کت آبی 2, Canucks 1: دو بد دوم-دوره تغییرات دیگری تلخ شکست


کناکز کاهش کسری بودجه به 2-1 در دوره سوم افتاد اما به کت آبی

بازپرداخت.

از امتیاز و روانی دیدگاه آن را به اتفاق می افتد یکشنبه در راجرز آرنا.

مانند کسانی که دستی دستمال مرطوب ضد باکتری ما در حال حاضر بسته برای کمک به محافظت در برابر Coronavirus ونکوور کناکز نیاز به پاک کردن پاک عفونی پس از فروپاشی خیره کننده در کلمبوس در تاریخ 1 مارس.

به یاد داشته باشید ؟ چگونه می تواند هر کسی فراموش کرده ام ؟

برای 52 دقیقه کناکز بازی یک کتاب درسی جاده بازی بودند و علائم کامل برای یک 3-1 مزیت است. سپس تعدادی از خود زخم وارد — از جمله دو بد اواخر مجازات — کمک به خیره کننده 5-3 شکست.

“هنوز هم در ذهن ما” کاپیتان بو Horvat بستری صبح روز یکشنبه. “من خوشحالم که ما در حال بازی آنها را حق دور. ما مدیون آن دسته از بچه ها یکی است و ما در حال رفتن به آماده برای رفتن.”

آنها باید شده اند.

آبی, کت, بازی های برگزار شده شب گذشته در ادمونتون و اخراج 46 عکس در یک 4-1 از دست دادن. آن را به وضوح نمی نشستن به خوبی با مربی جان Tortorella که در تلاش برای محور آسیب دیدگی او-سرند فهرستی به چسبیدن به یک کارت نقطه حذفی.

با تمام آنچه که در ذهن Canucks محکم دفاعی و مجاز فقط سه عکس در افتتاحیه دوره و هفت در دومین تنظیم مرحله به صورت حذفی-سبک مبارزه با فضا و زمان در حق بیمه.

در اینجا چیزی است که ما یاد گرفتیم به عنوان Canucks کاهش کسری بودجه به 2-1 در دوره سوم افتاد اما به کت آبی:Columbus Blue Jackets به جلو امیل Bemstrom (52) جشن هدف خود را در مقابل ونکوور کناکز goaltender تاچر Demko (35) (در تصویر نیست) با Columbus Blue Jackets به جلو الکساندر Wennberg (10) در دوره دوم در راجرز آرنا. اجباری اعتبار: Anne-Marie Sorvin-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

Anne-Marie Sorvin / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

دو بد شیفت دو CBJ اهداف

حاشیه برای خطا بود و حداقل در یک رقابت است که شامل همه اما 25 عکس پس از 40 دقیقه.

و هنگامی که Canucks تا به حال دو بد دوم-دوره شیفت آبی کت بود 2-0 منجر شود و می تواند به استطاعت آن را تعطیل نهایی قاب و محافظت شود.

مشکل برای Canucks آغاز شده و در آنچه به نظر می رسید مانند یک بازی است.

زمانی که الکساندر Wennberg کردم جن به Pierre-Luc دوبوا در امتداد گوشه تابلوهای او outmuscled الکس Edler و از پشت net, کشف یک باز امیل Bemstrom در حافظه. با تنر پیرسون و تروی Stecher از دفاعی-منطقه پوشش موقعیت مرکز جامعی مچ شات گذشته تاچر Demko در 7:18.

کناکز پس از آن بیش به کار گرفته شده از جن در یک بازی قدرت قبل از یک خوراک در بر داشت تایلر Toffoli. پا خود را-کشیدن حرکت در حافظه و سریع اهمیت تقریبا ضرب و شتم دروازه بان الویس Merzlikins که یک قطعه از دستکش خود را در شات داغ.

قاتل اومد با 28 ثانیه های باقی مانده در دوره دوم.

