آبی, کت 5, Canucks 3: The great شروع و سپس بیشتر محو


ونکوور کناکز مرکز براندون ساتر (20) می رسد برای جن پیش از Columbus Blue Jackets defenseman Markus Nutivaara (65) در این دوره برای اولین بار در سراسر کشور آرنا. (AP Photo/جی LaPrete) / PNG

کلمبوس, اوهایو — دیکته به جای تعقیب.

آسان به بحث در مورد بسیار سخت تر به اجرا است.

اگر ونکوور کناکز قرار بود برای قرار دادن یک علامت تعجب در آخر بازی از چهار توقف اودیسه که ارائه مقدار زیادی از علامت سوال, آنها تا به حال به یک smart start یکشنبه در برابر آسیب زده کت آبی که از دست رفته هشت فهرستی به طور منظم.

آنها نمی توانست این نویسنده یک بهتر است.

در اولین تغییر تراز تنر پیرسون بو Horvat و جیک Virtanen نشان داد سرعت سریع و پيرسون به خود جلب کرد یک پنالتی در حالی که زنگ مچ شات کردن داخل پست دور. چهارده ثانیه بعد Horvat دوباره به کارگردانی یک Elias Pettersson تغذیه در حافظه. همه که در یک دقیقه خوانده شده را علامت.

این اولین بار بود در این سفر که Canucks باز کرده بود به ثمر رساند. سوال واضح بود که آنها را قادر به ساخت آن است ؟ خواهد Pettersson پیدا کردن خود را به ثمر رساند ، خواهد اوهایو بومی J. T. Miller به یاد ماندنی 500 حرفه ای NHL بازی ؟

و خواهد لوئیس Domingue آیا به اندازه کافی برای اطمینان از ارسال-بازی goaltending بحث خواهد بود مثبت ؟

در اینجا چیزی است که ما یاد گرفتیم به عنوان Canucks برگزار شد منجر به از 2-0 و 3-1 داد اما تا چهار سوم-دوره اهداف از جمله برنده با 1:37 چپ کردن یک انحراف در یک 5-3 سقوط:ونکوور کناکز’ لوئیس Domingue, سمت چپ باعث صرفه جویی در برابر Columbus Blue Jackets’ Pierre-Luc دوبوا در طول دوره دوم NHL هاکی بازی یکشنبه, مارس 1 سال 2020 در کلمبوس, اوهایو.

(AP Photo/جی LaPrete) / PNG

Domingue قرار داده به آزمون

لوئیس Domingue گفت: او را برای چالش در اولین Canucks شروع و این هیچ معامله بزرگ در حال پرتاب شدن به آتش است. قطعا آن نگاه مانند آن را قبل از کت آبی با هجوم به این حمله در دوره سوم.

تجارت-مهلت دستیابی نیست لرزاند, ترافیک و یا صفحه نمایش و یا نیاز به سرعت مهر تا سمت کوتاه در موارد متعدد. او در میدان او آرام بود. یک Markus Nutivaava شات از طریق یک صفحه نمایش جزئی بود و به راحتی به کار گرفته است. پس از انفجار توسط Pierre-Luc دوبوا که او در آن گیر کردن دکمه سمت چپ پد. حتی در تصدیق بدون وحشت وجود دارد.

کوین Stenlund تا به حال دوره اول شیر و رایلی نش برداشت کوتاه در طرف سوم آن را 3-2.

Domingue تا به حال 11-بازی برنده خط خط با Tampa Bay Lightning فصل گذشته اما نمی تواند به دست آوردن چین کشش با, New Jersey Devils. او را 36 موجب صرفه جویی در آخرین NHL شروع 3-0 از دست دادن در سنت لوئیس به Blues on Feb. 18.

کار خود را شماره نیست بزرگ — 3.05 اهداف-برابر میانگین و .904 موجب صرفه جویی در صد — اما 139 حرفه ای بازی ثابت کرد که هیچ چیز در حال رفتن به تعجب او.Columbus Blue Jackets defenceman دیوید Savard (58) چک ونکوور کناکز مرکز J. T. Miller (9) به تخته در اولین دوره است.

گرگ Bartram / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

خانه است که در آن نقاط هستند

خوب قبل از اینکه میلر گسترده خود مراقب بالا هدف مجموع به 26 در اوایل دوره دوم یک Pettersson تغذیه برای افزایش منجر به 3-1 وجود شواهد فراوان او برای رفتن به یک بار به رسیدگی است. او آغاز شده به ثمر رساند دنباله روی هدف باز بود و همان زمانی که Pettersson داد Canucks اولیه دو هدف استفاده.

و در غالب قدرت بازی را به پایان اولین دوره میلر ابزاری در کمک به هماهنگ جن حرکات و چرخش به عنوان او کار می کرد از یک دیوار با Pettersson دیگر Horvat در سپر و تایلر Toffoli به عنوان خالص حضور.

او تقریبا خود نقطه چهارم در دوره سوم پس از برنده شدن در رو کردن و منحرف کردن یک نقطه در حافظه به پایان رسید و با پنج عکس و هفت تلاش.

میلر است دو بار در جمع چهار امتیاز — آخرین on Jan. 2 برابر شیکاگو (1-3) — و تبدیل شده است که نه تنها با کشیدن Canucks به مبارزه با او را پیشرو باشگاه با 68 امتیاز به طاق 13th در لیگ به ثمر رساند.


Pettersson می یابد راه

بدون یک شات شنبه Pettersson انتظار بود بهتر یکشنبه.

اما او 26th, هدف از این فصل نبود در مورد رها کردن که سنگین و دقیق یک تایمر. آن را در مورد چیزی اتفاق می افتد زمانی که چیزی اتفاق می افتد شده است. او را به موقعیت در حافظه و اعدام یک استادانه انحراف از تایلر مایرز نقطه ضربه به آن را 2-0.

به نظر می رسید به ماشه برخی از تکبر راه رفتن, چرا که او در حال حرکت, ایجاد, به پایان رسید و با دو امتیاز عکس سه و پنج تلاش.

اضافه کاری — جی کاراگاه بازی نمی کند پس از مجروح شدن و مسدود کردن یک شات شنبه. زاک MacEwen ثبت نام دوم خود را با مبارزه در 13 بازی این فصل زمانی که او کاهش یافته و دستگیره با استفان Matteau در دوره دوم.

[email protected]

Twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

بازی بعدی

Wedneday

آریزونا شغالها در مقابل ونکوور کناکز

7:30 بعد از ظهر, راجرز آرناتلویزیون: SNET; رادیو: SNET 650 AM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>