بهترین صعود مخلوط خاک بستگی به نوع کاشت


انتخاب در صعود خاک مخلوط در بسیاری از باغ فروشگاه های عرضه می تواند بسیار سردرگم کننده. گتی ایماژ

باغ متخصص هلن Chesnut به ما می گوید که چگونه او آموخته راه سخت به عنوان خوانده شده با مراقبت شدید تمام چاپ در صعود خاک مخلوط محصولات — آن است که آیا برای بذر پر کردن ظروف و یا برای غنی سازی خاک در باغ.

پرسش: در اوایل این بهار من فقط در مورد پر کردن یک جعبه زمینی با صعود خاک من می خواهم خرید برای رشد سبزی سالاد و برخی از گیاهان که من متوجه یک احتیاط در پشت کیسه. آن گفت: برای استفاده از این مطالب برای ظروف. ظاهرا خاک من خریداری شده بود به تنها استفاده می شود برای مخلوط کردن به باغ تخت. چرا یک محصول نمی تواند مناسب برای کشاورزان?

A. نمی شناخت دقیق مطالب از خاک شما خریداری من نمی توانم بگویم که چرا آن را نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد. در همان زمان من تصدیق می کنم که این انتخاب در صعود خاک مخلوط در بسیاری از باغ فروشگاه های عرضه می تواند بسیار سردرگم کننده.

من آموخته راه سخت به عنوان خوانده شده با مراقبت شدید تمام چاپ بر روی محصولات برای اطمینان از دستیابی به چیزی مناسب برای هدف من قصد دارم به استفاده از آن برای — این که آیا آن است برای بذر پر کردن ظروف و یا برای غنی سازی خاک در باغ. اگر انتخاب هنوز هم شما را سر در گم مشورت با یک فروشنده برای کمک در انتخاب بهترین محصول ممکن برای نیازهای شما.

Q. آیا شما تا کنون در سراسر آمده foxglove با, باز, بالا گل کوچک که به نظر می رسد مانند یک ختمی? این است که برخی از غیر معمول فشار از گل که پدید آمده در باغ ؟

A. من پرسید این سوال هر چند سال که عوامل محیطی هستند دقیقا درست برای این اختلال به نظر می رسد.

بزرگ, عجیب و غریب, شکوفه نسبتا نادر است. آنها peloric گل از یونانی peloros معنی بزرگ یا هیولا. در foxgloves, peloric flowers توسعه در نوک سنبله از جوانه است که شکوفه های گذشته است.

علت این است که یک ژن مغلوب است که گاهی اوقات باعث آسیب به توسعه ترمینال جوانه. پرورش دهندگان سعی کرده اند به منظور توسعه خطوط foxgloves با فرکانس بالا از peloria اما حتی با این تنها یک شانس ترکیبی از عوامل محیطی باعث خواهد شد peloric گل به ظهور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>