شکننده آرام پس از دو روز از ضرب وشتم در شمال شرقی دهلی 27 مرده

Men ride a motorcycle past security forces patrolling a street in a riot affected area in New Delhi on Wednesday.
مردان سوار یک موتور سیکلت گذشته نیروهای امنیتی در حال گشت در یک خیابان در یک شورش منطقه آسیب دیده در دهلی نو در روز چهارشنبه.

NSA بازديد riot-آمار مناطق
HC نگران بیش از دخول دو دانه ئی عدم تسلیم فیرث در نفرت سخنرانی

دهلی نو Feb 26:

پس از دو روز از درگیری های جمعی که ادعا 27 زندگی شکننده آرام حل و فصل بیش از قطعات ضد شورش-ضربه شمال شرقی دهلی نو امروز اما وجود خشونت در برخی از مکان های دیگر با مغازه ها به آتش کشیده شد و بدن یک IB کارمند در یک تخلیه.
گرفت پرچم راهپیمایی و پرسنل امنیتی گسترش در سراسر شمال شرقی لبه سرمایه های ملی در تلاش برای سرکوب خشونت مواج از روز یکشنبه.
مشاور امنیت ملی agnew در بازدید از برخی از شورش-آمار مناطق.
“آنچه اتفاق افتاده اتفاق افتاده است. ان شاء الله وجود خواهد داشت صلح کامل در اینجا,” او گفت: به عنوان او راه می رفت از طریق اکثرا مخلوط محلات و تراکم خطوط شمال شرقی دهلی نو و دیدار با مردم محلی.
روز سه شنبه او را به عهده گرفت اواخر شب تور با پلیس دهلی کمیسر Amulya Patnaik و تازه منصوب ویژه کمیسر S N Shrivastava.
Shrivastava انتصاب آمد در پی Patnaik رو فلاک برای عدم جلوگیری از فزاینده خشونت در پس زمینه از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر شهادت” ،
پلیس دهلی گفت: این بازداشت 106 نفر را به اتهام دست داشتن در خشونت و ثبت نام کرده اند 18 فیرث.
اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
“هیچ حادثه نامطلوب گزارش شد امروز و PCR تماس از شمال شرقی دهلی را کاهش داد” اضافی کمیسر پلیس (جرم) Mandeep سینگ Randhawa به خبرنگاران گفت:.
در روز سه مشکل مرگ و میر بود در 13 روز سه شنبه.
“مرگ و میر در GTB بیمارستان افزایش یافته است به 25” GTB پزشکی بیمارستان سرپرست Sunil Kumar گفت. غیر منتظره, برآورد بیش از 200 زخمی و مرده آمده است و نه از پلیس اما مقامات بیمارستان.
مسئولين بيمارستان گفت: متوفی در GTB حداقل نه دریافت عکس تفنگ. یکی از متوفی نیز یک زن, مقامات گفت.
مرگ دو نفر شد و همچنین گزارش داد روز چهارشنبه در LNJP Hospottal در نظر گرفتن تعداد مرگ و میر به 27.
اداره اطلاعات کارمند مشخص به عنوان Ankit Sharma مرده پیدا شد در یک تخلیه در Chand باغ جایی که او در آنجا ماند. شارما ممکن است کشته شده اند در سنگ pelting, مقامات گفت.
مغازه ها و مدارس تعطیل شد و بسیاری از خیابان های خلوت با پلیس ساخت اطلاعیه که هیچ کس نباید بیرون آمدن از خانه های خود.
مقامات گفت: CBSE کلاس 12 زبان انگلیسی آزمون در روز پنج شنبه به تعویق افتاده است در شمال شرق و بخش هایی از شرق دهلی نو در نظر آشفته وضعیت با توجه به خشونت است.
وجود دارد سنگین به کارگیری زور در Chand باغ با پرسنل امنیتی اجازه می دهد هر کسی که به بیرون می آیند.
این سیاه شدن دیوار ‘مظائر’ در محل صحبت کرد حجم از خشونت روز قبل از.
در Ashok نگر یک مسجد تخریب شد و آتش توسط miscreants, یک روز قبل از. مغازه ها در خارج از مسجد متعلق به هندوها و مسلمانان نیز به آتش کشیدند.
پس از دو روز از اوباش رومینگ بدون کنترل از طریق خیابان غارت مغازه ها و تنظیمات ملک در آتش مضطرب آرام شد مهلت ده.
اما نه در همه جا.
در Gokulpuri مثلا دود تاریک آسمان با تظاهر تنظیم در آتش سوزی مغازه ها.
