براد Dokken: یکشنبه تقویم در خارج از منزل نگه دارید تا زمانی که COVID-19 خطر فروکش و فعالیت های خارج از منزل و حوادث رزومه

لغو شد.

تا اطلاع ثانوی بسته.

آن کلمات از این هفته به عنوان همه ما در تلاش برای آمدن به مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

خارج از منزل, جهان متفاوت است. پارک دولت و پارک های ملی بسته اند بازدید و مراکز تفریحی دیگر ساختمان ها مطابق با دستورالعمل های فدرال است که ترویج “اجتماعی فاصله.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مسیرهای باز باقی می ماند برای مردم به خارج و لذت بردن از طبیعت — که من به شدت توصیه می شود — اما بهترین عمل در حال حاضر است برای نگه داشتن آن دسته از فعالیت های انفرادی به عنوان به عنوان ممکن است و اجتناب از گرفتن بیش از حد نزدیک به افراد دیگر.

اردک فضای مجاز: نامحدود و گروه های دیگر به تعویق افتاد بهار جمع آوری کمک های ضیافت در خارج از منزل ورزش می شده اند را در خود نگه دارد و سازمان های متعدد را لغو گردهمایی برنامه ریزی.

چنین است که دولت از جهان که در آن ما در حال حاضر زندگی می کنند.

با توجه به لغو تعویق و عدم اطمینان عمومی رو همه ما که در خارج از منزل تقویم است که به طور سنتی اجرا می شود هر یکشنبه شده است به حالت تعلیق تا زمانی که همه چیز برگشت به حالت نرمال مسیر هر زمان که ممکن است.

یک ماه پیش تقریبا به ساعت به عنوان من نوشتن این, از صفحه اصلی و اساسا در انزوا زندگی می کنند, من, برف, در سراسر دریاچه جنگل با برخی از دوستان در برگشت از چهار روز سفر ماهیگیری از Warroad, Minn., به بلوط جزیره در شمال غربی زاویه.

همانطور که من نوشت: در یک ستون پس از این سفر سوار شمالی در زمان طولانی تر از حد معمول لطف پر باد شمال غربی بادها که مانع دید و ما مجبور به رانندگی آهسته تر از ما را دوست دارند. وجود دارد هیچ مکانیکی مسائل اما قوی وزش دو بار منفجر کردن پوشش حمل ماهی خانه یکی از رفقا بود بکسل.

ما به پناه کشور از زاویه شمال غربی و جزایر — آن را به عنوان نامیده می شود در گردشگری lingo-فقط در زمان شاهد درخشان زمستان از غروب آفتاب است.

مقایسه سفر بازگشت چهار روز بعد بود که قایقرانی صاف. روز سرد بود اما آسمان روشن بود و خیلی از دنباله دار بود و تازه مرتب. سوار که در زمان 2½ ساعت در سفر شمال در زمان سختی یک ساعت در این سفر بازگشت.

به یک شخص بودیم و در بالای جهان به عنوان ما ما سورتمه در Warroad برای جشن پایان سفر نوشیدنی در دریاچه جنگل Brewing Co., در نزدیکی دهانه Warroad رودخانه.

هیچ یک از ما می توانست پیش بینی 180 درجه به نوبه خود در زندگی را کمتر از یک ماه بعد اما این واقعیت همه ما در حال حاضر چهره.

تا پر باد سناریو ما در حال حاضر در بهبود, بهترین ما می توانیم انجام دهیم این است که ایمن ماندن, ماندن مثبت — آسان تر از انجام گفت من می دانم — و هر چه گام های لازم برای اطمینان از این سوار پر از دست انداز است که به عنوان کوتاه که ممکن است.

ساخت یک انتخاب

به عنوان COVID-19 وضعیت بدتر اوایل این هفته گذشته من تصمیم به انصراف از روی یک دریاچه ماهیگیری قزل آلا سفر به ویکی لیک در شمال مانیتوبا با یک دوست کانادایی است که ماهیگیری مخاطبین در این بخش از استان است.

ما قرار بود به سمت چپ روز شنبه, مارس 28 و بازگشت سه روز بعد. اما با توجه به عدم قطعیت و پتانسیل خطرات ناشی از تماس با ویروس و یا حتی بدتر ندانسته كردن آن برای دیگران تصمیم برای لغو شد یکی از آسان است.

دو روز بعد ایالات متحده و کانادا اعلام کرد یک توافق متقابل به بستن مرزهای خود را به همه غیر ضروری سفر. برخی ممکن است استدلال می کنند که ماهیگیری سفر ضروری است اما اقدامات دو دولت مجددا به من که من می خواهم تصمیم درست.

در این میان در حالی که من خودم جدا کردن در خانه و محل کار از خانه کانادا من که هنوز تمرین است آنچه او به شوخی اشاره به عنوان “یخ-olation” با در نظر گرفتن سفرهای گاه به گاه به نزدیکی دریاچه وینیپگ.

من مانند تفکر خود را.

برای کسانی که برنامه ریزی برای ادامه ماهیگیری چوب به آن “یخ-olation” اصل حفظ گروه کوچک و خطرات جدی است. نمی شود “آن شخص” که بر میدارد و یا گسترش این ویروس با نادیده گرفتن این دستورالعمل.

Dokken گزارش در خارج از منزل. او را در (701) 780-1148, (800) 477-6572 ext. 1148 و یا ارسال ایمیل به [email protected].

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>