تماشای پرنده soars میان COVID-19 به عنوان یک آمریکایی در خارج از منزل سر

توسط جیلیان FLACCUS

کانر قهوه ای 25 ساله دانشجوی حقوق در دانشگاه استنفورد صرف اوایل روز همه گیر زیر است برادر خود را به عنوان او را کشف و جمع آوری شخصیت در گوگل به تلفن همراه بازی.

سپس قهوه ای متوجه پرندگان.

“من فکر کردم چرا من را کوهپیمایی?’ آن را مانند در زندگی واقعی گوگل بروید. این فوق العاده اعتیاد آور است زیرا شما می توانید شروع به ورود آنها را و شما می توانید یک مجموعه کوچک. این واقعا سرد” براون گفت. او متوقف شد و سپس افزود: “آنها باید واقعا بازی-ify آن است.”

  • در این عکس گرفته شده در مارس 27 سال 2020 ارائه شده توسط Michael Kopack III, اماتور, فرشته پرنده, Michael Kopack جونیور دارای دوربین خود را در پس زمینه در حالی که دو nuthatches زمین در نزدیکی در Angier N Kopack بدست عمیقا درگیر در تماشای پرنده در طول coronavirus همه گیر و قرار دادن یک قفس برای اولین بار در این بهار. (مایکل Kopack سوم از طریق AP)

  • در این عکس گرفته شده, مارس 26 سال 2020 ارائه شده توسط Michael P. Kopack جونیور قهوه ای-رهبری nuthatch پرنده در Angier, North Carolina. به عنوان جدید کروناویروس در drags علاقه پرنده نگری افزایش یافت در سراسر کشور به عنوان حوصله آمریکایی ها نگاه خود را از زوم جلسات و یا بیکاری وب سایت و متوجه یک جهان شگفت انگیز فقط در خارج از پنجره خود را. (Michael P. Kopack از طریق AP)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • آوریل 24, 2020, عکس های ارائه شده توسط کانر قهوه ای او دیده می شود با استفاده از دوربین دوچشمی به دنبال پرندگان در جزیره سرو مریلند. قهوه ای 25 ساله در دانشکده حقوق و بیت کوین طرفدار صرف همان روزهای اولیه خود coronavirus قرنطینه زیر است برادر خود را در اطراف در پیاده روی های طولانی او به عنوان شکار و جمع آوری شخصیت در یک واقعیت مجازی بازی ویدئویی به نام گوگل بروید. (Elizabeth Wright/حسن نیت ارائه میدهد از کانر براون از طریق AP)

قهوه ای که زندگی در نزدیکی آناپولیس مریلند در حال حاضر می تواند شناسایی 30 گونه مختلف پرنده. او می تواند تشخیص تماس های قهوه ای-رهبری cowbird و کاردینال و به پرنده نر از زنان است. او خریداری یک مجموعه خاص از دوربین دوچشمی است که متصل به آی فون خود را, دوربین, دریافت, شناسایی پرنده و پرنده-ورود به سیستم نرم افزار, و است که به کوهپیمایی مشاوره در توییتر.

“دنیای پرندگان بسیار پر جنب و جوش تر و فعال تر از من تا کنون متوجه شدم و هنگامی که من را از آن فقط در صورت” براون گفت. “آن را به من به دلیل دریافت خارج از خانه این انگیزه من است.”

با کروناویروس محدودیت کشیدن بر علاقه به تماشای پرنده افزایش یافت که حوصله آمریکایی ها متوجه یک جهان شگفت انگیز فقط در خارج از پنجره خود را. محبوبیت مردمی پرنده شناسایی برنامه مشخصی و مقدماتی اعداد نشان می دهد خرید و فروش فیدر پرنده جعبه تودرتو و دانه شروع به پریدن کرد و حتی به عنوان تقاضا برای دیگر غیر ضروری کالا کاهش مییابد.

این روند همزمان با اوج مهاجرت صدها گونه و تودرتو نجومی دادن نوظهور birders یک صندلی ردیف جلو به برخی از بزرگترین نشان می دهد. پرندگان خود را فعال ترین و پر سر و صدا — در حال حاضر و قهوه ای و بسیاری از آمریکایی ها دیگر در یک دفتر و یا کلاس درس در تمام طول روز در حال توجه است.

“پرندگان نمی دانم که وجود دارد یک بیماری همه گیر. آنها مهاجرت, ساختمان لانه و تخم گذاری درست مثل آنها همیشه” گفت: Michael Kopack جونیور که قرار دادن قفس در خانه اش در Angier کارولینای شمالی و در حال تماشای یک جفت bluebirds تخم مرغ خود را.