Meharban در اواسط سی سالگی بود و گفته مورد ضرب و شتم اراذل و اوباش در چند باغ در منطقه و بعد از آن پرتاب به تخلیه.
“من رفتم به خرید آرد. مردم وجود دارد پرسید که آیا من مسلمان بود و پس از آن شروع به لرزیدن من. آنها بعد من انداخت در تخلیه Chand باغ,” او گفت:.
این حادثه رخ داده است حدود 2.30 pm. Meharban که پایدار و آسیب به سر, به سختی می تواند به بحث گرفته شده است به یک بیمارستان در PCR ون.
معیشت خود را از دست داد خود را با مغازه ها غارت شده و فرزندان خود را در حالت وحشت پس از شاهد خونریزی و کشتار بسیاری از مردم دیده می شد, ترک خانه های خود. در میان آنها یک خانواده که وعده داده شده بود اما گفت که آنها نمی دانند که.
در GTB بیمارستان بسیاری از خانواده هایی بودند انتظار برای جمع آوری اجساد عزیزان خود.
پرسید: اگر قربانیان شناسایی شده اند GTB بیمارستان, پزشکی, سرپرست گفت: “بسیاری از افراد شناسایی شده اند و برخی از آنها نشده بود.” اما او کاهش یافته است به فاش کردن هویت متوفی.
بیماران مبتلا به انواع مختلفی از صدمات از جمله از صدای شلیک گلوله و سنگ و سلاح های دیگر و بسیاری از آنها صدمه دیده است در حالی که پریدن از پشت بام به فرار شورش در بیمارستان, مقامات گفتند.
از “روان” از مجروح بیماران کاهش می یابد به شدت.
مجروح بازگو وحشتناک حساب از خشونت است که آنها شاهد و چگونه آنها موفق به فرار از خشونت مرگبار.
مناطق دادستانی از شمال شرق و Shahadra مناطق همراه با مقامات ارشد درآمد اداره و دهلی نو در مدیریت بحران اقتدار (DDMA) نیز در بیمارستان به بورس از این وضعیت است.
در همین حال دادگاه عالی دهلی نو امروز با بیان “غم و اندوه” در طول پلیس دهلی را شکست به ثبت نام دپو در برابر سه BJP رهبران خود ادعا نفرت سخنرانی در ارتباط با کا مربوط به خشونت و خواسته کمیسر پلیس به یک “تصمیم آگاهانه” در آن در فوریه 27.
دادگاه خواسته ویژه کمیسر پلیس که در حال حاضر در دادگاه فورا به انتقال آن “غم و اندوه” به کمیسر و مشاهده شده است که این شهر تا به حال دیده می شود به اندازه کافی خشونت و نباید شاهد یکی دیگر از 1984 ضد سیک شورش-مانند حادثه است.
یک نیمکت از قضات S Muralidhar و Talwant سینگ گفت: زمانی که پلیس می تواند ثبت نام 11 فیرث در ارتباط با حوادث خشونت از جمله آتش سوزی غارت سنگ pelting چرا آن را نشان نمی دهد نشاط را به اتهام نفرت سخنرانی توسط سه BJP رهبران — Anurag Thakur, Parvesh ورما و Kapil Mishra.
“چرا شما نشان داده نمی شود نشاط وقتی که می آید به ثبت نام از شاه در این موارد ؟ ما می خواهیم صلح به پیروز. ما نمی خواهیم این شهرستان شاهد یکی دیگر از 1984 شورش. این شهر دیده می شود به اندازه کافی خشونت و غم و اندوه. اجازه دهید آن را تکرار سال 1984” نیمکت گفت.
این دادگاه که در آن جهت است که ویژه کمیسر Praveer Ranjan مطمئن است او را به نشستن با کمیسر پلیس در روز چهارشنبه خود را و تماشای تمام کلیپ های ویدئویی برای گرفتن یک تصمیم آگاهانه در مورد مسئله مسکن از دپو و انتقال آن به دادگاه در روز پنج شنبه.
آن را روشن ساخته است که آن را محدود به رسیدگی به این ویدئو کلیپ از این سه BJP رهبران و دادگاه نگاه کنید به کلیپ های دیگر نیز هست.
نیمکت نیز با صدور اخطار به دادخواهان — فعال حقوق بشر خشن فرمانده و فعال فرح Naqvi — در یک برنامه نقل مکان کرد توسط وکیل عمومی (SG) Tushar مهتا به implead مرکز در این زمینه است.
قبل از دیکته سفارش نیمکت اظهار داشت: “این شهر در حال سوختن است”.
“شهر است نه سوختن. آن را تنها چند مناطق” مهتا پاسخ داد.
