برونز 4, Canucks 0: دروازه بان تنها می تواند خرس خیلی


یعقوب Markstrom همه چیز را او می تواند در برابر بوستون برونز شنبه شب اما Canucks نمی تواند تولید هر جرم

بوستون — آن را سخت برای پیروزی در هنگامی که شما نمره.

یعقوب Markstrom همه چیز را او می تواند در برابر بوستون برونز شنبه شب اما Canucks نمی تواند تولید هر جرم و از دست 4-0 در TD Garden.

عنوان شده است به طوری که اغلب در مورد این فصل goaltender داده است کناکز یک شانس برای برنده شدن. او که دوباره در روز سه شنبه ساخت 38 موجب صرفه جویی در.

اما زمانی که برونز مجبور شدند برای دفاع از آنها نشان داد که چرا آنها یک جام استنلی مدعی. کناکز تلاش برای تولید واقعی هر شانس به ثمر رساند.

آنها در تلاش برای گرفتن حتی عکس مدیریت فقط 33 عکس تلاش در حتی قدرت در کل بازی.

“آنها فقط بر شما خیلی سریع. آنها شکار کردن pucks. آنها بی امان خود forecheck. بدیهی است که آنها به خوبی بازی دفاعی. که باعث می شود آنها را گرد تیم” کاپیتان بو Horvat گفت: پس از. “من فکر کردم ما رو از کار امشب.”

J. T. Miller نا امید شد با عملکرد تیم.

“من فکر نمی کنم آنها چیزی خاص” او گفت: از برونز. “آنها خوب تیم هاکی اما من اینجا نشسته گفت: ‘اى مرد ما در حال بازی این تیم است. ما خوب تیم هاکی. ما باید کوله پشتی که در مورد. ما ثابت کرده ایم که ما می توانید ضرب و شتم هر تیم در لیگ بنابراین من فکر نمی کنم کسی در مورد نگران بود چه تیم ما در حال بازی امشب. آنها برنده جنگ بیشتر از ما و کار سخت تر است. آن دست در دست می رود. این بدان معنی است که آنها جن بیشتر از ما انجام دهد. این بدان معناست که ما در حال تلاش نقش بیشتر از ما نیاز به این دلیل که ما لازم نیست که جن به همان اندازه است. ما نمی توانیم هر حرکت … خیلی کج بازی.

برونز’ اهداف به ثمر رساند توسط چارلی Coyle, Brad Marchand, دیوید Krejci و Karson Kuhlman.

در اینجا چیزی است که ما یاد گرفته…Canucks goaltender یعقوب Markstrom (25) باعث صرفه جویی در مقابل defenceman الکساندر Edler (23) و بوستون برونز جناح راست دیوید Pastrnak (88) در طول دوره اول.

باب DeChiara / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

تماس های گرفته شده-در Markstrom

کناکز شده اند و بیش از سه هفته گذشته اما درست مثل زمانی که آنها برخی از خوش شانس برنده در آن قابل توجه کشش بعد از کریسمس زیادی از موفقیت خود را پایین می آید به خود را goaltender.

با بسیاری از اقدامات Markstrom شده است اگر نه این لیگ بهترین دروازه بان از اواخر سال پس از آن یکی از بهترین. و در برابر برونز او در فرم.

تقریبا از گرفتن بروید او مواجه شد عکس روی حیله و تزویر. او متوقف شد و یک مشکل-تایمر خاموش Krejci در اولین دوره است. او stonewalled کریس واگنر و Coyle در دومین دوره shorthanded breakaways.

او سرد به عنوان یک خیار در یک سوم دوره مچ شات از مرده در حافظه توسط جیک DeBrusk.

برونز اهداف آن بازداشته او بودند Coyle — که پس از یک مجموع دفاعی-منطقه شکست کناکز ترک Coyle همه به تنهایی در بالای Markstrom را چین — و Marchand است که پس از جن منعکس ناشیانه به پاتریس ملجأ و مرکز ساخته شده یک شات-تصویب به جناح که منحرف آن در گذشته Canucks’ goaltender. Markstrom شده بود اشتباه پا توسط گزاف گویی.

این Krejci هدف پس از جن نورد چوب خود را در طول یک شات از تلاش اسلات فریب Markstrom در ابتدا. Krejci به سرعت به دست آورد کنترل و جامعی شات بیش دروازه بان شانه.

این Kuhlman هدف به ثمر رساند در اواخر قدرت بازی نبود حتی نمایشگاه: جن منعکس در یک مستعد Troy Stecher.Boston Bruins goaltender Tuukka Rask (40) باعث صرفه جویی در ونکوور کناکز جناح راست براک Boeser (6) در طول دوره دوم در TD Garden.

