پرندگان ممکن است اطلاعات را به انتخاب بهتر غذا با تماشای ویدئوها از دیگران خوردن: مطالعه

لندن: برخی از پرندگان ممکن است توانایی طبیعی برای یادگیری برای جلوگیری از مواد غذایی که طعم نفرت انگیز و بالقوه سمی با تماشای فیلم ها از یکدیگر غذا خوردن بر اساس یک مطالعه جدید.
دیدن ‘انزجار پاسخ در دیگران کمک پرندگان آبی بزرگ و بزرگ جوانان بومی قاره اروپا, تشخیص لحنی طعمه های عجیب و غریب خود را نشانه گذاری بدون نیاز به طعم و مزه آنها را مطالعه منتشر شده در مجله از حیوانات محیط زیست اشاره کرد.
محققان از جمله کسانی که از دانشگاه کمبریج در انگلستان گفت: این صفت به طور بالقوه می تواند افزایش پرندگان و شکار خود را به بقا است.
با توجه به مطالعه جوانان آبی رنگ (Cyanistes caeruleus) آموخته رابطه با تماشای گونه های خود را در حالی که بزرگ (Parus major) آموخته است که فقط به عنوان به خوبی از بزرگ و آبی بزرگ.
دانشمندان گفت: این پرندگان نیز می تواند کاهش احتمال بد تجارب و پتانسیل مسمومیت — با تماشای دیگران.
آنها گفتند: چنین اجتماعی انتقال اطلاعات در مورد رمان طعمه ممکن است اثرات قابل توجهی بر روی طعمه تکامل و کمک به توضیح دهد که چرا گونه های مختلف پرنده گله با هم.
“آبی بزرگ و علوفه با هم و مشابه رژیم غذایی, اما آنها ممکن است متفاوت باشد در تردید خود را به سعی کنید رمان مواد غذایی است. با تماشای دیگران آنها می توانند یاد بگیرند به سرعت و با خیال راحت که طعمه بهترین هستند به خوردن” گفت: مطالعه همکاری نویسنده Liisa Hamalainen از دانشگاه کمبریج است.
“این می تواند به کاهش زمان و انرژی آنها در سرمایه گذاری های مختلف در تلاش شکار و همچنین کمک به آنها را جلوگیری از عوارض بیماری از خوردن سمی طعمه” Hamalainen گفت.
این مطالعه نشان داد که با استفاده از اطلاعات اجتماعی برای جلوگیری از نتایج بد این است که به ویژه مهم است در طبیعت.
بسیاری از گونه حشرات مانند کفشدوزک ها, firebugs و ببر پروانه را توسعه داده اند آشکار نشانه گذاری و تلخ مزه شیمیایی دفاع برای جلوگیری از شکارچیان دانشمندان گفت.
اما قبل از پرندگان یاد بگیرند که به ارتباط نشانه با طعم منزجر کننده این گونه ها در معرض خطر خورده شدن چرا که آنها ایستادگی کردن به آنها اضافه شده است.
“آشکار هشدار رنگ ها موثر ضد درنده دفاع برای حشرات اما تنها پس از شکارچیان آموخته اند به همراه سیگنال هشدار با یک نفرت انگیز طعم” Hamalainen گفت.
“قبل از آن این حشرات به یک هدف آسان برای خالص, بی سواد, شکارچیان,” او اضافه شده است.
در این مطالعه محققان نشان داد هر پرنده یک تصویری از پرنده دیگر پاسخ آن را به عنوان خوردند دافعه طعمه مورد.
تلویزیون پرنده انزجار پاسخ به طعم مواد غذایی از جمله شدید منقار پاک کردن و سر تکان دادن — ارائه اطلاعات برای تماشای پرنده مطالعه اشاره کرد.
این می تواند به دانشمندان در کنترل اطلاعات هر پرنده دیدم با به کارگیری ویدئوها.
این ‘شکار’ در تلویزیون نشان داده شده متشکل از تکه های کوچک از بادام پرک چسب در داخل یک کاغذ سفید بسته آنها گفت:, و اضافه کرد که در برخی از بسته های بادام پرک شده بود آغشته تلخ مزه کردن راه حل.
سمبل های سیاه و سفید چاپ شده در خارج از بسته های خوش نشان داد — خوشمزه ‘شکار’ به صلیب نماد است که مخلوط را به پس زمینه و نفرت انگیز ‘شکار’ تا به حال آشکار مربع نماد محققان گفتند.
تلویزیون-تماشای پرندگان, گفتند, بودند, ارائه متفاوت, رمان, ‘شکار’ که هم خوشمزه و یا نفرت انگیز برای دیدن اگر آنها تا به حال آموخته شده از پرندگان در تلویزیون.
هر دو آبی و بزرگ می خوردند کمتر از نفرت انگیز ‘شکار’ بسته پس از تماشای پرنده در تلویزیون نشان دادن انزجار پاسخ به کسانی که بسته های مطالعه اشاره کرد.
به گفته محققان پرندگان و دیگر شکارچیان را به کار کردن اینکه آیا یک پتانسیل مواد غذایی است که ارزش خوردن از نظر مزایای — از جمله محتوای مواد مغذی و هزینه های چنین به عنوان سطح سمی دفاع شیمیایی است.
با تماشای دیگران برای یادگیری بهتر تنظیمات مواد غذایی می تواند کمک به شکارچیان یادگیری برای جلوگیری از طعم غذاهای گفتند. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme