بلومینگتون فوتبال دختران پس از اتمام قوی به بالا تورانس برنده اول آن CIF-SS عنوان

 • بلومینگتون را Jaidyn Jacobs جهش به سر مربی گوادلوپ لوپز اسلحه پس از به ثمر رساندن یک گل دوم برابر تورانس در طول CIF جنوبی بخش بخش 4 در مسابقات قهرمانی فوتبال در خانه و در بلومینگتون در روز شنبه, فوریه. 29, 2020. بلومینگتون برد 2-0. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • بلومینگتون واکنش نشان می دهد پس از شکست تورانس 2-0 به نفع خود CIF جنوبی بخش بخش 4 در مسابقات قهرمانی فوتبال در خانه و در بلومینگتون در روز شنبه, فوریه. 29, 2020. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • بلومینگتون را برنده CIF جنوبی بخش را بدست آورد 4, دختران, فوتبال, قهرمانی 2-0 در خانه و در بلومینگتون در برابر تورانس در روز شنبه, فوریه. 29, 2020. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • بلومینگتون را Jaidyn Jacobs نگه داشته و پیراهن او پس از به ثمر رساندن گل دوم مقابل تورانس در طول CIF جنوبی بخش بخش 4 در مسابقات قهرمانی فوتبال در خانه و در بلومینگتون در روز شنبه, فوریه. 29, 2020. بلومینگتون برد 2-0. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • بلومینگتون را Krystalle لگونس سمت چپ جهش به Jaidyn Jacobs اسلحه پس از Jacobs نمرات گل دوم در نیمه دوم به بالا رفتن 2-0 برابر تورانس برای CIF جنوبی بخش بخش 4 در مسابقات قهرمانی فوتبال در خانه و در بلومینگتون در روز شنبه, فوریه. 29, 2020. بلومینگتون برد 2-0. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • بلومینگتون دختران تیم فوتبال جهش به جهش روز پس از Jaidyn Jacobs دوم از سمت چپ نمرات در نیمه دوم به بالا رفتن 2-0 برابر تورانس برای CIF جنوبی بخش بخش 4 در مسابقات قهرمانی فوتبال در خانه و در بلومینگتون در روز شنبه, فوریه. 29, 2020. بلومینگتون برد 2-0. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • تورانس تیم واکنش نشان می دهد در طول مراسم اهدای جوایز بعد از از دست دادن به بلومینگتون 0-2 در بازی دور از CIF جنوبی بخش بخش 4 در مسابقات قهرمانی فوتبال در بلومینگتون در روز شنبه, فوریه. 29, 2020. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • تورانس را Jessa Caropino چپ و بلومینگتون را Jaidyn Jacobs سعی کنید به کنترل توپ در طول CIF جنوبی بخش بخش 4 در مسابقات قهرمانی فوتبال در بلومینگتون در روز شنبه, فوریه. 29, 2020. بلومینگتون برد 2-0. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • تورانس را آدری سیلورمن باعث صرفه جویی در اوایل نیمه اول برابر در بلومینگتون در بلومینگتون در طول CIF جنوبی بخش بخش 4 در مسابقات قهرمانی فوتبال شنبه, فوریه. 29, 2020. تورانس از دست 0-2. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • بلومینگتون ناتالی Muro راست می پیوندد تیم خود را پس از آنها نمره زمانی که Jaidyn Jacobs’ ضربه پنالتی ricocheted تورانس را آدری سیلورمن, مرکز را اولین هدف در بلومینگتون در طول CIF جنوبی بخش بخش 4 در مسابقات قهرمانی فوتبال شنبه, فوریه. 29, 2020. بلومینگتون برد 2-0. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • بلومینگتون Bruin طرفداران بودند با صدای بلند و با افتخار در خانه در طول CIF جنوبی بخش بخش 4 در مسابقات قهرمانی فوتبال در برابر تورانس در روز شنبه, فوریه. 29, 2020. بلومینگتون برد 2-0. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

بلومینگتون >> بلومینگتون را Jaidyn Jacobs به اندازه یک ضربه پنالتی از نقطه خالی محدوده شنبه شب در 70 دقیقه از یک بازی بدون گل.

