بزرگ با تکنولوژی نقش کلیدی در مبارزه با شیوع کروناویروس

در چند سال گذشته نگرش به فن آوری است به طور فزاینده soured. چندین حفظ حریم خصوصی داده ها و انتخابات مربوط به رسوایی های مختلف در شرکت های فن آوری و استراتژی سیاسی بودن سخت بر “فناوری بزرگ” منجر به پدیده شناخته شده به عنوان “techlash.”

در واقع در سال 2018 بار مالی استفاده می شود که در اصطلاح به طور خلاصه “سال در یک کلمه است.” و بازدید فقط در آینده نگه دارید: در سال 2019 و در این سال ما در ادامه برای دیدن و حتی بیشتر تماس برای تنظیم فن آوری و شرکت های فن آوری—با آنتی تراست مناسب کنگره جلسات و بد اسکناس درآورد.

اما به شدت COVID-19 pandemic غرق در, که به شدت نیاز به تغییر.

یکی از عمده ابزار نگه داشتن ما شناور در حال حاضر, است, البته, فن آوری است. نه هر کار می توان از راه دور و بسیاری از مردم شجاع در حال رفتن به محل کار هر روز برای حفظ اقتصاد و کشور را از سقوط. اما تعداد قابل توجهی از کسب و کار و حتی کل صنایع شده اند قادر به حرکت آنلاین. زوم شل Google Docs و مفید دیگر از راه دور ابزار ساخته اند که این انتقال ممکن است هر چند مسلما این نه همیشه صاف است.

کار از راه دور نه تنها در منطقه از زندگی ما پایدار بودن تکنولوژی در طول این دوره است. بسیاری از کلیساها در حال میزبانی وب خدمات خود را آنلاین و بسیاری از مدارس و دانشگاه ها باید تغییر به کلاس های آنلاین برای بقیه مارس و برخی حتی تا پایان ترم. سیاسی نامزد در حال برگزاری مجازی سالن شهر. حتی AA جلسات و جلسات درمانی می رویم دیجیتال.

این را باید ما امیدواریم که برای دیدن چگونه جامعه تطبیق در همه این حوزه های از جان گذشته به استقامت در برابر ناملایمات. فن آوری بیش از حد است که مورد استفاده برای اهداف بشردوستانه. گروه های در سیستم عامل رسانه های اجتماعی در حال شکل گیری برای ارائه کمک به کسانی که نیاز دارند و هماهنگ کردن تلاش های داوطلبانه است. به عنوان فرد راجرز گفت: “زمانی که من یک پسر بچه بود و من می بینم چیز ترسناک در اخبار, مادر من می خواهم بگویم به من نگاه یاران. شما همیشه پیدا کردن افرادی که در حال کمک به.'” فن آوری ساخته شده است آن را بسیار آسان تر برای اتصال آن یاران در حال حاضر.

شرکت های فن آوری نیز پا به این صفحه سعی کنید برای کمک به کاهش بحران و تاثیر آن بر اقتصاد است. اولین و مهمترین شرکت رسانه های اجتماعی (Facebook, Twitter, Linkedin, یوتیوب, و ق, و غیره.) و همچنین به عنوان سخت افزار و نرم افزار ارائه دهندگان (مانند مایکروسافت و اپل) به طور جدی به مبارزه با اطلاعات غلط در مورد COVID-19.

برای مثال گوگل حذف هزاران نفر از فیلم که پخش گزارش نادرست در مورد کوروناویروس و فروشگاه برنامه اپل تیم صادر راهنمایی های جدید برای سلامت برنامه های توسعه دهندگان. Facebook نیز به شدت از بین بردن نادرست محتوا و ترویج رسمی و قابل اعتماد حساب. بسیاری از بزرگ و شرکت های کوچک نیز مشغول به کار در سراسر ساعت و اضافه کردن به روز رسانی انتقادی برای رابط خود در هماهنگی با مقامات بهداشتی.

بعلاوه بزرگ”تکنولوژی” متنفر است آن را به عنوان شده است مشغول ایجاد و حمایت از مشاغل در میان بحران از اقتصاد است که با تکیه بیشتر به شدت در تجارت الکترونیکی. آمازون, مثلا, استخدام 100,000 بیشتر مردم و افزایش کارکنان پرداخت و مایکروسافت است که در ادامه به پرداخت آن به کارگران ساعتی (مثل شاتل رانندگان کافه تریا کارکنان) خود را به طور منظم پرداخت—حتی اگر شده است وجود دارد کاهش نیاز به خدمات خود را به عنوان بسیاری از کارمندان شروع به کار از خانه.

فرفره اقتصاد شرکت هایی مانند Uber و Lyft به دنبال کت و شلوار ارائه دو هفته غرامت به رانندگان خود را که قرنطینه یا مبتلا COVID-19. و Facebook اعلام کرد که 100 میلیون دلار در برنامه ای که به صورت نقدی کمک های مالی و آگهی های اعتباری برای کسب و کارهای کوچک نهفته coronavirus. تجارت الکترونیکی نیروگاهی مانند Ebay و آمازون ممنوع قیمت سنگ آهن در بازار زمانی که برخی سعی در استفاده از سیستم عامل خود را به فروش ملزومات مانند ضد عفونی کننده دست تمیز کردن لوازم و کاغذ توالت برای قیمت های ظالمانه.

در مقایسه با قبلی بیماری های همه گیر در تاریخ جهان یک ابزار قدرتمند در دستان بشر است—هوش مصنوعی.

به عنوان کارشناسان بهداشت کار دور ساعت برای جلوگیری از بحران tech رهبران راه اندازی یک پایگاه داده با مقدار فراوان از مقالات علمی در تلاش برای کمک به جامعه علمی در سراسر جهان در آن پژوهش است. گوگل DeepMind را بدست آورد, مثلا, است, اشتراک گذاری تمام یافته ها و پیشرفت در تحصیل COVID-19 که در آن الگوریتم های در حال ساخت. و کاخ سفید نامیده می شود در هوش مصنوعی (AI) کارشناسان برای کمک به آنها را نقطه اتصال.

به عنوان جهان خود را در مبارزه با بدترین بیماری همه گیر در طول عمر ما, تکنولوژی, تکنولوژی, شرکت ها و مردم پشت سر آنها بازی را تغییر دهند. نمایندگان گسترده تر در صنعت فن آوری شدند و آنهایی که کاخ سفید زد برای کمک به. خواهد شد و نمایندگان مجلس و بسیاری از کارشناسان سیاست بازگشت خود را به روال “شکستن فناوری بزرگ” لفاظی پس از بحران است ؟ فقط زمان خواهد شد بگویید.

Ashkhen Kazaryan یک صدای جوان مشارکت کننده اینترنت قانون و سیاست های همکار در IP ریخته گری و متخصص در Federalist جامعه در حال ظهور فن آوری کار بخشی از مقررات شفافیت پروژه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>