باب DeChiara / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

مبارزه قدرت بازی

پیش از آن در سال Canucks’ بازی قدرت شد روشن قدرت است.

اما به تازگی آن بوده است یخ سرد است. که تغییر نکرده در بوستون.

آنها سوم در لیگ پس Jan. 1 در شات تلاش در حالی که در حال استفاده اند اما بدترین تیراندازی در صد در لیگ که در همان محدوده.

“ما در حال رفتن به تیم های دیگر بالا مجازات قاتلان و ما باید برای آماده رفتن هر شب” Horvat گفت.

“آن را یک ماده از گرفتن (جن) و از طریق گرفتن عکس در زمان مناسب.”

پشت دست

جالب بود توجه کنید که چگونه بسیاری از به دست عکس کناکز’ چپ دست بورس اقدام در Tuukka Rask. Loui Eriksson سعی کردم یکی در اوایل بازی.

Horvat آن سعی در جدایی طلب در دوره دوم هر چند او گفت: پس از بازی که آن را به بهترین او می تواند مدیریت با نورد جن.

وجود دارد چند مشابه تلاش از هم تیمی های خود را.

وجود دارد ‘ هیچ داده ای وجود دارد که چگونه goalies رسیدگی به انواع خاصی از عکس از نقاط خاص هیچ چیز عمومی به هر حال, اما شما تعجب می کنم اگر Canucks می دانستم که چیزی.الیاس Pettersson به نظر می رسید هیچ بدتر برای فصل بعد از یک ضربه برونز’ مت Grzelcyk اما Canucks هنوز هم راضی نبودند در مورد دیر رسید.

باب DeChiara / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

چگونه تو ؟

در اوایل دوره اول الیاس Pettersson کردم طعم چگونه ناهموار برونز هاکی می شود: او مالیده از اواخر توسط مت Grzelcyk در انتهای تخته. او تا به حال یک مورد برای یک تداخل مجازات اما داوران نیست علاقه مند است.

کناکز’ ستاره ماند بر روی یخ برای یک لحظه. هنگامی که او به Grzelcyk به نظر می رسد به عذرخواهی نتیجه رسید.

نا امید سبز

Canucks سر مربی تراویس سبز نا امید شد در مورد عدم مجازات برای دیر رسید Pettersson.

“من خیلی نا امید با آن است. این مرد یکی از بهترین بازیکنان جوان در لیگ. او رسید و او را کاملا بیدفاع” او گفت:. “او احساس می کند به هیچ وجه او را برای رفتن به ضربه مانند آن. او را در یک موقعیت آسیب پذیر. کسانی که در حال بازدید است که این لیگ در تلاش است به خارج شدن از بازی به خصوص در برابر بالا جوان, بچه ها, بازیکن برتر در لیگ, و من فکر می کنم که Petey را نشان داده شده است او یکی از آن بچه ها … که باید یک ضربه پنالتی در تمام طول روز.”Karson Kuhlman #83 بوستون برونز جلب جن در بازی مقابل ونکوور کناکز در TD Garden در فوریه 4 سال 2020 در بوستون ماساچوست است.

آدم Glanzman / گتی ایماژ

داور اتاق

زمان به ما خود را NHL rulebook و خود را NHL casebook.

جای تعجب نیست که بسیاری از ابتدا اشتباه چرا برونز’ هدف اول به ثمر رساند Coyle بود به نام به آفساید, از آن به نظر می رسید که چارلی McAvoy وارد شده بود Canucks’ منطقه قبل از Sean Kuraly به حال پاک آن است.

Rulebook به نظر می رسد بسیار روشن در مورد آن: اگر یک بازیکن در این عملیات منطقه قبل از جن می شود انجام شده در, که آفساید. اما پس از آن شما می توانید یک بازیکن مثل McAvoy هوشمند با نحوه اداره آنها جن را در نزدیکی blue-line, پس از آن باید به نوبه خود به casebook که معاملات با حالات زندگی واقعی که در بازی رخ می دهد.

در این مورد یک بار ما شاهد پخش آن روشن بود چه اتفاقی افتاده بود: McAvoy ممکن است تحت فشار قرار دادند جن به منطقه قبل از Kuraly پاک در این منطقه اما در زمان defenceman بازی جن دوباره Kuraly خارج نشده بود.

pjohnston@postmedia.com

twitter.com/risingaction

بازی بعدی

پنج شنبه

ونکوور کناکز در مینه سوتا وحشی

5 بعد از ظهر اکسل انرژی مرکزتلویزیون: SNETP; رادیو: SNET 650 AM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان