بایدن و برنی سه شنبه نزاع و جدال را شکل دموکراتیک مسابقه

توسط جاناتان LEMIRE استیو مردم و لایحه بارو

لس آنجلس — میلیون ها نفر از رای دهندگان از مین به کالیفرنیا به رهبری به انتخابات در سه شنبه این نماینده غنی جایزه در مبارزه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری است که شکل گیری به عنوان یک مسابقه بین دو کاملا متفاوت در سند چشم انداز برای آینده آن را به عنوان hurtles نسبت به نوامبر مسابقه برگشت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ایالت ورمونت برنی ساندرز که انرژی لیبرال ها و رای دهندگان جوان به دنبال به جلو و دور از بقیه در این زمینه در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن امیدوار به سوار شدن یک موج حرکت و تاییدیه به سیمان خود را به عنوان پرچمدار برای این حزب بال متوسط.

 • دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن D-Mass., ظهور از غرفه با رای به او رای در روز سه شنبه 3 مارس سال 2020 در کمبریج ، (AP Photo/استیون Senne)

 • فایل – در این یکشنبه آذر. 19, 2020, فایل, عکس, دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ امواج به جمعیت در پایان سخنرانی خود در گرینوود مرکز فرهنگی در Tulsa, Okla. بلومبرگ صرف به شدت در تبلیغات و نزدیک به دو دوجین زمینه کارکنان در اوکلاهما و ساخته شده است که چندین کمپین توقف هر چه زودتر دولت است. (AP Photo/سو Ogrocki فایل)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • سناتور. Ctq, D -, Minn. تایید دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در یک کمپین تجمع پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 در دالاس. (AP Photo/Richard W. رودریگز)

 • دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند پس از سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke تایید و او را در یک کمپین تجمع پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 در دالاس. (AP Photo/Richard W. رودریگز)

 • سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke حرکات پس از حمایت دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در یک کمپین تجمع پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 در دالاس. (AP Photo/Richard W. رودریگز)

 • فایل – در این پنج شنبه, فوریه. 16, 2020, فایل, عکس, دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز من-Vt., حق به شمار برای یک عکس با یک حامی پس از یک کمپین توقف در دنور. کلرادو رای دهندگان رأی گیری در ایالت اولیه انتخابات روز شنبه, مارس 3. (AP Photo/David Zalubowski فایل)

 • دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن D-Mass., صحبت می کند به حامیان پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 در مونتری پارک بخش از لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز من-Vt., می رسد به رای دادن در ورمونت اولیه در نزدیکی خانه اش در برلینگتون, Vt., جمعه, آوریل 3 سال 2020 است. (AP Photo/چارلز Krupa)

دو مردان, روش سوارکاری, بالای سرعت در حال کاهش دموکراتیک زمینه را مونتاژ ائتلاف های متفاوت جمعیتی و باورهای سیاسی و روز می تواند کمک به شکل, آیا نامزدی مبارزه کشش تا زمانی که این کنوانسیون در تابستان امسال در میلواکی است.

اما 14 ساحل به ساحل مسابقات به نظر می رسید برخی به ارائه چند دیگر تاب و چرخش از جمله اولین آزمون میلیاردر مایک بلومبرگ عظیم هزینه های دموکراتیک مسابقه.

بلومبرگ قلم چهار متحده بانکی در بیش از نیم میلیارد دلار در تبلیغات و عملیات زمینی در یک روش غیر معمول و تست نشده روش تامین حمایت از میانه های که ممکن یو بی اس در بازار در بایدن قبل از معاون رئیس جمهور احیا ضعیف مبارزات انتخاباتی. سابق شهر نیویورک شهردار و ماساچوست ایالت الیزابت وارن loomed به عنوان اخلال گران را به عنوان نامزد jockeyed به عبور از آستانه رای گیری برای امن نمایندگان است که می تواند طولانی نامزدی نبرد.

