BPCL راه اندازی FINO خدمات بانکی در رسانه های خرده فروشی در J&K, Ladakh

Farooq Khan, Advisor to Lt Governor of J&K and BPCL's Territory Manager (Retail) for J&K and Ladakh, Rajesh Sharma during the launch of FINO Banking services at Jammu.
فاروق خان مشاور Lt فرماندار J&K و BPCL قلمرو Manager (خرده فروشی) برای J&K و لاداخ Rajesh یدلایمخیرات شارما در طول راه اندازی FINO خدمات بانکی در جامو.

Excelsior خبرنگار

جامو Mar 17: Bharat نفت شرکت محدود (BPCL) در عین حال یکی دیگر از اولین از نوع خود ابتکار در زمان سرب در ساخت دولت در رویای دیجیتال هند درست راه اندازی شده توسط FINO بانکی مکاتبات خدمات به پوشش حداکثر رسانه های خرده فروشی در J&K و لاداخ.
راه اندازی شد graced توسط مشاور Lt فرماندار فاروق خان و وزیر به دولت Pandurang Kondbarao قطب در حضور BPCL قلمرو مدیر Rajesh یدلایمخیرات شارما. نهایی اتصال از FINO بانکی باید شروع از آوریل به بعد در آن به تازگی ثبت نام رسانه های خرده فروشی که ارائه خدمات مانند پس انداز بانک با تعادل صفر حساب خودپرداز و بیمه و بازنشستگی و پرداخت قبض پرداخت در یک نقطه تنها بدون رفتن به دستگاههای خودپرداز/شمارنده دیگر به طور جداگانه.
جدا از FINO پرداخت بانکی, خدمات BPCL و SBI کارت اعتباری یعنی BPCL SBI کارت است که در حال حاضر یک مشتری در انتخاب بقیه از هند شد و به طور رسمی راه اندازی شد در J&K که در غیر این صورت نمی شد نورد در اینجا با توجه به عدم دسترسی به اینترنت. در این کارت اعتباری مشتریان می توانید فایده مستقیم نقدی از 3.25% از طریق امتیاز بالاتر از 1% اضافه بها چشم پوشی وضع در دیگر کارت های اعتباری در نتیجه به سود 4.25 ٪ پشت نقدی به مشتریان با استفاده از این کارت.
به عبارت دیگر مشتریان می توانید دریافت پول نقد به عقب نقاط تومان ارزش. 32.50 در صرف از Rs. 1000 ارزش بنزین یا دیزل در BPCL رسانه های خرده فروشی به عنوان یک سقف 10 ، 000 تومان در هر روز خرید سوخت. همان نفع 3.25 ٪ پشت نقدی نیز باید قابل استفاده برای مصرف کنندگان از بهارات گاز, که همچنین می توانید فایده شتاب در نقاط با استفاده از این کارت در مواد غذایی دپارتمان فروشگاه ها و رستوران ها و غیره.
صحبت کردن در, راه اندازی, فاروق خان ستایش BPCL تلاش برای ترویج چشم انداز اتحادیه های دولت به سمت دیجیتال هند است. او از مقامات آن را به جای دیجیتال جنبش در سراسر قلمرو اتحادیه J&K., منشی, مواد غذایی, عمران, منابع و امور مصرف کننده Pandurang Kondbarao قطب نیز صحبت کرد و در این مناسبت است.
Rajesh یدلایمخیرات شارما BPCL قلمرو Manager (خرده فروشی) برای J&K و لاداخ اعلام کرد که در سال مالی آینده یک مهاجم اما خود انگیزه درایو برگزار خواهد شد و در سراسر J&K برای دریافت FINO بانکی و دیجیتال خدمات کارت به درب مراحل حتی روستایی & کنترل از راه دور قطعات جدا از شهر و بزرگراه بازارهای BPCL.

مقاله قبلیBDC رؤسای ارتش فرمانده Chrungoo تماس Lt فرماندار

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>