BJP نمایندگان مجلس تقاضای جبران خسارت برای کشاورزان ضربه توسط باران و تگرگ

دهلی نو Mar 20: برخی از BJP نمایندگان مجلس در Lok سبها در روز جمعه از دولت خواسته برای اعلام حمایت از اقدامات برای کشاورزان که ضربه سخت شده توسط unseasonal باران و طوفان یا رگبار تگرگ.
رم Kirpal Yadav (BJP) گفت: unseasonal باران و طوفان یا رگبار تگرگ نهفته کشاورزان در بیهار.
“وجود دارد آسیب بزرگ. کشاورزان در حال ضربه اقتصادی است. من درخواست که یک تیم باید ارسال شود به بحار به ارزیابی وضعیت و بر این اساس ارائه غرامت,” او گفت:.
Bharati Pawar (BJP) پرسید: این مرکز به اصرار ماهاراشترا دولت برای تمدید مدت زمان برای واریز قدرت لایحه به عنوان کشاورزان شده ضربه unseasonal باران و شیوع کروناویروس.
بالا بردن این موضوع در طول Zero Hour S P Singh Bagehl (BJP) گفت: یا رگبار تگرگ نهفته است سیب زمینی کشاورزان در آگرا در منطقه است.
“حدود 70 درصد از سیب زمینی درست نهفته است..آنها Pradhan Mantri Fasal بیما Yojana. من درخواست یک بسته ویژه برای کمک به کشاورزان,” او گفت:.
DD Uikey (BJP) بیش از حد مطرح یک KP Chinraj (DMK) گفت: مرغداران شده اند آمار شیوع کروناویروس.
با توجه به این مرغ و کشاورزان قادر به پرداخت وام خود را.
“در یکی از آخرین ماه این کشاورزان باید در مواجه با از دست دادن 20 ، 000 تومان کرور….من درخواست دولت اعلام کرد که مرغ و تخم مرغ مضر برای افراد,” او گفت:. (PTI)

مقاله قبلیدو تست +ve برای COVID-19 در له کل 10 می رسد
مقاله بعدینمایندگان مجلس در انجام وظیفه به ملت: Goyal

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>