برت وبر در حال اجرا برای یک دوره سوم در گرند فرک شورای شهر

یکی دیگر از چنگال بزرگ عضو شورای شهر با هدف حفظ صندلی خود را در این تابستان.

برت وبر که به نمایندگی از بخش 3 از سال 2012 در حال اجرا برای یک دوره سوم. او جمع آوری 73 امضا لازم است در اوایل این ماه و گفت هرالد او برنامه ریزی شده به آنها را رها کردن در چنگال بزرگ شهر در سالن چهار شنبه, فوریه. 24.

اگر رای دهندگان به او ارسال به شورای وبر یک دانشگاه داکوتای شمالی استاد گفت: او می خواهم بیشتر سعی کنید به نگه داشتن کار در ادامه موجود شهرستان پروژه: ترویج ستارگان تحقیقات و پروژه کارآموزی با دانشگاه در حال توسعه در مرکز شهر ساری و شهرستان “حضور” در یک برنامه ریزی شده ساختمان برای مدرسه تازه تعمید Nistler کالج lebow کسب و کار که هنوز به شکستن زمین یا ضربه آن مبلغ 75 میلیون دلار بودجه هدف است.

وبر گفت: او همچنین می خواهم به نگه داشتن فشار بیشتر برای دوچرخه زیرساخت ها و آثار هنری است. اما او همچنین می خواهم سعی کنید به ایجاد شغل و توسعه و اقتدار که با او سر و شهرستان به فعال تر در مورد کمک به کسب و کارهای محلی رشد و جذب افراد جدید به شهر.

وبر گفت: او به خصوص علاقه مند به کسب و کار “سرایدار” ایده است که Grand Forks شهردار مایک براون ذکر شده در ایالت شهر آدرس در هفته گذشته که در برآورد معنی فرشهای این شهر به کسب و کار است که ممکن است حرکت و یا گسترش در اینجا.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“ما در مورد از دست دادن تخت حمام و فراتر از آن” وبر گفت: با اشاره به پیش بینی بسته های زنجیره ای خرده فروشی را از چنگال بزرگ محل که او گفته است که هنوز هم سودآور با وجود بسته شدن. “چه منطقه ای و یا ملی فروشندگان وجود دارد که در این خط از کسب و کار ؟ چگونه ما اجازه دهید آنها را می دانم که وجود دارد یک بازار است که برای کسب و کار در اینجا ما باید فضا را برای آنها و کمک به کسانی که اتصالات به طوری که آنها می توانید به اینجا می آیند؟”

وبر صندلی های توسعه قدرت و چنگال بزرگ’ ادغام مهاجران ابتکار کمیته. او و بخش 7 عضو شورای شهر کن ورید است که در حال اجرا برای مدت co-صندلی این شهرستان در کمیته قانون گذاری.

چنگال بزرگ رای دهندگان در حال برنامه ریزی برای سر به پای صندوق های رای در 9 ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>