اولی درایو در نسخه به روز شده از X1 در هند با قیمت Rs 35.9 لاخ

دهلی نو: آلمانی لوکس خودروساز BMW در روز پنج شنبه راه اندازی شد نسخه به روز شده از آن ورود به سطح ورزش خودرو ابزار X1 در هند قیمت بین Rs 35.9 لاخ و Rs 42.9 لاخ (ex-نمايشگاه).
تولید شده در شرکت چنای گیاه مدل در دسترس است با BS-VI سازگار با دیزل و بنزین powertrains جفت با هفت و هشت با سرعت انتقال خودکار.
بنزین انواع مدل قیمت تومان 35.9 لاخ و Rs 38.7 لاخ در حالی که دیزل سبك برچسب در Rs 39.9 لاخ و Rs 42.9 لاخ (همه قیمت سابق-نمايشگاه).
“ورود به سطح حق بیمه بخش که در آن X1 است که قرار است بینهایت مهم برای ما به عنوان حدود 33 درصد از کسب و کار ما می آید از این عمودی تنهایی” از گروه اولی هند رئیس جمهور و رئیس اجرایی Rudratej سینگ گفت.
این فرصت استراتژیک برای شرکت که X1 ارائه می شود بسیار مهم و محوری به دلیل آن است که نقطه ورود برای ارتقاء او اضافه شده است.
“پس این (X1) کاملا حیاتی برای ما استراتژی دراز مدت و همچنین به عنوان کسب و کار فوری نتایج” سینگ گفت.
این شرکت با فروش بیش از 20 ، 000 واحد از X1 در کشور تا به امروز او اضافه شده است.
“X1 تاسیس شده و متعلق به موقعیت غالب در جمع و جور و ممتاز ورزشی فعالیت وسیله نقلیه (SAV) بخش. همچنین این روند در سراسر جهان – بازتاب جهانی نیاز X1 در خدمت” سینگ گفت.
دو لیتری چهار سیلندر بنزینی با موتور جدید BMW X1 تولید یک خروجی از 192 اسب بخار کمک به خودرو شتاب از 0-100 کیلومتر/ساعت در 7.7 ثانیه است.
به طور مشابه دو لیتری چهار سیلندر دیزل موتور SUV تولید یک خروجی از 190 اسب بخار را قادر می سازد آن را به شتاب از 0 -100 متر/hr در 7.9 ثانیه است.
بنزین نسخه های ارائه بهره وری سوخت از 14.82 کیلومتر در هر لیتر در حالی که دیزل سبك بازگشت وری سوخت 19.62 کیلومتر در هر لیتر این شرکت ادعا کرد.
جدید XI می آید با ویژگی های مختلف از جمله جدید 8.8 اینچ مرکزی صفحه نمایش با صفحه نمایش لمسی و قابلیت بی سیم اپل CarPlay, auto start-stop ترمز-بازسازی انرژی شش کیسه های هوا, در میان دیگران.
با BMW مینی و BMW Motorrad مارک بی ام و BMW گروه هند بیش از 80 لمس نقاط در سراسر کشور است.
در سال 2020 این شرکت با هدف افزایش تعداد لمس نقاط به بیش از 100 به منظور افزایش حضور خود در این کشور است.
گروه اولی هند به فروش می رسد 9,641 واحد BMW و MINI طیف وسیعی از اتومبیل در سال 2019.
اولی هند دیدم یک سهم قابل توجهی از بیش از 50 درصد از محلی ورزشی تولید طیف وسیعی از جمله BMW X5, BMW X3 و BMW X1. (سازمان)

مقاله قبلیبرخی از سلول های سیستم ایمنی بدن ممکن است نقش در قلب توسعه: مطالعه

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>