نخست وزیر بریتانیا جانسون آزمایش مثبت برای coronavirus

توسط جیل بی قانون و پان PYLAS

لندن— نخست وزیر بوریس جانسون آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس اما همچنان مسئول و انگلستان در واکنش به شیوع.

Johnson, 55 روز جمعه گفت که او آزمایش COVID-19 در مشاوره افسر ارشد پزشکی پس از نشان دادن “علائم خفیف” شامل دما و سرفه مداوم.

“من گرفته ام یک آزمون است که بیرون می آیند مثبت پس از من کار از خانه من خود جدا و آن را کاملا درست انجام,” او گفت: در یک پیام ویدیویی ارسال شده در حساب توییتر خود را.

“اما در هیچ شکی نیست که من می تواند همچنان به لطف جادوگری از تکنولوژی مدرن برای برقراری ارتباط با همه بالا من تیم به رهبری ملی fightback در برابر coronavirus.”

جانسون است که بالاترین-مشخصات رهبر سیاسی به قرارداد ویروس خود را تست مثبت می آید در پایان یک هفته زمانی که او به طور موثر به تعطیل بسیاری از اقتصاد بریتانیا و معرفی دقیق محدودیت هایی در مردم روز به روز جنبش در تلاش برای جلوگیری از مارس از شیوع کروناویروس در بریتانیا است.

“راه ما را از طریق آن دریافت کنید البته با استفاده از اقدامات است که شما شنیده ام زیادی در مورد,” او گفت:. “و بیشتر به طور موثر ما مطابق با آن اقدامات سریعتر به کشور ما می آیند می توانید از طریق این بیماری همه گیر و سریع تر ما را به گزاف گویی.”

و همچنین تشکر از همه در خدمات عمومی خود را “شگفت آور, تلاش ملی” جانسون نیز ستایش هر کس که در خانه ماندن.

“این راهی است که ما در حال رفتن را به نفع خود,” او گفت:.

دولت گفت که اگر جانسون است که قادر به کار وزیر امور خارجه Dominic Raab جایگزین او خواهد شد.

جانسون ملاقات حضوری با برخی از وزیران و مقامات ارشد این هفته است و به نظر می رسد در کنفرانس های مطبوعاتی در کنار او در بالای علمی و پزشکی مشاوران.

در اوایل این هفته پرنس چارلز وارث تاج و تخت بریتانیا اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>