ارواین — St. Louis Blues بازیکنان وینس دان و الکس Pietrangelo اولین کسانی بودند که برای تحقق بخشیدن به چیزی به طور جدی اشتباه با هم تیمی جی Bouwmeester در طول یک تلویزیون با فاصله 7:50 باقی مانده در اولین دوره از بازی روز سه شنبه برابر اردک در هوندا سنتر.

دان و Pietrangelo شروع به فریاد و تکان دادن برای کمک به آنها شده اند مربی انجام دهید.

“مربی” آنها فریاد زد.

ری Barile the Blues’ سر مربی ورزشی, در پاسخ به کاهش Bouwmeester که معلوم بود در میان یک ایست قلبی ناگهانی است. جو قهر کردن و چاد واکر اردک’ ورزشی مربیان را دیدم و شنیده ام فریاد و مسابقه را از روی نیمکت به کمک Bouwmeester.

دکتر Kenton Fibel, اردک’ مدیر پزشکی اولیه و پزشک خود را در سمت چپ صندلی نزدیک میز و وارد ثانیه بعد. اورژانس و پرسنل مستقر در این نزدیکی هست و در Zamboni تونل در سراسر یخ با عجله به نیمکت منطقه به عنوان Blues بازیکنان حذف نیمکت به اتاق را برای آنها.

پرسنل پزشکی برای بلوز و اردک آموزش داده بود برای تنها مانند یک رویداد است. اقدامات آنها طراحی شده و به خوبی تمرین. Bouwmeester دوباره زنده شد با کمک ماساژ قفسه سینه و یک ضفبرلترس آغاز شد که در حدود 60 ثانیه از سقوط.

Bouwmeester شد به زودی در راه خود را از طریق آمبولانس به UC Irvine, مرکز پزشکی در اورنج واقع در حدود دو مایل از هوندا مرکز. اورژانس-اتاق پزشک تماس گرفته شد و مطلع از Bouwmeester وضعیت پس از پرسنل بیمارستان می تواند آماده شدن برای ورود او.

“من فکر می کنم به طور کلی ما خوشحال بودند با راه همه شرکت کردند و خود را بخشی از” Fibel گفت. “در آن زمان بسیاری برای همه به گرد هم می آیند و هر فرد به انجام یک نقش متفاوت است که به ما اجازه انجام این نتیجه است که ما بدیهی است که بسیار خوشحال هستند.”

در واقع تیم پزشکی و پرسنل ستایش بودند برای اقدامات سریع خود را به طوری که آن را ممکن است کمی خسته کننده برای آنها و کوین تیلور اردک’ مدیر توانبخشی که او نیز در صحنه روز سه شنبه در هوندا سنتر.

در ابتدا آنها نمیخواستند به مصاحبه اما توافق به صحبت می کنند و بعد از ظهر جمعه در مورد آنچه اتفاق افتاده است آنها چگونه عمل کرده تا به سرعت و چگونه آنها را آماده برای چنین شرایط اضطراری است. به مطمئن شوید که آنها فقط به انجام شغل خود را, اما آنها آنها را به خوبی و Bouwmeester جان سالم به در برد.

Bouwmeester, 36, همچنان در بیمارستان بستری شود و تحت یک روش برای نصب یک دفيبريلاتور قابل کاشت یک دستگاه است که بازیابی قلب ریتم طبیعی است. این روش انجام شده توسط قلب و عروق تیم در UCI به رهبری دکتر Pranav M. پاتل رئیس آن متخصص قلب و عروق.

دستگاه مشابه است اما پیچیده تر از یک ضربان ساز.

بلوز در بیانیه ای گفت: آنها را به روز رسانی Bouwmeester وضعیت دوباره در هفته آینده.

در پی شبیه قلب قسمت مربوط به Jiri فیشر از Detroit Red Wings و غنی Peverley از ستاره دالاس, NHL گرفته است گام برای اطمینان از پرسنل پزشکی می توانید به صحنه به سرعت و مناسب تجهیزات موجود در یک لحظه متوجه.

دو پزشک باید نشسته در 50 فوت از روی نیمکت به عنوان مثال. ضفبرلترس باید در هر یک نیمکت در طول تمام بازی ها و شیوه های یکی از چندین قطعه از تجهیزات اضطراری مربیان مانند Barile, قهر کردن و واکر حمل با آنها در آنچه شناخته شده به عنوان کیسه های قرمز.

“هر ساختمان ما به همان کیسه با همان مطالب, بنابراین ما می دانیم هنگامی که ما جمع کردن آنچه که ما را و ما در حال آماده” واکر گفت. “که احتمالا مهم ترین چیزی که ما تا به حال بر روی نیمکت آن شب.”

NHL همچنین دارای یک تمرین برنامه در طول تابستان و مقرر است که تیم پزشکی عمل برای مواقع اضطراری در هر باشگاه را در عرصه خانه. استروژن و پزشکان و امدادگران و عرصه امنیت کاربران همچنین شرکت در آموزش. اردک برای حفر چنین اضطراری در ماه سپتامبر.

وجود دارد جداگانه آموزش برای قلبی مسائل و برای کاهش شدید و آسیب به سر.

“ما باید آن را قبل از فصل” هاف گفت. “شما بیش از همه چیز و شما سعی کنید به آمده تا با امکانات مختلف هر سناریو هر وضعیت اما زمانی که چیزی اتفاق می افتد شما تمرین بنابراین شما نمی فکر می کنم در آن شرایط.

“این فقط اتفاق می افتد. همه هم خود را بخشی (سه شنبه برای کمک به Bouwmeester). آن گرد هم آمدند و آن را به یک تیم بزرگ تلاش و نتیجه نهایی این شد بدیهی است Jay همکاری و کشیدن قطعه نهایی پازل کنار هم و زنده ماندن.”

بالاتر از همه, آن را امری ضروری برای رسیدن به Bouwmeester و شروع به احیای او را به سرعت.

“خود سر مربی ری یکی از اولین در جی طرف و سپس بعد همه شروع کردند به طور طبیعی به خود نقش” Fibel گفت. اضافه شده Huff: “از دیدگاه من آنها (Blues بازیکنان) آغاز شده, فریاد, ‘مربی.’ به عنوان به زودی به عنوان آن اتفاق افتاد و من شروع به پریدن کرد بر روی تخته رفت و به نیمکت. آنها از بین بردن نیمکت که در آن نقطه و به من کمک کرد. سپس من به جی طرف.”

واکر محوری مشت خود را به هوا نشانه جهانی برای امدادگران این کمک نیاز فوری. معمولا آن را آسان به حرکت به این دلیل که مربیان روی یخ کمک یک مجروح بازیکن. در این مورد Bouwmeester در نیمکت منطقه از نظر پنهان توسط ادم خودنما تخته.

این ضفبرلترس شد و سپس حذف از کیسه های قرمز و Bouwmeester احیا شد

“زمان است که از ذات” Fibel گفت. “سریعتر شما اداره ماساژ قفسه سینه و یک AED (به defibrillator) بقای این است که به طور قابل توجهی افزایش یافته است. مطالعات ما نشان می دهد که هر دقیقه که می رود بعد از چند دقیقه بقای کاهش حدود 10 درصد است. بنابراین در هر دقیقه است که بسیار مهم است به همین دلیل ما در عمل این را به عنوان یک گروه از آنجا که در هر ثانیه کنه که شما در حال از دست دادن شانس خود را در پتانسیل توانایی برای صرفه جویی در زندگی کسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de