Defenceman دیوید Savard اجازه داده شد به نحوی حرکت از نقطه و تمام راه را در اطراف خالص او به چالش کشیده شده توسط Tyler مایرز یا کوین هیوز — و متوجه شد اریک رابینسون به تنهایی در حافظه. با رایلی نش ارائه, صفحه نمایش, جناح ساخته شده آن را 2-0.

نا امیدی رو به نقطه ای که در آن الیاس Pettersson محدود به یک شات در آن زمان نامیده می شد برای یک سوال سوم-دوره elbowing جزئی خود را هشتم تخلف از این فصل است.

اما Pettersson سپس پیچ و مهره ای از جعبه مجازات و با سرعت دور به نمره یک تنهاست مبارکه تلاش در حالی که در حال سقوط به یخ در 8:19 را به صورت گیج کننده به پایان برسد.

همانطور که برای Demko او کار خود را به نگه داشتن Canucks در آن است.

او را متوقف دوبوا کردن 2-در-1 شکستن زود هنگام در دوره دوم با یک دستکش نجات و دو بار رد Bemstrom در اوایل سوم در پایین و پایین شانس و دوباره بجای اول برگشتن.Columbus Blue Jackets goaltender الویس Merzlikins (90) و defenceman ژاک Werenski (8) دفاع در برابر ونکوور کناکز به جلو براندون ساتر (20) و به جلو جیک Virtanen (18) در طول دوره اول در راجرز آرنا.

Anne-Marie Sorvin / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

در جیک آنها باید اعتماد

آن را در طولانی نیست.

جیک Virtanen جایگزین Loui Eriksson به عنوان Horvat راست-جناح در اوایل افتتاح دوره و یک بار دیگر نشان داد که سرعت و قدرت و پتانسیل به بیش از یک چاره اندیشی موقت شش — حتی زمانی که براک Boeser بازده به زودی پس از دوره نقاهت بعد از یک دنده آسیب است. او در زمان بازی روز اسکیت صبح روز یکشنبه.

در یکی از گفتن اولین دوره تغییر Virtanen تخلیه 61-پا بمب که رفت Merzlikins زده و میره. او سپس آزمایش درپوش با یک متعاقب آن 29-پا خمپاره انداز. Virtanen آمار پنج جوب و شش پست های این فصل و حرفه ای-بالا 18 اهداف اثبات بهبود برساند.

ادامه چالش باقی مانده است جن و مدیریت او می تواند ساخته شده اند دو تصمیم گیری بهتر در خود منطقه با عبور می کند.

Virtanen تقریبا باز کرد به ثمر رساند در اوایل دوره دوم زمانی که او در زمان یک صلیب-یخ خوراک یک پیرسون اویزان تنها به یک شات به مقصد گوشه بالا رفتن بون Jenner.

و پس از Toffoli بود را تکذیب کرد Virtanen در زمان رها کردن عبور از هیوز و شلاق یک شات سریع از سختی زاویه که به چالش کشیده Merzlikins.ونکوور کناکز defenceman الکس Edler (23) کنترل جن در برابر Columbus Blue Jackets به جلو بون Jenner (38) در طول دوره دوم.

Anne-Marie Sorvin / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

قدرت بازی دارای زمان قطع برق

چهارم-رتبه بندی قدرت بازی می تواند ساخته شده تفاوت.

رفتن 0-برای-3 فقط با چهار عکس در مقابل در لیگ 23-رتبه جاده مجازات کشتن غیر قابل قبول است. کناکز تا به حال یک شانس بزرگ را به مجموعه ای از تن در اوایل اما هر دو واحد ترکیب برای صفر عکس در اولین استفاده.

پس از آن یک مورد بیش از حد گذشت و به دنبال مجموعه ای کامل برای این هدف ایده آل.

[email protected]
twitter.com/@benkuzma

بازی بعدی

شنبه

New York Islanders مقابل ونکوور کناکز

7 بعد از ظهر راجرز آرناتلویزیون: SNP رادیو: SNET 650 AM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>