انتخاب کنید تا اطلاعات مربوط به این تیم را جرم. در عوض بردی راه می رفت به یک خانه متعلق به Leftwich فوری همسایه که اقامت در ظاهر شبیه.

“من به معنای واقعی کلمه بود فقط اینجا نشسته و من تماشای این پسر قد بلند فقط راه رفتن به خانه من” صاحب خانه David Kramer گفته TMZ. “او حتی به من نگاه کن. او درست مثل خود کاهش یافته است دوفل کیسه های روی زمین و فقط اینجور به من نگاه کرد و من هرگز فراموش نکنید که این نگاه در چهره خود را. او فقط می رود, ‘من در اشتباه؟!'”

کرامر گفت: درب باز شد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من اینجا نشسته و می بینم مثل این تالار سایه آمده تا به درب خانه من…و من می شنوم من دستگیره تبدیل…و گفتم:” چه جهنم ؟ مانند چه کسی در خانه من?’ و من به تماشای این پسر قد بلند راه رفتن به خانه من” کرامر گفت. “او مانند” چگونه آن را خواهید؟’ و sarcastically گفتم من نمی دانم ؟ شما به من بگویید.’ مانند شما چه کسانی هستند ؟ و او به من نگاه کرد با اشتباه ترین چهره. من هرگز آن را فراموش نکنید.”

“و او فقط به من نگاه کرد و می رود ‘من در اشتباه شویم.”

“من گفت:,” من فکر می کنم تا. اما مانند که شما به دنبال? که در آن شما قرار است به ؟ و او گفت: “این بایرون؟'”

کرامر گفت که او دریافت سریع عذرخواهی از بردی. زمانی که صاحب خانه متوجه شدم چه اتفاقی افتاده است و که بردی بود بردی در حال حاضر ورود Leftwich ،

کارفرمایی اذعان mixup در یک صدای جیر جیر بعد پنج شنبه, نوشتن, “خاطی در پارک شکستن و ورود… فقط ساخت خودم در خانه در خلیج تمپا!”

در اوایل این هفته تمپا شهردار Jane کرچک گفت: یک شهر کارمند مواجه بردی کار کردن در یک بسته پارک عمومی بود و از او بخواهید به ترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>