برایان Sauvé: 83 درصد از سوری ساکنان نظر سنجی می گویند در حال حاضر زمان به جای RCMP


حمایت از شهردار طرح کاهش یافته و از 48 درصد در ماه ژانویه به 31 درصد در این مه نظرسنجی. Jason Payne / PNG

نظر: شهردار یا استانی دولت می تواند تصمیم بگیرد که در حال حاضر زمان برای این گران مخل پیشنهاد.

در چند ماه گذشته بسیاری از اهالی بریتیش کلمبیا از دست داده اند شغل خود را با تجربه از دست دادن درآمد و اختلال قابل توجهی به خود را روز به روز زندگی می کند. این است فوق العاده ناپایدار دوره از زمان است و تغییر دیدگاه ها در تعدادی از مسائل مهم است.

یک موضوع از اهمیت ویژه ای در ساری است شهردار برنامه ریزی برای انتقال دور از RCMP. این یک برنامه است که هنوز هم بسیار کمی ارائه می دهد جزئیات بیشتر و گران تر از هفته و سوری که ساکنان به طور فزاینده ای در مخالفت با.

جهان ما تغییر کرده است به طور قابل توجهی پس از پولیس ملی فدراسیون مشغول Pollara استراتژیک بینش به انجام یک نظرسنجی در ساری در ژانویه بنابراین ما به روز رسانی بررسی برای دیدن چگونه و اگر نظرات مردم را تغییر داده اند از آنجا که COVID-19 شیوع و پیشگیری از اقدامات آغاز شد. این بررسی شامل یک نمونه تصادفی از 803 سوری ساکنان و انجام شد بین مارس 17 و 27.

کلید پیدا کردن است که 83 درصد از ساکنان سوری مورد بررسی معتقدند که در حال حاضر زمان برای قرار دادن پول از مالیات دهندگان سوری به سمت شهردار داگ مک کالوم این پلیس انتقال. حمایت از شهردار طرح کاهش یافته و از 48 درصد در ماه ژانویه به 31 درصد در این April بررسی, در حالی که مخالفان افزایش یافته و از 46 درصد به 60 درصد طول همان دوره است. در واقع تنها 16 درصد از ساکنان سوری در نظر سنجی معتقدند که جایگزینی سوری RCMP با شهرداری و نیروی انتظامی باید به عنوان یک اولویت مهم در حال حاضر است.

به جای آن از شهردار طرح پر هزینه سوری ساکنان می گویند اولویت های خود را در حال تامین بودجه خدمات اصلی و ارائه پشتیبانی برای کسانی که تحت تاثیر و یا در معرض این بیماری همه گیر. همانگونه که از طریق گسیل حمایت از خط مقدم بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران سراسر کشور اهالی بریتیش کلمبیا در حال قدردانی از اهمیت اختصاص داده شده و با تجربه پاسخ اضطراری که می دانم و خدمت به جوامع خود. در پی قابل توجهی را بی ثبات جهان, حوادث ساکنان نگاه محلی برای ثبات. حوادث مانند COVID-19 قرار دادن این ملاحظات انتقادی به چشم انداز.

به جای سرمایه گذاری در هزینه طرح انتقال ساکنان’ پاسخ نشان می دهد سوری باید سرمایه گذاری بیش از 19 میلیون دلار اختصاص داده شده برای این طرح را به کمک به RCMP مبارزه با جرم و جنایت جدی در جامعه است. در واقع نتایج حاصل از این بررسی نشان داد که 77 درصد از ساکنان سوری حمایت نگه داشتن RCMP و یا حفظ آنها با بهبود خدمات است. هیچ کس در RCMP معتقد است که کار ما انجام می شود در ساری اما RCMP اعضا نشان داده اند چه حرفه ای پرشور محلی پلیس می تواند دستیابی; جرم و جنایت کاهش یافته است به طور پیوسته در ساری از سال 2007 و در حال حاضر در 10 سال اخیر.

به عنوان روابط کار رهبر پولیس ملی فدراسیون کار من است برای حمایت از منافع اعضای من است. ساری خدمت 850 اعضای RCMP تحت متنوع گروه که صحبت 51 زبان مختلف. اعضای ما تصمیم به کار با RCMP برای مردم سوری که آنها می دانند و در مورد مراقبت. اگر مجبور با توجه به هزینه انتقال بسیاری را با اکراه انتخاب کنید به ترک جامعه که در آن زندگی می کنند بالا بردن خانواده خود و سالها تجربه به طوری که آنها می توانید در ادامه زندگی حرفه ای خود را با RCMP اما در جوامع دیگر. نیست که اولویت خود را و در نتیجه باور نکردنی از دست دادن تجربه و اتصال در یک زمان هنگامی که ما نیاز به ثبات بیشتر از همیشه.

شهردار هزینه انتقال نیست اجتناب ناپذیر است. در واقع MLA برای سوری-نیوتن و NDP وزیر کار هری Bains اذعان کرد نگرانی در مورد شفافیت هزینه های عمومی و ایمنی پیامدهای انتقال صحبت در ساری هیئت بازرگانی وبینار در تاریخ 29 آوریل. شهردار و یا استانی دولت می تواند تصمیم بگیرد که در حال حاضر زمان برای این گران مخل پیشنهاد. شهردار و شورای هنوز هم فرصت برای گوش دادن به صدای مردم ساری که گفت: بسیار واضح است که جهان تغییر کرده است و خود شهر را از اولویت های نیاز به تغییر آن است.

برایان Sauvé است رئیس پلیس ملی فدراسیون های روابط کار در سازمان, نمایندگی 20,000 RCMP اعضای خدمت در سراسر کانادا و در سطح بین المللی. فدراسیون بزرگترین police روابط کار سازمان در کانادا, بزرگترین دوم در آمریکای شمالی و مستقل انجمن ملی به نمایندگی از RCMP اعضای.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>