بیسمارک دارای مینت باز گشت برای 8th مستقیم دولت عنوان ظاهر

این Majettes نیست رفتن به اولین نیمه نهایی رقابت از سال 2006 به راحتی.

توسط سه Majettes در زمان استفاده از چند دروازه بان می کشد به پاپ در دو گل در بازی نهایی ساعت و سوخت امید باز گشت و در مقابل یک جمعیت هیجان زده.

“مینت خوب است تیم هاکی و با آنها بازی خود را با بهترین هاکی در حال حاضر در این زمان” بیسمارک سر مربی تیم مایر گفت. “قوی goaltending ساخت آن را سخت بر مخالفان و آنها تا به حال هرگز نگرش.”

Bismarck's Allisyn Hulst watches a shot from teammate Jayda Krikorian fly past Minot's Alyssa Aguirre and goalie Amber Borkhuis for a tally on Friday, Feb. 28, during the North Dakota state girls hockey tournament semifinals at Scheels Arena. David Samson / The Forum

بیسمارک را Allisyn هولست ساعت یک شات از هم تیمی Jayda Krikorian گذشته پرواز مینت را الهام آگور و دروازه بان کهربا Borkhuis برای شمارش روز جمعه, فوریه. 28 در طول ایالتی داکوتای شمالی دختران هاکی مسابقات نیمه نهایی در Scheels عرصه است. دیوید سامسون / انجمن

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

ابی Tallman گل اول از مینت را دو هدف با 3 دقیقه و 29 ثانیه به رفتن. دو دقیقه بعد Taylyn مقابله کردم یک شات از پایین سمت چپ دایره با جن به سختی پیدا کردن راه خود را در گذشته هدف خط.

“هنگامی که آنها تا به حال به نقد و بررسی است که هدف دوم این بود که یک فرصت خوب برای ما برای به دست آوردن یک فاصله بدون استفاده از خود ما و آرام روی نیمکت پایین'” مایر گفت.

مینت (12-10-2) زده اول 25 ثانیه به بازی به عنوان اومالی Eslinger رفت قفسه بالا به گذشته بیسمارک دروازه بان Karsyn هلمن. بوران در پاسخ به کمتر از دو دقیقه بعد در یک Jayda Krikorian قدرت-بازی بازی هدف.

“من فوق العاده هیجان زده” Krikorian گفت. “ما می خواستیم به عقب می آیند و می آیند سریع پس از آن اولین هدف است.”

Bismarck's Jayda Krikorian fires a shot from the point against Minot on Friday, Feb. 28, during the North Dakota state girls hockey tournament semifinals at Scheels Arena. David Samson / The Forum

بیسمارک را Jayda Krikorian آتش سوزی یک شات از نقطه مقابل مینت در جمعه ، 28 در طول ایالتی داکوتای شمالی دختران هاکی مسابقات نیمه نهایی در Scheels عرصه است. دیوید سامسون / انجمن

بیسمارک (19-5-1) چهره بالا-کشت فارگو دیویس (22-0-3) در شنبه 4:30 بعد از قهرمانی در Scheels عرصه را برای شانس خود را در گرفتن یک ششم متوالی دولت عنوان شده است.

“آن را به من به معنای جهان به خصوص بازی با این سالمندان” Krikorian گفت: در مسابقات قهرمانی. “این نوع از ما آخرین گروه از سالمندان رفتن شده اند که بخشی از این چیز بزرگ است. من فقط می خواهم به پیروزی در آن برای آنها است.”

بیسمارک خم آن مجازات کشتن در هفت-مجازات (چهار در Bismarck) اولین دوره racking تا 100% میزان موفقیت در PK, که شامل یک زن و شوهر 5-در-3s. مایر گفت: مجازات شده اند یک مشکل برای بیسمارک تمام آخر هفته.

“ما سعی کرده ایم به آن آدرس. این یکی از کسانی که در آن ما در حال تلاش به بازی بازی های سخت, بازی های سرعتی و فیزیکی اما ما باید پیدا کردن یک راه برای اقامت در خارج از جعبه فردا,” او گفت:.

 Minot's Abby Tallman attempts to deflect a shot past Bismarck's Anna German and goalie Karsyn Hellman Minot's on Friday, Feb. 28, during the North Dakota state girls hockey tournament semifinals at Scheels Arena. David Samson / The Forum

مینت را ابی Tallman تلاش برای منحرف کردن یک شات گذشته بیسمارک را آنا آلمانی و دروازه بان Karsyn هلمن مینت را در جمعه ، 28 در طول ایالتی داکوتای شمالی دختران هاکی مسابقات نیمه نهایی در Scheels عرصه است. دیوید سامسون / انجمن

پس از outshot 8-6 در اولین بیسمارک بمباران مینت دروازه بان کهربا Borkhuis بیش از دو برابر آن مقدار از عکس در فریم دوم (13).

بیسمارک برداشت 3-1 سرب در دوره دوم با تشکر از مدیسون قهوه ای که در گذشته برخی از Majettes در پایین-سمت چپ دایره برای پیدا کردن پشت خالص و آنا آلمانی که به ضرب گلوله از نقطه میره گذشته Borkhuis.

گرتا Tschider به بیسمارک به ظاهر راحت سه گل برتری با کمتر از 11 دقیقه به رفتن در سوم.

“این یکی از بزرگ دیگری است فقط برای فارغ التحصیلان بچه ها که آمده اند از طریق و راه آنها ایجاد کرده ایم این برنامه” مایر گفت. “این چیزی است که ما می خواهم برای ادامه به انجام در زندگی با آن میراث است که ایجاد شده بود قبل از ما.”

Bismarck's Jayda Krikorian (20) celebrates her first period goal against Minot with teammates Tatum Stebleton and Shante Rust on Friday, Feb. 28, during the North Dakota state girls hockey tournament semifinals at Scheels Arena.
David Samson / The Forum

بیسمارک را Jayda Krikorian (20) جشن اولین دوره هدف در مقابل مینت با هم تیمی های Tatum Stebleton و Shante زنگ در جمعه ، 28 در طول ایالتی داکوتای شمالی دختران هاکی مسابقات نیمه نهایی در Scheels عرصه است.
دیوید سامسون / انجمن

دوره اول: 1 M Eslinger (Tallman), 0:25. 2, B, Krikorian (توپ) 2:05.

دوره دوم: 3, B, قهوه ای (Gabel), 3:13. 4, B, آلمانی, (اشمیت), 14:43.

دوره سوم: 5, B, Tschider, 6:03. 6 M Tallman (Eslinger), 13:31. 7 M, مقابله, 15:35.

موجب صرفه جویی در: هلمن 7-6-7-20. Borkhuis 5-11-11-27.

Bismarck's Jayda Krikorian (20) celebrates her first period goal against Minot with teammates Tatum Stebleton and Shante Rust on Friday, Feb. 28, during the North Dakota state girls hockey tournament semifinals at Scheels Arena.
David Samson / The Forum

بیسمارک را Jayda Krikorian (20) جشن اولین دوره هدف در مقابل مینت با هم تیمی های Tatum Stebleton و Shante زنگ در جمعه ، 28 در طول ایالتی داکوتای شمالی دختران هاکی مسابقات نیمه نهایی در Scheels عرصه است.
دیوید سامسون / انجمن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>