“من عصبی بود و من اشتباه ضربه آن را” ارشد مهاجم گفت.

Jacobs’ موشک در تورانس دروازه بان آدری سیلورمن, گیر افتاد, تمام تنه اما بازگشت به عقب به Jacobs درآورده که توپ به سمت راست net. که هدف – و یکی دیگر از زیبایی توسط Jacobs در 77 سالگی دقیقه برداشته برونز به یک پیروزی 2-0 در CIF-SS Division 4 دختران بازی مسابقات قهرمانی فوتبال.

آن است که مدرسه را برای اولین بار CIF-اس اس قهرمانی در فوتبال دختران.

“این یک برکت و رحمت” جاکوبز گفت. “این فقط به معنای.”

حزبی بلومینگتون جمعیت بزرگ بود و طبعا خوشحال به آنها انداخت شیرینی, خواند, در زمان های ویدئویی و تصاویر در حالی که تبدیل بلومینگتون جامعه ورزشگاه به یک فیستا.

در طرف دیگر میدان تورانس را تعیین سمت جمع آوری شده در یک دایره به شنیدن مربی Jonathan تورس آدرس آنها را با بسیاری از دختران به اشک ریختن.

“شماره 3 (Jacobs) خوب بود dribbler و او آسان نیست به گارد” تورس گفت. “آنها یک تیم بزرگ و من به آنها تبریک می گویم و ما نیز تا به حال باور نکردنی اجرا و انجام بسیاری.”

پرسید که آیا او فکر بازی که منجر به Jacobs’ ضربه پنالتی شد و مرزی تورس گفت: “او کاهش یافت و پایین زیادی (اشاره به برخی از بازی ماهرانه) اما تغییر نمی کند این واقعیت که او بسیار سریع بود و یک بازیکن بزرگ است.”

دومین کارت زرد و در نتیجه کارت قرمز — در تورانس ارشد هافبک Keri Tanaka چپ تاتارها یک دختر کوتاه برای خیلی از نیمه دوم. جاکوبز در زمان استفاده نخ از طریق تورانس دفاع. او شمارش دوباره در دقیقه پایانی با یک منظره بالا arching شات که nestled خوش به شبکه و باعث بلومینگتون بازیکنان به dogpile.

“این فوق العاده است – نه فقط برای ما بلکه برای جامعه نیز” برونز ارشد هافبک سرای مونتویا گفت. “آنها ما را حمایت همه سال و این واقعا کمک کرد.”

پیروزی پاک نیش بلومینگتون ousters از برگشتی در سال 2016 زمانی که یک بازیکن فاقد شرایط لازم مانع برونز از بازی در بازی های قهرمانی است.

“این سخت بود” گفت: پنجم-سال مربی Lupe لوپز. “این امشب, سورئال است.

“من رفتم به آیزنهاور (بالا) و من زندگی می کنند در سن برناردینو اما من آمده ام تا در آغوش بلومینگتون به خانه من.”

بازی بود و حتی در نیمه اول هر چند بلومینگتون (18-1-6) تا به حال چند احتمال است.

سیلورمن بود و ستارگان هر چند به پایان رسید و با شش موجب صرفه جویی در. Standouts چنین به عنوان دانشجوی سال اول مهاجم آلیسون لارنس (13 گل در این فصل) و آلیسون Sibley انجام بخشی خود را به عنوان به خوبی برای تورانس (15-7-2).

اما این شب متعلق به بلومینگتون که تعریف شاد بعد از آن به عنوان بازیکنان خود را برافراشتند قهرمانی پلاک ریخته لوپز با اجتناب ناپذیر ظرف آب و مطرح برای عکس های خانوادگی خود را با قهرمانی تکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>