گاومیش کوهان دار امریکایی, فوتبال, آماده شدن برای زندگی پس از Jabril Cox

آن را به پایان رسید در روز پنج شنبه زمانی که Cox اعلام کرد که او قرار بود به فارغ التحصیل انتقال به ایالت لوئیزیانا برای او فصل گذشته از واجد شرایط بودن.

“برای او” Entz گفت. “ما همچنان به اعتراف به مورد ما و سعی در برقراری ارتباط به او به همین دلیل ما فکر کردیم که او باید بماند. من درک او و خانواده اش به دنبال چیزهای بزرگتر و بهتر.”

Entz از آن زمان به عنوان یک تعریف واقعا که LSU را به FCS سطح و یک بازیکن که به آن فکر می کند شروع خواهد شد در کنفرانس جنوب شرقی. Cox خواهد بود رفتن از FCS از قهرمانان ملی به دفاع از FBS شانزه.

“من شیفته این واقعیت برنامه ما قادر به جذب و توسعه یک مرد جوان که FBS قهرمان ملی فکر می کند که او می تواند به آنها کمک” Entz گفت. “بنابراین من فکر می کنم که می گوید زیادی در مورد مربیگری و توسعه در اینجا در NDSU.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

یک کلید برای کاکس جایگزینی خواهد بود که توانایی پوشش گیرنده در تصویب پوشش یک مهارت است که کاکس بسیار مهارت دارد. این weakside linebacker موقعیت نیاز به یک ثابت مخلوط دفاع از اجرا و توقف عبور کند.

“Jabril آیا باور نکردنی از دور مصرف تعداد گیرنده در طی سه سال گذشته” Entz گفت. “است که من بخشی از آن است. او دارای یک بدن طولانی.”

خروج خود را برگ گاومیش کوهان دار امریکایی با دو بازگشت استارت در linebacker در تاریخ Jackson Hankey در وسط و ارشد هارون Mercadel در خارج. به عنوان به که را کاکس خارج linebacker نقطه می شده اند یک موضوع داغ اگر بهار فوتبال بودند در نوسان کامل است.

آن می تواند یکی دیگر Cox. تاریخ Jasir کاکس Jabril برادر دارای بیشترین بازگشت تجربه بازی به پایان رسید و با 14 پردازد پاییز گذشته.

Entz گفت: اشتباه اول نیک Kubitz است تا بین 215 و 220 پوند است.

“او واقعا خوب سال اول و حرکت واقعا خوب,” او گفت:.

دانشجوی سال دوم Mitchell Kartes و یکی از بازیکنان مدرسه بالا در مینه سوتا تا او پاره خود را در لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود و در مخلوط. درست دانشجوی سال اول کول Wisniewski از Sparta, Wis., ممکن است یک شات به بازی حق دور.

“او می افتد در آن وجود دارد بطریقی به نوعی” Entz گفت.

تاریخ و قوی ایمنی جیمز Kaczor دیدم مقدار زیادی از زمان در linebacker به خصوص در اواخر فصل که گاومیش کوهان دار امریکایی در میان خود اجرا حذفی به پایان رسید و چهارمین تیم در تکل درست پشت Jabril Cox. Kaczor آغاز شده برای کاکس که کاکس از دست رفته دانشگاه داکوتای جنوبی در بازی با جزئی مصدومیت زانو.

“ما آماده شده است با این ایده این احتمالا می تواند جای” Entz گفت: از Jabril کاکس ، “اینطور نیست که ما در حال گرفتار شدن دست خالی و یا آماده نشده است.”

چند NDSU بازیکنان در زمان به توییتر به صدا واکنش خود را. گیرنده گسترده ای ققنوس Sproles توییتی “نفرت به آن را ببینید اما دوست دارم به آن را ببینید. رفتن بود Brillo.” سابق گاومیش کوهان دار امریکایی standout مارکوس ویلیامز توییتی “Geaux دیوانه!”

Brillo است کاکس نام مستعار و همچنین توییتر خود مسئولیت رسیدگی به. طولانی نیست پس از Cox تصمیم خود را, رسمی, LSU سر مربی اد Orgeron توییتی “نگه دارید که ببر!” در یک آشکار پاسخ به Cox. Orgeron توییتهایی که با عبارت اغلب با تعهدات.

Entz بود که کاکس موقعیت مربی بازیکن در دو سال اول در NDSU گفت که او “به چالش” کاکس با سه چیز هنگامی که او برای اولین بار در استخدام از ریتون جنوبی دبیرستان در شهر کانزاس.

“دریافت مدرک خود را تبدیل شدن به بهترین linebacker در کشور و کمک به ما برای پیروزی در مسابقات قهرمانی ملی,” Entz گفت. “او همه آن چیزهایی که برای ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>