‘خاموشی روز سه شنبه در اثر کامل اما به چه معنی است ؟

خود را Instagram خوراک است که در حال حاضر پر شده با کاشی های سیاه و سفید و شما ممکن است درخواست می شود به همین دلیل است.

بیایید از ابتدا شروع. در 25 ماه مه سال 2020 جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید از مینیاپولیس کشته شد هنگامی که یک افسر پلیس درک چوین ، knelt در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است. پس از آن وجود داشته است تظاهرات در نام خود را در سراسر کشور و جهان, برخی از آنها تبدیل خشونت آمیز.

“خاموشی سه شنبه” اعتراض اصل سازماندهی شده توسط مدیران بازاریابی Brianna Agyemang و Jamila توماس که هر دو سیاه نامیده می شود برای یک روز “مکث” در ژوئن 2 در سراسر صنعت موسیقی برای چه آنها را به عنوان یک مکث در “دیرینه نژادپرستی و نابرابری وجود دارد که از شهرستان به بلوار.”

موسیقی ستاره خاموشی خود را Instagram پروفایل برای #BlackoutTuesday (تصویر: نیویورک تایمز)

تمرکز اصلی جنبش اگر چه تبدیل شده به مردم بدون ارتباط به صنعت موسیقی ارسال کاشی های سیاه و سفید خود را Instagram تغذیه بدون هیچ چیز به جز یک برچسب است و این باعث سردرگمی و خشم از کاربران توییتر و فعالان است.

بسیاری از مردم ارسال داشته اند این کاشی های سیاه و سفید در همبستگی که هشتگ #BlackLivesMatter شده است پر از فضای خالی و غرق کردن صداهای منتقد از جنبش.

فعالان مانند بریتنی Packnett ادعا می کنند جنبش شده است شرکت تصمیم گرفتند, غیر, صنعت, افراد ارسال برای نشان دادن همبستگی.

“از این به نظر می رسد از آن یک حرکت خوب در نظر گرفته شده برای صنعت موسیقی رو شرکت تصمیم به سرکوب اعتراض, سیاه, صدای, و رای دهندگان در روز انتخابات” او نوشت در خود Instagram پست در مورد این جنبش است.

برخی از مشاهیر مطمئن نیستند که چه چیزی را در مورد خود پست در حال حاضر هر دو.

آرایش تاثیر گذار جیمز چارلز ارسال شده در Instagram آخرین شب از خواب بیدار و به واکنش های خود را مشارکت و توییتی در پیروان خود را برای روشن شدن درخواست.

الکساندر هاج بازیگر از HBO را ناامنارسال شده دنبال کنید تا به کاشی سیاه پست پس از دریافت واکنش از طرفداران خود در Instagram.

اطلاعات بیشتر در مورد کامل جنبش در اینجا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>