دموکراتیک نژاد منتقل شده به طور چشمگیری بیش از سه روز گذشته به عنوان بایدن با حروف بزرگ بر فرمانده خود را کارولینای جنوبی پیروزی برای متقاعد کردن اضطراب استقرار متفقین به تجمع در پشت مبارزات انتخاباتی خود. Ctq و پیت Buttigieg به طور ناگهانی به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود را و تایید بایدن. یکی دیگر از سابق رقیب سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke علنا حمایت بایدن در حالی که موج جدیدی از شهرداران قانونگذاران و اهدا کنندگان گفتند که حمایت از معاون رئیس جمهور سابق.

بایدن جدید حامیان چتری بر روی تلویزیون صبح به ستایش او — Klobuchar در ان بی سی “امروز” نشان می دهد. O’rourke در MSNBC را “صبح جو” — اما یکی دیگر از شاید بیشتر صدای قدرتمند بود مستقر شده اند و حمایت خود را از نامزدی که از رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

اوباما صبورانه کاهش یافته است به ارائه هر گونه حمایت در طول فرایند اولیه اما فوق العاده PAC حمایت از توافق با سازمان تماس های صوتی از گذشته در آن سخنرانی اوباما معاون سابق رئیس جمهور “یک سیاستمدار و رهبر که می بیند به وضوح چالش های پیش روی امریکا در یک جهان در حال تغییر.”

آماندا Loveday از متحد کردن کشور تایید شده می گوید تماس های در حال اجرا را از طریق روز سه شنبه در آلاباما آرکانزاس, کارولینای شمالی, تگزاس و ویرجینیا است. چندین نامزد در مسابقه اجرا در تلویزیون تبلیغات این برنامه شامل احساسات مثبت از اوباما اگر چه او تایید کرده است none.

سخنگوی اوباما گفت: robocall از بایدن فوق العاده PAC نیست مقدار به تایید و رئیس جمهور سابق دفتر آگاه بود که این گروه برنامه ریزی برای استفاده های صوتی.

ساندرز و نزدیک ترین مشاوران خود را به عقب رانده و در برابر تغییر از استقرار و کمک کننده کلاس سوی بایدن. مبارزه در مینه سوتا ساندرز به دنبال ضرب و شتم به عقب بایدن حرکت با استقبال از پیام به Klobuchar و Buttigieg حامیان.

“به همه امی و پیت میلیون ها نفر از حامیان درب باز است. بیا در” ساندرز گفت. “همه ما درک که ما با هم در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

و تهمت خود reveling در نقش خود به عنوان دانشمند ارشد وزن در مسابقه برای انتخاب خود را در انتخابات عمومی حریف. او به دنبال یک درد دل در کارولینای شمالی تجمع شب قبل — که در آن او تحویل داده broadsides در برابر همه نامزدها — با توییتهایی صبح روز سه شنبه با تمرکز بر بلومبرگ ادعا میلیاردر می تواند “هرگز بهبود از خود بی کفایت بحث اجرای.”

سهشنبه ترین پیش بینی از تقاطع در دموکراتها آشفته ابتدایی فصل به عنوان حزب در تلاش برای متحد کردن پشت یک پیام روشن یا رسول در آن تلاش فوری برای شکست دادن رئیس جمهور.

در یک طرف می ایستد Sanders, 78 سال دموکراتیک سوسیالیستی که به ثمر رساند تا چهار متوالی اول یا دوم-جایگاه تکیه بر انرژی ائتلاف کشیده شده به وعده خود برای تبدیل این کشور سیستم سیاسی و اقتصادی. از سوی دیگر بایدن 77 ساله و مادام العمر سیاستمدار بود که relishing تازه کشف شده خود را حرکت در یک کمپین است که در زمان تلاش برای تحریک رای دهندگان با یک پیام با تاکید بر یک رویکرد عملگرایانه به حاکم و متوسط تغییر دهید.

برای معاون سابق رئیس جمهور موج جدید حمایت نمی تواند در یک زمان بهتر است.

