“سیاه زندگی آنها مهم در اینجا معترضان شعار در جورج فلوید ژانویه در ردلندس

یک گروه از حدود 200 تظاهرکنندگان — برخی از نشانه های عمل بالا بردن و شعار “نه عدالت بدون صلح هیچ نژادپرستانه پلیس” — جمع آوری و خارج از ردلندس پلیس ضمیمه اواخر بعد از ظهر پنجشنبه 4 ژوئن در اعتراض به خشونت پلیس پس از روز یادبود مرگ جورج فلوید.

حدود 4 بعد از ظهر معترضان شروع به جمع آوری در خارج از پلیس ضمیمه در کاجون،, خیابان, نشانه های مطلب “سحر و جادو سفید برتری” “عشق مردم سیاه و سفید راه شما را دوست دارم سیاه و فرهنگ” و “سیستم شکسته نشده است آن ساخته شده بود در این راه” peppering صحنه است.

“من فکر می کنم همه ما را چرا شما بچه ها معترض هستند و به همین دلیل شما بچه ها نا امید” ردلندز معاون رئیس پلیس تراویس مارتینز گفت: این گروه است. “وجود دارد هیچ توجیه (آنچه اتفاق افتاده است به جورج Floyd) ندارند.”

تظاهرات راه می رفت پایین خیابان دولت شعار “Black lives matter” — یک خودداری شنیده می شود در سراسر جهان در میان ناآرامی های اجتماعی در پاسخ به Floyd مرگ در حالی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25. چندین تقاطع مسدود شد به ترافیک پلیس مارس اقدام از طریق مرکز شهر راند.

در وسط خیابان دولت در خیابان ششم بیش از 100 معترض تشکیل یک دایره و یک زانو گوش دادن به ساکنان سیاه تجربیات خود را, برخی از توصیف چگونه افسران باید اشاره کرد و اسلحه آنها را در ترافیک متوقف می شود و دیگران چگونه پلیس شدند و نام آنها را در خود محله.

معترضان زانو زدن در تقاطع دولت و ششمین خیابان در مرکز شهر ردلندس در 4 ژوئن سال 2020 در یک تماس برای عدالت برای مرگ جورج فلوید در دست پلیس در Minnepolis. (عکس از جنیفر Iyer راند روزانه حقایق/SCNG)

Twanna جکسون, 20 ساله ساکن ردلندز گفت: او پیوست و این اعتراض به دلیل بی عدالتی او شاهد در شهرستان. او تف بر در مدرسه بدون عواقب برای متجاوز, او گفت:, و یک سال پیش یک صلیب شکسته شد, نقاشی در خیابان.

“ما خسته از مبارزه با” او گفت: به عنوان تظاهر کنندگان شعار می دادند “سیاه زندگی آنها مهم در اینجا.” “این خوب است برای دیدن شما بچه ها را در اینجا می دانم که شما مراقبت.”

این تظاهرات به دنبال چندین تظاهرات برگزار شده در شهر دوشنبه.

در نامه ای به جامعه در چهارشنبه رئیس پلیس کریس Catren گفت که او “شوکه و غمگین از ثبت اقدام پلیس که منجر به بی مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.”

در نامه ارسال شده به وزارت Facebook صفحه Catren مشخص شده برخی از شیوه های این بخش به “جلوگیری از غیر قانونی با استفاده از زور و پل شکاف بین جوامع و کسانی که پلیس آنها را.”

بخش: استخدام بر اساس شخصیت قطار افسران آن در د تشدید تکنیک و “شور و نشاط” به بررسی همه با استفاده از نیروی Catren نوشت.

“آن همه شروع می شود با توسعه و تقویت یک فرهنگ است که تاکید و احترام به ارزش زندگی انسان,” او گفت:.

درک چوین در سابق مینیاپولیس افسر ثبت شده در فیلم با زانو خود را در Floyd گردن قبل از مرگ این مرد و سه نفر دیگر از افسران سابق دخیل در این پرونده تمام اتهامات.

تظاهرات و ناآرامی های اجتماعی به دنبال این حادثه در سراسر کشور و حتی در سطح جهانی با برخی از تظاهرات مسالمت آمیز راه دادن به شورش و غارت به عنوان سن برناردینو شاهد پنج شنبه شب. بسیاری از شهرستانها صادر حکومت برای سرکوب بیشتر شیوع خشونت که مقامات محلی شروع به بلند کردن در روز پنج شنبه. ردلندز است که گزارش هر گونه عمده حوادث خشونت به عنوان یک نتیجه از اعتراضات را اجرا کرده است یک حکومت نظامی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>