بزرگ غرب: UC ایروین مربی اهل روسیه Turner Anteaters هنوز هم گرسنه برای اطلاعات بیشتر

UC Irvine, بسکتبال مردان برنامه برنده دوم آن متوالی آشکار به طور منظم فصل بزرگ غرب عنوان کنفرانس هفته گذشته است. این پنجمین کنفرانس قهرمانی تحت مربی اهل روسیه ترنر سازمان دیده بان با دو نفر از آنها با تیم های دیگر.

آن را هرگز قدیمی می شود.

“برنده شدن در مسابقات قهرمانی خاص است و ما برنده بسیاری از آنها اما آنها هرگز کمتر ویژه به خصوص برای افرادی که در حال انجام است که برای اولین بار و یا در حال انجام آن را برای آخرین بار مانند سالمندان” ترنر گفت. “بازیکنان تنها محدود ترک در آن است. به عنوان یک مربی شما را برای مسلم است که شما را وادار به رفتن نگه دارید. بازیکنان لازم نیست که.

“پس از آن واقعا یک چیز بزرگ به تجربه برای این بچه ها. من با افتخار از آنها را من برای آنها را خوشحال. من هم گرسنه برای ما به فشار برای آینده چیزی است که در این کنفرانس مسابقات قهرمانی که همه ما ارزش حتی بیشتر از فصل به طور منظم.”

البته از آنجا که این چیزی است که تضمین شده به تیم برنده به مسابقات NCAA. ترنر کردم Anteaters (21-10 به طور کلی 13-2 بزرگ غرب) وجود دارد در سال 2015 و 2019. UCI تقریبا شکست خورده لویی در مسابقات NCAA در سال 2015 سقوط 57-55.

به عنوان سخت به عنوان آن ممکن است به این Anteaters ناراحت ایالت کانزاس 70-64 در سال گذشته مسابقات را به UCI برنامه خود را برای اولین بار برنده شدن در رقص است.

این چیزی است که ترنر هرگز فراموش نکنید. حتی یک سال بعد او صحبت می کند احساساتی تن در مورد آنچه در آن به معنای.

“من فکر می کنم آنچه مهم است این است آنچه در آن به معنی برنامه ما” گفت: ترنر است که در 10 فصل پیشرو Anteaters. “وجود دارد یک شناخت است که می آید با این نوع پیروزی است که سخت است برای به دست آوردن. این به رسمیت شناختن و احترام من خوشحال هستم که ما به دست آورده ام.

“من هم خوشحالم که ما دانشگاه می شود در ارتباط با این موفقیت به این دلیل ما بهره مند شده ام به عنوان یک برنامه از راه هایی که دانشگاه ما رشد کرده و بهبود یافته است.”

ترنر مانند بسیاری از زمانی که بچه بودم دوست داشتم کالج بسکتبال و توپ بزرگ.

“در حال رشد به عنوان یک کالج بسکتبال فرد شما می دانید چقدر سخت است برای برنده شدن در مسابقات NCAA و ویژه چگونه آن را احساس می کند به یکی از این تیم ها که می کشد خاموش ناراحتی و دستاوردهای به رسمیت شناختن و احترام است که می آید با این که” او گفت:.

“شما می دانید که آن را ویژه و شما همچنان به احساس می کنید که بعد از شما آن را انجام داده ام چون بیشتر مردم شما را تشخیص و نشان می دهد که احترام. به طوری که سرگرم کننده به بخشی از من فکر می کنم برای همه ما است.”

UC Irvine پس از اتمام آن فصل به طور منظم زمانی که آن را میزبان Cal State نرتهریدگ (13-17, 8-6) در چهار شنبه 7 p. m.

کنفرانس مسابقات مارس 12-14 در هوندا سنتر با UCI در حال حاضر تضمین دانه بالا.

CAL STATE فولرتون ساحل طولانی دولت در حباب

تنها هشت نفر از نه بزرگ غرب تیم های واجد شرایط برای کنفرانس مسابقات است. در حال حاضر عجیب و غریب تیم است Cal Poly (7-21 و 4-10). اما Cal State فولرتون (10-19, 5-9) و لانگ بیچ دولت (10-20, 5-9) نیز در معرض خطر است که تیم.

هر تیم دو بازی باقی مانده است. تیتان خواهد بود در دانشگاه سانتا باربارا (19-10, 8-6) در روز پنج شنبه در حالی که بلند, ساحل, میزبانی Cal Poly. CSF و LBSU خواهد شد و سپس درهم و برهم کردن در برابر یک دیگر در روز شنبه به طور منظم فصل آخر در فولرتون.

Cal Poly پس از اتمام شنبه در UCSB.

تیتان از دست داده اند سه بازی متوالی برای تیم جلوتر از آنها در جدول رده بندی – UCSB, هاوایی و CSUN – نه 11 و هفت امتیاز.

CSF مربی Dedrique تیلور می داند این هفته آسان نخواهد بود و او به UCSB و ساحل طولانی مقدار زیادی از توجه در طول یک بعد از ظهر سه شنبه تلفنی گفتگو. اما آن را در مورد تیم خود را.

“من در تیم ما من فکر می کنم ما باید انجام دهیم ما برای 40 دقیقه,” او گفت:. “ما باید برای خرید چیزهایی است که ما اعتقاد داریم آن را به ما اجازه می دهد برای برنده شدن در این بازی در روز پنج شنبه. در حال حاضر مهم ترین بازی است در روز پنج شنبه.

“ما باید برای اجرا در یک سطح بالاتر و بیشتر سازگار با ما اعدام می شود و بیشتر سازگار با توانایی ما برای بازی سخت و تلاش خودمان را به یک فرصت پایین کشش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>