فقط دو روز زودتر از دست دادن در کارولینای جنوبی را به طور موثر کشته نامزدی خود را. اما 48 ساعت پس از فوران چاه نفت, پیروزی, معاون سابق رئیس جمهور ایستاده بود بر روی صحنه در دالاس در قلب یکی از فوق العاده روز سه شنبه جواهرات تاج و تخت حمایت توسط سه رقیب سابق و مجموعه رو به رشد از خیرین و فعالان و مقامات منتخب.

بایدن وارد سوپر سهشنبه اعتماد به نفس در توانایی های خود را برای برنده شدن متحده که شبیه کارولینای جنوبی جمعیتی آرایش: کسانی که با بزرگ آفریقایی-آمریکایی و سفید متوسط جمعیت. که باعث می شود, آلاباما, کارولینای شمالی, آرکانزاس, تنسی و ویرجینیا بالقوه بایدن پیروزی حتی در یک متلاشی میشه.

در عین حال برخی از فوق العاده روز سه شنبه با ارزش تر از زمین کمتر است و آمرزنده است.

ساندرز پیش بینی کرده است پیروزی در کالیفرنیا روز بزرگترین نماینده جایزه. دولت مانند نماینده غنی تگزاس پخش به نقاط قوت خود توجه قابل توجه خود را از جناح لیبرال سفیده مناطق شهری بزرگ با رای دهندگان و قوی لاتینی جمعیت. ساندرز نیز برخوردار مزایای آشکار در خانه اش در ایالت ورمونت و در کشور همسایه ماساچوست که در آن او چشم دوخته اند ضربه مترقی در برابر رقیب وارن در دولت است.

بلومبرگ سهام در خطر محو شدن به عنوان بایدن دستاوردهای زمین. اما میلیاردر همچنان یک عامل عمده در روز سه شنبه.

او صرف مقدار زیادی از آخرین روز مبارزات انتخاباتی در یک تعداد انگشت شماری از جنوب و کشورهای غربی که در آن دستیاران خود را می گویند که آنها معتقدند او می تواند شکاف یک پیروزی تا حد زیادی به این دلیل که او تنها نامزد که بازدید چند بار زد و محلی امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات است. او با تمرکز بر آلاباما, آرکانزاس, کارولینای شمالی و ویرجینیا و تنسی و تگزاس.

و بایدن استراتژی برای روزهای آینده که متکی بر پوشش رسانه ای و اعزام جدید خود را مجموعه ای از عناصر عملیاتی نشان دهنده یک استارک واقعیت: در مقایسه با سندرز و مهر او understaffed با کمبود بودجه روبرو شده و تقریبا از زمان به عنوان او مبارزه می کند به تبدیل خود را تنها کارولینای جنوبی به پیروزی یک جنبش ملی.

در حالی که روز سه شنبه نتیجه نامشخص است بایدن تیم اعتماد به نفس بود که حرکت سریع مسیر مسابقه در حال حرکت بود راه خود را. یکی از عوارض: تعداد قابل توجهی از آرا ریخته شد در روزها و هفته های منتهی به روز انتخابات زمانی که Buttigieg, Klobuchar و تام Steyer هنوز در این مسابقه است.

حداقل 1.4 میلیون مردم رای دادند در حال حاضر در کالیفرنیا دموکراتیک اولیه به عنوان مثال با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط آسوشیتد پرس. در تگزاس بیش از 1 میلیون اوایل رای دموکرات بازیگران شده است. و در ویرجینیا حدود 28000 نفر رای دادند زود دو بار به عنوان بسیاری به عنوان در سال 2016.

از طریق چهار اولیه مسابقات AP اختصاص 60 نمایندگان به Sanders 54 به بایدن و هشت به وارن.

چهار متحده همیشه بیشتر در مورد شتاب از ریاضی. سه شنبه متحده ارائه ای از 1,344 جدید نمایندگان بر اساس چه نامزدها به پایان برسد. فقط 155 نمایندگان اعطا شده است تا کنون.

Lemire و مردم از واشنگتن گزارش داد. آسوشیتد پرس نویسنده کاتلین Ronayne در لس آنجلس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>