شکسته یخچال غیرمجاز بال مرغ: رستوران تعطیلی در اینلند امپایر, مارس 29-ژوئن 4

رستوران بازرسی در طول coronavirus

ادارات بهداشت در ریورساید و سان برناردینو شهرستان متوقف و بازرسی های معمول از رستوران ها و دیگر مواد غذایی و امکانات با توجه به دستور دولت برای محدود کردن فعالیت های در طول شیوع کروناویروس. آنها همچنان شکایت تحقیقات و دیگر لازم دنبال یو پی اس.

در حال حاضر که رستوران شده اند مجاز به سر ناهار خوردن در خدمات اضافی برخی از قوانین و محدودیت های سلامت بخش در حال کار بر روی طرح را با خیال راحت از سرگیری بازرسی های معمول و همچنین.

بین 29 مه و 4 ژوئن هر شهرستان تعطیل کردن یکی از مواد غذایی تسهیلات بیش از خطرات بهداشتی.

تعطیلی

Del Taco, 24941 سالمند Ave. مورنو ولی 92553

  • های فولادی تاریخ: 4 ژوئن
  • درجه: نه مدرج
  • دلیل بسته شدن: کافی تبرید. پیاده روی در کولر نبود سرد نگه داشتن مواد غذایی و داخل شد در ناامن درجه حرارت. رستوران کافی ندارد دیگر تبرید فضا برای نگه داشتن عامل.
  • تاریخ بازگشایی: بعد از آن روز بعد از کولر تعمیر شد

مرغ شمارنده در انتخاب سریع فروشگاه مواد غذایی, 1125, نارنجی, St. ردلندس

  • های فولادی تاریخ: 29 مه
  • درجه: نه مدرج
  • دلیل بسته شدن: غیرمجاز فروش مواد غذایی است. بازرس بازدید در پاسخ به شکایت “است که آنها در حال ساخت بال مرغ در پشت و پوشش آن را با یک پتو.” بازرس یافت که فروشگاه بود و در واقع فروش بال و تنظیم کرده بود تا fryers خارج از شهر آورده و در یخچال و قابل حمل گرمتر است. تسهیلات تنها مجاز به عنوان یک فروشگاه و گفته شد بلافاصله بس از فروش تهیه مواد غذایی تا زمانی که اپراتور می تواند از طریق طرح-فرایند بررسی و به دست آوردن مناسب اجازه.

عدم بسته شدن بازرسی از توجه داشته باشید

در اینجا انتخاب شده بازرسی در امکانات که نیست بسته بود اما دیگر مسائل مهم.

Yoshinoya کاسه گوشت گاودر 24318 شوکران Ave. در Moreno Valley, شد, بازرسی ژوئن 3 در پاسخ به یک بیماری منتقله شکایت. آن را دریافت درجه عدم 85/B با دو بحرانی نقض. مرغ پخته نبود که نگه داشته به اندازه کافی داغ و غذاهای نبودند شسته شده به درستی.

به روز رسانی از هفته گذشته

Noyes نانواییدر 341 W. Highland Ave. در سن برناردینو که تعطیل مارس 11 برای داشتن یک جوندگان هجوم هنوز بسته است. آن را تحت شنیدن مارس 19 به دلیل تکرار مسائل — این چهارمین بسته شدن پس از 2018 مربوط به جوندگان یا سوسک — و مجوز باقی مانده است به حالت تعلیق تا زمانی که اپراتور می تواند نشان دهد “که می توان آن را نگهداری حشرات موذی رایگان” یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت. یک reinspection برنامه ریزی شده بود در این هفته اما نتیجه در دسترس بود جمعه.

در مورد این لیست

این لیست منتشر شده است آنلاین در روزهای جمعه. هر به روز رسانی به عنوان رستوران ها بازگشایی خواهد شد در هفته آینده لیست.

بازدید بازرسان مواد غذایی و امکانات برای بازرسی های معمول دنبال یو پی اس و شکایت تحقیقات. در درجه بندی بازرسی از این مرکز شروع می شود با نمره 100 و می توانید بین 1 و 4 امتیاز برای هر یک از حدود 50 سلامت کد نقض. یک درجه از 90 یا بالاتر است یک 80-89 ب است و 79 و یا در زیر یک C. شهرستان ریورساید در نظر B و C کلاس به شکست می شود; سن برناردینو ندارد یک پاس/خرابی سیستم. یک مرکز بسته خواهد شد اگر بازرس می یابد قریب الوقوع خطر سلامت است که می تواند بلافاصله اصلاح شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بازرسی در سن برناردینو کانتی بازدید www.sbcounty.gov/dph/ehsportal/FacilityList/food. به فایل های بهداشتی شکایت به www.sbcounty.gov/dph/ehsportal/StaticComplaint تماس بگیرید و یا 800-442-2283.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بازرسی در شهرستان ریورساید بازدید restaurantgrading.rivcoeh.org. به شکایت به www.rivcoeh.org/Complaint تماس بگیرید و یا 888-722-4234 در ساعات کسب و کار و یا 951-782-2968 پس از ساعت.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>