رفتن به نوشته‌ها

تحریم چین کمپین

Medansh Thusoo
امروز ما می بینیم که هر شخص دوم این است که صحبت کردن در مورد ‘تحریم چین’ و با توجه به حادثه اخیر که صورت گرفت که در آن هند خود را از دست داده 20 شجاع پسران این موضوع از تحریم محصولات چینی تبدیل شده است بسیار پر شور یکی است. ما می بینیم بسیاری از شخصیت های بزرگ و مشهور در حال صحبت کردن در مورد این موضوع. در یک اقتصاد در حال توسعه مانند هند که در آن راه اندازی نقش مهمی اکثریت موفق نوپا بودن بودجه توسط شرکت های چینی. با توجه به گزارش های چینی با تکنولوژی غول صندوق 92, هندی, راه اندازی که شامل برجسته نام مانند Paytm, Byju را, Oyo, Ola, Swiggy, Zomato ، در کشوری مانند هند که در آن تکنولوژی دارای یک موقعیت ممتاز است که به معنی فناوری دارای یک موقعیت ممتاز در هند, توسعه چینی با تکنولوژی سرمایه گذاران را حدود 4 میلیارد دلار به هند راه اندازی که بدان معنی است که چین در حال توسعه است و ریشه های آن در هند است.
پس از آن است که پنهان نیست از هر کسی که شرکت های چینی به طور مستقیم تحت کنترل دولت چین که حاکی از آن است که چین در حال گسترش نفوذ خود در هند است. و اگر شما در حال فکر کردن در آن است که ساخت یک اثر در هند تنها پس از آن شما در اشتباه هستند. چین در حال گسترش نفوذ خود در کشورهای دیگر بیش از حد برای آن هدف تبدیل شدن به یک ابرقدرت و ایجاد یک انحصار در کل جهان است.
به تازگی یک ویدئو رو ویروسی است که در آن یک سورت ساکنان نشان داده شد شکستن چین – تلویزیون ال سی دی ساخته شده برای نشان دادن خشم خود را نسبت به چین اما نکته این است : آیا این واقعا تاثیر اقتصاد چین? برای پاسخ به این, من را ساخته اند یک نقطه به نقطه لیست است که به شرح زیر است:
آیا سرگرم کننده در شکستن یک محصول است که شما در حال حاضر پرداخت می شود. به این معنی نیست که استفاده از کالاهای چینی نقطه منتقل و در اینجا این است که چیزی که شما در حال حاضر خریداری شده چرا آن را از بین ببرد چرا که در پایان روز از آن پول خود را که از دست رفته است. آن را به یک درس است. اگر در آینده ما را به خرید یک محصول ما دارای دو گزینه است. یا به خرید آن محصول در خاک ارزان قیمت است که ساخته شده در چین یا کمی گران است که ‘ساخته شده در هند” بدون هیچ گونه تفکر ما باید ترجیح می دهند یک ثانیه.
اگر ما بیرون رفتن برای یک پیاده روی مشترک مشاهده شده توسط تقریبا همه این است که معمولا الکترونیک ” فروشگاه آب گرفتگی توسط Oppo و Vivo پوستر و مغازه داران حتی شما را تشویق به خرید آن و بدون هیچ گونه فکر می کنیم آن را خرید. دلیل آن این است که این مارک را به بازار عرضه محصولات خود را به طوری که آنها ساخته اند به یاد بیاورید ارزش در ذهن همه است. و با توجه به گزارش شرکت های چینی کنترل 70 درصد از هند گوشی های هوشمند بازار است.
و وقتی که می آید به مارک آنها در سمت چپ در پشت این تولید کنندگان چینی به دلیل آنها ندارد و مناسب از تکنولوژی برای تهیه مطالبات مردم است. این یکی از مسائل عمده ای است که در مواجهه با هند تولید کنندگان.
چین عنوان شده است نسبت به انحصار خود در بازارهای جهانی با آن تاکتیک های کثیف. آنها را هدف قرار داده اند بسیاری از کشورها و ساخته اند “دام بدهی’ است که در آن کشورهای گیر کرده و در نهایت دولت چین گسترش کنترل خود را از آن کشور است.
و به این دلیل بدهی های دام’ تنها بسیاری از کشورهای آفریقایی دارند به نقاط استراتژیک به چین برای تجارت و به همین دلیل چین به دست آورد مهمی در بندر سریلانکا است که بسیار نزدیک به خط ساحلی و بدون هر گونه دخالت سریلانکا دولت چین می توانید استفاده کنید که پورت آن جنگ استراتژی و بدون هر گونه سوال توسط نهادهای بین المللی از چین گرفته شده است که بندر در اجاره نامه به مدت 99 سال.
یک سوال باید ناشی است که ما را دیده اند که کالاهای چینی موجود در ‘ارزان’ قیمت و همچنین این محصولات وارد شده است که به معنی آن است که وظایف سفارشی نیز پس از این نیز آنها در دسترس هستند در چنین نرخ آن ارزان تر از آن است که تولید به صورت محلی. پس چگونه آنها آن را انجام دهد ؟

