گاومیش کوهان دار امریکایی linebacker کاکس را در سفر به LSU

FARGO — ایالتی داکوتای شمالی linebacker Jabril کاکس که قرار دادن نام خود را به NCAA انتقال پورتال را در یک سفر به دفاع از قهرمان ملی LSU در هفته آینده.

کاکس گفت: ESPN رادیو در Baton Rouge, La., که او به دنبال یک برنامه است که “به من کمک خواهد کرد موفق به عنوان یک ورزشکار و همچنین بهتر است خودم به عنوان یک بازیکن در تلاش برای آن را به سطح بعدی.”

کاکس گفت: او را باز به بازدید از مدارس دیگر نمی توان محدود خود را لیست.

پس از اعلام خود را در اوایل این هفته خود را پیروان توییتر منفجر شد و با قدرت پنج مربیان مهمترین LSU سر مربی اد Orgeron و جدید دفاعی هماهنگ کننده بو Pelini که بازی برنامه ریزی شده در برابر کاکس برای سه سال زمانی که Pelini شد سر مربی حامی دولت است.

کاکس گفت: ESPN رادیو که او بدست می دانم Pelini عمدتا پس از گاومیش کوهان دار امریکایی-پنگوئن بازی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من و او ما تا به حال یک رابطه بزرگ … و او را یک مربی بزرگ به طور کلی” کاکس گفت. “اولین بازی من در FCS بود که در برابر تیم. این بود که با آمدن من به خارج ،

کاکس به حال هشت پردازد و دو کارفرمایی کیسه در آن بازی بود که NDSU ششم از فصل. اما آن را در مورد که در آن زمان در این برنامه که در آن کاکس شروع به دفاع از خود را به صف پخش پشت سر ارشد کریس هیئت مدیره.

کاکس به دنبال بازگشت مدارس زیر در توییتر: Florida State, لویی, تگزاس, فلوریدا, می سی سی پی, ویرجینیا, بیلور تنسی و آلاباما. Cox پس از سه مربیان از LSU با Orgeron اولین زیادی برای کاکس به دنبال دارد.

این لیست لزوما به این معنا نیست کسانی که در مدارس در حال نهایی برای خدمات خود را اما می توان آن را به عنوان یک شاخص در چه کاکس می تواند تفکر است.

“من تا به حال چهار سال در ایالتی داکوتای شمالی, من نمی خواهد آن را تغییر دهید برای جهان” کاکس گفت: “اما این زمان برای یک سفر جدید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>