دادگاه شد از شنیدن درخواست توسط فرمانده و Naqvi به دنبال مسکن از دپو و دستگیری افراد درگیر در خشونت جمعی در بخش هایی از شمال شرقی دهلی نو بیش از تابعیت (متمم) قانون (CAA). حداقل 24 نفر کشته و حدود 200 زخمی در خشونت است.
این جلسه در جم بسته بندی شده در دادگاه شاهد بحث بین مهتا و دهلی دولت ایستاده مشاور Rahul Mehra در که نماینده کمیسر پلیس.
Mehra و مهتا همچنین تفاوت در موضوع ثبت نام از دپو در رابطه با نفرت سخنرانی.
در حالی که SG گفت: دادگاه باید منتظر پاسخ از مقامات مربوطه در موضوع مسکن فیرث در برابر BJP رهبران Mehra ادعا وجود دارد هیچ دلیلی برای انجام این کار و دپو باید ثبت شده در برابر هر کس درگیر در خشونت است.
مهتا گفت: او صحبت کرده و به بالاترین مقام و هر تصمیم گرفته شده توسط دادگاه در حال حاضر ممکن است باعث بدتر شدن وضعیت.
Mehra, اما, این باور بود که اول باید ثبت نام در این مرحله اگر یک cognisable جرم شده است و بعد از آن اگر شواهد کافی یافت نمی شود, پلیس می تواند یک فایل لغو گزارش.
پیش از آن در روز دادگاه که مشاهده شده است که این وضعیت خارج بسیار ناخوشایند بود پرسید: مهتا به توصیه کمیسر پلیس در موضوع مسکن از دپو در برابر رهبران است.
اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
ارشد مدافع کالین Gonsalves, ظاهر می شود برای دادخواهان گفت: این تکان دهنده بود که ارشد حقوق افسر بود نشان می دهد صبر کنید در این مرحله به تسلیم شاه.
خواسته توسط دادگاه آیا این رهبران را علنا رد چنین اظهارات Gonsalves پاسخ منفی است.
این ویدئو کلیپ از سخنرانی های ساخته شده توسط Thakur, Verma, Mishra و BJP MLA Abhay Verma بودند در دادگاه.
در حالی که تماشای Mishra ویدئو نیمکت پرسید: نام این افسر پلیس دیده می شود ایستاده در کنار رهبر بی جی پی و مطلع شد توسط Gonsalves که آن را DCP (شمال شرق) Ved Prakash Surya.
Gonsalves بیشتر گفت: دادگاه در جهت آن باید گفت در کلمات قوی که چگونه پلیس باید قانون را در وضعیت غالب آن را به عنوان ساکت شده بود تا حالا.
گرفتن قوی اعتراض به این ارسال SG گفت: دادگاه بود شنیدن منافع عمومی دادخواهی (PIL) و متهم درخواست انتخابی خشم بر اساس کلیپ های ویدئویی از سه نفر افراد خاص است.
زمانی که Gonsalves گفت: پلیس باید قانون بدون هیچ گونه ترس یا فشار مهتا شات برگشت گفت: “پلیس است که با داشتن یک پیک نیک آنها در مواجهه با اسید حملات”.
“پلیس دهلی و اتحادیه هند درخواست خود را lordships که بر اساس این انتخابی کلیپ, آیا ورزش خود را فوق العاده قضایی در این مرحله است. امروز نه روز و این زمان است که زمان درست را در این.
“درخواست است محدود به همین دلیل او روح عمومی بوجود آمده است و تنها در مورد این سه نفر و 50 دیگر نفرت سخنرانی,” او گفت:.
“من ساخته شده من مطالب ارسالی. من با قرار دادن یک کلمه از احتیاط است که این دادگاه یک دادگاه قانون اساسی نباید عجله در کارگردانی مسکن از دپو. آن ثبت خواهد شد که وضعیت مساعد”, مهتا اضافه شده و درخواست دادگاه برای تبدیل شدن به “عصبانی”.
به این عدالت Muralidhar گفت: آن را به دادگاه قانون اساسی وظیفه حفاظت از قانون و “این است که خشم این است که غم و اندوه. یک دادگاه قانون اساسی غم و اندوه بسیار جدی است و همه باید آن را به طور جدی”.
دادگاه همچنین خواسته ویژه کمیسر دلیل برای اسکان دپو و این که آیا او دیده کلیپ های ویدیوئی.
“اگر شما یک شاه چگونه شما می رویم به ادامه. این سخنرانی منجر به بیشتر سخنرانی ها و در عین حال به شما می گویند آن است که مناسب مرحله. فقط ثبت نام دپو آقای Ranjan. و برقراری ارتباط این کمیسیون در همان روح فورا” به نیمکت گفت. (PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>