ساده اما مهمی دلیل آن است که دولت چین به یارانه به تولید کنندگان به این محصولات بسیار ارزان است که این می تواند به از بین بردن یک ملت را محلی میباشد. همچنین یکی دیگر از دلایل مهم آن این است که آنها خود استفاده کرده اند عظیم جمعیت به عنوان قدرت خود را که نشان می دهد که تقریبا در هر خانواده در چین تولید کننده. این هم یک دلیل کیفیت پایین کالاهای چینی چون تقریبا همه این چیزها را در خانه و بدون داشتن تجهیزات مناسب و مهارت و علاوه بر این دولت چین آنها را پشتیبانی می کند در نتیجه آنها متحمل می شوند بسیار کمتر از ضرر و زیان و سود بیشتر است.
راه حل
* این است که چین به صادرات(در هند) در مورد ارزش $17 میلیارد و تحریم به طور کامل آنها را واقعا – واقعا مهم برای چین است. برخی می گویند که تحریم این کالا نمی خواهد موضوع را به چین بسیار به آنها چنین جهانی صادرات است. اما به نظر من من فکر می کنم که $17 میلیارد ( 12,95,09,40,00,000 روپیه هند) است نه در همه به یک مقدار کوچک و آن را واقعا مهم است. یک صدای جیر جیر اخیر از جهانی بار است که یک رسانه های چینی خانه کنترل شده توسط حزب کمونیست چین می گوید که “هند باید محدود ‘تحریم چین’ صدای پس از شافعي”. این توییت به وضوح نشان می دهد که این تحریم واقعا مسائل مربوط به آنها.
بنابراین تحریم این محصولات واقعا تاثیر آنها اما اگر ما فکر می کنم منطقی است که کامل تحریم نیست در همه ممکن است به دلیل چین دخالت خود را در تقریبا در هر چیزی که ما بحث در مورد سخت افزار یا نرم افزار.
پس راه حل ساده می تواند این باشد که اگر ما به خرید چیزی است که ما باید همیشه ترجیح می دهند کالاهای هند حتی اگر آن را کمی گران.
* آن این است که امروز ما نشان می دهد ما خشم و پس از چند روز ما می آیند ما باید سازگار دیگری نتیجه می تواند بسیار ویرانگر باشد.
* ما نباید ما نشان می دهد خشم با سوزاندن این کالا چرا که در نهایت این امر می تواند ما را از دست دادن.
* این تحریم استراتژی توسط سرخپوستان است که واقعا قابل تحسین است اما باید آن را تمرین سکوت و ما باید شروع به دنبال جایگزین برای کالاهای چینی در بازار است.
* اگر ما در آن عمیقا ما را پیدا خواهد کرد که این استراتژی بسیار – بسیار کوچک گام ما برای توانمند سازی کسب و کار ما, بنابراین واقعا هند ‘آتما Nirbhar’.
[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در دیلی اکسلسیور

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول