گاومیش کوهان دار امریکایی linebacker Jabril کاکس وارد خواهد شد NCAA انتقال پورتال

او اولین گاومیش کوهان دار امریکایی, فوتبال, بازیکن, توجه داشته باشید برای ورود به خود را در انتقال پورتال برای آنچه به نظر می رسد شانس بازی کردن برای یک سطح بالاتر برنامه. کاکس قرار دادن یک توییت در حساب توییتر شخصی ضمن تشکر از گاومیش کوهان دار امریکایی مربیان هر دو در گذشته و حال, هم تیمی, دولت و طرفداران.

“در حالی که در NDSU پس از سه ملی عناوین” او نوشت: “من می دانم که من و قلب و روح به موفقیت فوتبال این برنامه به عنوان به خوبی به عنوان آموزش و پرورش است. من یاد گرفتم که نه تنها یک بازیکن بزرگ فوتبال اما یک مرد بزرگ. “

کاکس اشاره به یکی از اهداف خود بود به بازی فوتبال در سطح FBS, دلیل برای ورود به گپ انتقال پورتال.

“با ورود به تحصیلات تکمیلی انتقال پورتال من این فرصت را به کشف که رویای” Cox نوشت. “من به دنبال به جلو به آنچه که این فرصت بعدی نگه می دارد و امیدوارم که همه شما برای حمایت از من در این گام بعدی و در سراسر زندگی حرفه ای من.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

کاکس توییت کردم پشتیبانی از گاومیش کوهان دار امریکایی کارفرمایی Trey نیزه حاکم والتر Payton برنده جایزه که به بهترین بازیکن تهاجمی در FCS.

“این خانواده” لنس نوشت. “چیزی جز عشق برای برادر من.”

احتمال خروج از Cox بدان معنی است که او نمی خواهد بازی یک فصل دیگر با برادر خود linebacker Jasir Cox خواهد شد که کاربر بعدی قرار می گیرند. Jabril کاکس یک کلام در NDSU را 16-0 فصل پاییز گذشته. چهارم-سال اشتباه junior او شده است یک بخش از سه بخش من FCS ملی قهرمانی تیم. او Missouri Valley فوتبال کنفرانس دفاعی بازیکن سال به عنوان یک دانشجوی سال دوم به پایان رسید و مقام چهارم در رای گیری برای جفتک انداختن Buchanan جایزه است که می رود به بالا دفاعی بازیکن در FCS.

Cox سوم به پایان رسید در گاومیش کوهان دار امریکایی در تکل 92. او تا به حال 5.5 کارفرمایی, کیسه و کیسه و یکی رهگیری بود که از سال دوم زمانی که او برداشت چهار پاس بازگشت دو نفر از کسانی که برای touchdowns.

تیم نیز ممکن است شده اند آگاه تر از جایی که او در این زمینه در فصل گذشته.

انتقال پورتال تاسیس شد در پاییز سال 2018 در دسترس است تنها به مدیران و مربیان در NCAA مدارس. یک بازیکن که وارد آن باید به اطلاع فعلی خود را در نوشتن از قصد او در آن زمان مدرسه دو روز به وارد کردن نام بازیکن در پورتال.

آن ایجاد شد با توجه به NCAA به “اضافه کردن شفافیت بیشتر به روند میان مدارس و توانمند سازی دانشجو-ورزشکاران را شناخته تمایل خود را به در نظر گرفتن برنامه های دیگر.” مدارس دیگر هستند و سپس اجازه آزادانه استخدام کاکس که باید برای به دست آوردن مدرک خود را و تبدیل شدن به یک فارغ التحصیل انتقال به بازی در بخش دیگری من مدرسه فصل آینده است.

Cox همچنین می توانید انتخاب کنید برای انتقال و بازگشت به NDSU فصل آینده است. یک بازیکن حرکت از FCS به FBS بسیار غیر معمول با رفتن راه دیگر از FBS به FCS. شرقی واشنگتن quarterbacks ورنون آدامز و گیج Gubrud هر دو رفت که مسیر; Adams انتقال به اورگان در سال 2015 و Gubrud به واشنگتن در فصل گذشته.

ماه گذشته فورمن FCS همه آمریکایی کیکر گریسون اتکینز اعلام کرد او انتقال به کارولینای شمالی برای آخر فصل. در سال گذشته linebacker T. J. Holl از کلگیت تصمیم گرفتند به بازی در لوییویل برای او در فصل گذشته. NDSU در نظر گرفته شد امکان فرود نقطه Holl. او فقط در هشت بازی برای کاردینالز ثبت نام پنج پردازد.

6-پا-3, 233-پوند کاکس از ریتون جنوبی دبیرستان در شهر کانزاس شناخته شده بود بیشتر برای او دو تهدید کارفرمایی توانایی به عنوان یک دبستان بازیکن. گاومیش کوهان دار امریکایی استخدام او به عنوان یک linebacker. پس از redshirting در سال 2016 او Missouri Valley تازه وارد سال و دانشجوی سال اول از سال است. او شروع به هشت بازی از جمله شش و به پایان رسید تا هدایت تیم پردازد با 75 پردازد و برای از دست yardage با 13.

NDSU سر مربی مت Entz نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>