دوچرخه سوار می میرد پس hit-and-run تصادف در پرریس

راننده یک اتومبیل که زده و ضرب مجروح دوچرخه سوار در پرریس در جمعه 17 جولای ظاهرا فرار دیده از سانحه شد و در پی توسط نمایندگان مقامات میگویند.

مقامات مطلع از سقوط در نزدیکی تقاطع Goetz جاده و الیس خیابان در حدود 11:16 بعد از ظهر, Riverside County کلانتر مقامات گفت: در انتشار اخبار. نمایندگان در پاسخ مواجه می شوند و به طور جدی مجروح مردی که در صحنه برخورد.

رانندگان درگیر در تصادف فرار کرد قبل از مقامات وارد کلانتر مقامات گفت. این خودرو به عنوان شرح داده شد یا سفید یا رنگ روشن سدان با خرد جلو شیشه جلو و عمده جلویی آسیب.

دوچرخه سوار که فوت کرده بود به عنوان استیو باکستر, 64, از پرریس رودخانه شهرستان پزشکی قانونی مقامات گفت: در انتشار اخبار. محققان مشغول به کار بودند به یاد بگیرند که هویت راننده خودرو که به او زده است. مقامات خواسته هر کسی با اطلاعات مربوط به سقوط به تماس نمایندگان در 951-210-1068.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>