“از آن نوع را به ما طول می کشد به یک زمان جادویی شش یا هشت ماه پیش زمانی که وجود دارد هیچ بیماری همه گیر” او گفت:. “این به من اجازه می دهد از حالت فشرده خارج و دور از همه چیز که در جهان حداقل برای در حالی که کمی.”

محبوبیت از National Audubon Society پرنده شناسایی برنامه در مارس و آوریل دو برابر بیش از آن دوره در سال گذشته و منحصر به فرد بازدیدکننده داشته است به وب سایت خود هستند تا یک و نیم میلیون نفر است. معتبر Cornell Lab of پرنده شناسی در ایتاکا نیویورک دیده است محبوبیت خود را رایگان پرنده شناسایی برنامه های مرلین, ID, شلیک تا 102 درصد بیش از زمان مشابه در سال گذشته با 8,500 محبوبیت در آخر هفته عید پاک به تنهایی.

بازدیدکننده داشته است به کرنل زنده پرنده کم باید دو برابر و ارسال از پرنده, عکس ها و تماس ها را افزایش داده اند 45 درصد و 84 درصد در کرنل را crowdsourced پرنده-ورود به سیستم نرم افزار, eBird.

حتی خرده فروشان به نظر می رسد تجاری در وجود توفنده اقتصاد است. اولیه بازاریابی داده ها نشان می دهد که فروش کلی رو به افزایش 10 درصد به 15 درصد در بهار امسال در “کوهپیمایی دسته” با توجه به داده ها از نوش دارو محصولات شرکت که باعث می شود پرنده-تغذیه محصولات.

در میان موجی علاقه به, بهار, پرنده شمارش در سراسر کشور در حال گرفتن برخی از تنظیمات اجتماعی فاصله. تعداد حیاتی هستند برای درک چگونه پرندگان مهاجر هستند مراتب و یک نقطه بالا برای مشتاق birders هر سال است.

در پورتلند, اورگان, کسانی که به شرکت در Birdathon — جمع آوری کمک برای Audubon Society of Portland — خواهد شد تماشای پرنده به صورت جداگانه در طی یک دوره از هفته به جای عنوان کردن در تیم برای یک روز و یا آخر هفته. آنها گزارش خود را رؤیت توسط مجازی را بررسی کنید-در پایان با زوم جشن در مارس 9, گفت: سارا Swanson, جمع آوری کمک را هماهنگ.

“پرندگان در همه جا حاضر است. آنها در حال آواز خواندن آنها مهاجرت آنها تودرتو,” او گفت:. “آنها مشغول هستید و هر دقیقه از روز انجام تمام این رفتارهای جالب — و من فکر می کنم که چه تساوی مردم در.”

حتی افرادی که دوست داشتم در خارج از منزل قبل از همه گیر را کشف و یا کشف — کوهپیمایی در راه های جدید است.

فیلیپ تورس میزبان از کانال دیسکاوری اعزامی X می داند زیادی در مورد طبیعت اما تا به حال توجه زیادی به پرداخت پرندگان ترجیح می دهند به مطالعه حشرات مار و گیاهان است. زمانی که ویروس به تعویق افتاد, سفر به مقصد عجیب و غریب و مجبور به نشان دادن خود به وقفه تورس نقل مکان از شهر نیویورک به سیاتل. او متوجه پرندگان در حیاط خلوت تماشای robins شهامت کرم از زمین “فقط در کارتون.”

با حرفه ای تصویری چرخ دنده ها هنوز هم در نیویورک تورس قرار داده تا مرغ مگس خوار فیدر و سرمایه گذاری در یک محدوده و بست به ضمیمه آی فون خود را به فیدر. او ثبت خیره کننده حرکت آهسته تصویری از یک مرغ مگس خوار آنا آمدن به فیدر که او به اشتراک گذاشته شده در توییتر.

“من موفق به دریافت چیزی بسیار دیدنی و جذاب است که پرواز در اطراف ما هست اما ما نمی توانید تغییر دهید برای جلوگیری و آن را درک” تورس گفت.

“من واقعا از اتصال مجدد با آنچه بلافاصله در اطراف من,” او گفت:. “همه رویاهای در مورد دیدن شیرها در طبیعت یا ببر وحشی اما ما باید برخی از خیلی چیزهای شگفت انگیز حق ما پنجره — و آن را واقعا خوب برای روح است.”

Flaccus گزارش از پورتلند ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>