سازمان دیده بان حباب: دیزنی لند قیمت بلیط افزایش نگاه از کف

“حباب دیده بان” حفاری به روند که ممکن است نشان می دهد اقتصادی و/یا بازار مسکن مشکلات پیش رو است.

وزوز: ظاهر سالانه پیاده روی در دیزنی لند پذیرش هزینه ها تحت فشار قرار دادند معیار قیمت بلیط تا 3 ٪ به $154.

منبع: دیزنی لند

روند

دیزنی لند مراقب تمایل به کره چشم در دراز مدت روند با کمترین قیمت شارژ برای یک روز, یک بلیط پارک. که با استفاده از متریک دیزنی لند شده است قادر به افزایش قیمت از $43 در سال 2000 به $154 امروز — که چشم نواز سالانه به طور متوسط از 6.5 درصد است.

باید منصفانه آناهایم پارک قیمت گذاری نسبتا پیچیده با متغیرهای مانند که چگونه بسیاری از روز یک خرید (از یک روز بلیط سالانه با تصویب); برای یک پارک و یا هر دو دیزنی لند و کالیفرنیا ماجراجویی; و آیا شما مایل به شرکت در هر روز شلوغ ترین روز و یا “ارزش” روز ؟ بنابراین چانه زنی را می توان یافت.

شکافی

آن را سخت برای پیدا کردن هر گونه قابل توجه قیمت که رشد مانند دیزنی لند به پذیرش بیش از 20 سال است.

من اعتماد گسترده به من می گوید شاخص قیمت مصرف کننده است که تنها در یک 2.1% در سال رشد از سال 2000. لس آنجلس بنزین ؟ افزایش اجرای 5.1% یک سال این قرن است. در ضمن برگه برای تحصیلات دانشگاهی به طور متوسط 4.6 درصد رشد سالانه.

و یا نگاه در برخی از مظنونین ما سازمان دیده بان برای بررسی اگر یک حباب تشکیل شده است — سهام و املاک و مستغلات. دیزنی لند بلیط قدردانی به راحتی بیش از هر دو.

از سال 2000 استاندارد & ضعیف است 500-شاخص سهام افزایش یافته است و در 4% سالیانه. و املاک و مستغلات به عنوان اندازه گیری توسط فدرال شاخص کالیفرنیا قیمت خانه تا 5.2% سالانه در همان دوره است.

در حال حاضر من پیدا کردن دو چیز است که آیا رشد سریع تر از ورود به شادترین مکان روی زمین. ارزش کلکسیونی نادر هنر با توجه به یک شاخص صنعت در حال افزايش بوده است و در 9 درصد در سال پیس این قرن است.

و سهام در دیزنی لند صاحبان والت دیزنی شرکت ، قدردانی در یک 7.1 ٪ نرخ سالانه از سال 2000. که کمک می کند تا توضیح دهد که قیمت بلیط.

دو دهه است که در آن مدیران دیزنی ماهرانه با استفاده از شرکت های خلاق و ثروت و مالی ممکن است به ایجاد یک سرگرمی نیروی عظیم منهدم کننده. دیزنی لند یک مثال کامل است.

میلیاردها بله میلیاردها دلار صرف شد و در آناهایم retooling قدیمی پارک و ایجاد کالیفرنیا ماجراجویی درب بعدی. زمانی که دیزنی متوجه موضوع دوم پارک ضعیف بود تصور آن اساسا redid آن همه است. امروز کالیفرنیا ماجراجویی می تواند فقط به عنوان mobbed خود را به عنوان افسانه ای همسایه. پس outsized پذیرش افزایش را می توان به عنوان شرکت عملکرد از آن آناهایم سرمایه گذاری است.

دیزنی لند همچنین سود از تغییرات گسترده تر در چگونه مردمی و استفاده از درآمد قابل تصرف. “تجربه” مانند سرگرمی و گردشگری مرسوم شد. اضافه کردن به که یک در حال اجرا شکوفایی در گردشگران خارجی در بازدید از ایالات متحده کل صنعت کاهش یافت و به یک مصرف کننده صرف نقطه شیرین.

و آن را بدون کوچک افزایش می دهد. تفریحی کسب و کار از جمله گردشگری و سرگرمی رشد در یک 3.7% سالیانه بیش از 20 سال به پایان رسید و در سال 2018 با توجه به تحقیقات فدرال به دنبال تاثیر اقتصادی این صنایع است.

دوباره دیزنی لند قیمت بلیط رشد اقتصادی افزایش دهد.

یکی دیگر از مشاهده

نگاه کنید که چگونه هزینه حضور در یک حرفه ای رویداد ورزشی برای یک خانواده چهار (بلیط پارکینگ, مواد غذایی, سوغاتی, و غیره.) رشد از سال 2000 با توجه به تیم بازاریابی گزارش’ FanCostIndex: لیگ ملی فوتبال در 3.8% متوسط سالانه سرعت; لیگ اصلی بیس بال تا 3%; لیگ ملی هاکی, 2.7%; و ملی بسکتبال لیگ 2.5%.

چگونه شامپانی?

در یک مقیاس از صفر حباب (بدون حباب در اینجا) به پنج حباب (پنج زنگ هشدار) … چهار حباب!

آن را به دیزنی لند قیمت بلیط که نگران کننده هر چند آن را قطعا پر از کف. بلکه آن چیزی است که این افزایش قیمت نماد: یک رونق در این تفریح و سرگرمی/گردشگری/صنایع سرگرمی.

ما شاهد یک سر scatching رونق ساخت و ساز فراگیر جدید و یا نونما جاذبه های مسکن و مربوط به خواص است. قیمت ballooned برای بسیاری از چیزهای سرگرم کننده — حوادث به تجارب برای ناهار به هتل ها — و در بسیاری از موارد به رکورد ارتفاع.

امیدوارم اپراتورهای کسب و کار در این بازی آگاه هستند که دور بالاتر از متوسط رشد آینده بعید است. در برخی از نقطه رکود رخ خواهد داد. و آنچه در مورد خطر مانند coronavirus به کلی سفر ؟

فقط نگاه فوق دیزنی لند قیمت پذیرش. این معیار بلیط افزایش فقط 5 دلار. بیش از دو سال گذشته آن افزایش یافته بود و در مجموع $25.

شرکت دیزنی می تواند “استطاعت” است که انقباض در قیمت گذاری برق. چگونه در مورد دیگران ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان

دیدگاهتان را بنویسید