پل تخریب خواهد شد 10 آزادراه در آپ لند و انتاریو

کامل بسته از 10 آزادراه در آپ لند و انتاریو قرار است یک شبه برای چهار شنبه, ژوئن 6, the San Bernardino County حمل و نقل سازمان اعلام کرده است.

بسته شدن در اصل برنامه ریزی شده بود برای آخرین آخر هفته در ماه مه.

به جای این همه خط بسته از 10 آزادراه تقریبا بین اقلیدس خیابان چهارم خیابان برگزار خواهد شد با شروع از 10 p. m. روز شنبه, ژوئن 6 تا 10 a. m. روز شنبه, ژوئن 7, گفت: تیم واتکینز سخنگوی SBCTA در ایمیل.

تخریب خدمه را پاره کردن سلطانه پل است که دهانه اتوبان. یک پل جدید ساخته خواهد شد به جای گسترش از 10 آزادراه به عنوان بخشی از یک $929 میلیون اکسپرس خطوط پروژه.

وب سایت های از شهرهای انتاریو و کوه هر دو شامل اخبار توییتهایی و Facebook پست با اشتباه بسته خرما. آخرین لحظه تغییر ساخته شده به چین بهتر از دیگر فعالیت های ساخت و ساز با پل تخریب واتکینز نوشت.

بازسازی سلطانه خیابان پل به طول انجامد هشت ماه و ساخته خواهد شد در یک مرحله با یک خط بر روی پل باقی مانده باز واتکینز گفت.

آماده سازی برای ساخت و ساز از 10 آزادراه بیان خطوط آغاز شد و نزدیک به یک سال پیش با ابزار جابجایی. بیشتر شدید ساخت و ساز این بهار آغاز شد. اتمام است و انتظار می رود در بهار 2023, Watkins گفت.

رانندگان در 10 طول بسته می توانید به دنبال بیراهه. اگر سفر westerly, خروج, در چهارمین خیابان سمت چپ به نوبه خود بر روی چهارم سمت چپ بر روی گرو خیابان سمت راست بر روی هولت بلوار و سپس راست بر روی اقلیدس برای ورود به اتوبان 10. برای رو به مشرق مسافران را اقلیدس خروج جنوبی به Holt چپ در گرو و در سمت راست بر روی چهارم به عقب بر گردیم در اتوبان 10.

بیان خطوط پروژه اضافه خواهد شد دو تلفات خطوط به چهار هدف کلی خطوط در هر جهت بین لس آنجلس/San Bernardino County خط و 15 اتوبان فاصله حدود 10 مایل است.

کمکی خطوط اضافه خواهد شد برای فعال کردن رانندگان و پیاده شدن اتوبان در مکان های خاص. غرب پناهگاه خیابان یک خط جدید ساخته خواهد شد و همراه با بالا موجود در اشغال خودرو (HOV) خط به ارائه دو بیان خطوط در هر جهت. خطوط HOV lane هنوز هم در دسترس خواهد بود به رانندگان اما افزایش خواهد یافت و از دو در یک به سه در یک ماشین. شرق پناهگاه خیابان دو بیان خطوط ساخته خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به SBCTA پروژه وب سایت صفحه www.gosbcta.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>