بندر: آن را در مورد loco کنترل

بکر شما را به یاد بیاورید — و اگر شما او را به شما یادآوری می کنند — رهبر مقننه را Bastiat حزبی به نام پس از اقتصاددان فرانسوی آتیلا Bastiat. Bastiat (ba-sti-‘a) مخالفت عمومی آموزش و پرورش هندو نماز و توزیع مجدد ثروت است. در مهد کودک, ما به نام دومی های.

آن را سخت به این باور است که مالیات بر دارایی لغو شد اخبار اندک دو ماه پیش قبل از رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم را استبدادی shutdown از آرایشگاه انداخت Bastiats کردن بوی عطر, قبل از, قیمت های نفت حفره حفره قرار دادن هارولد هام در سوپ خط. او باید این لابستر خرچنگ لطفا.

اگر شما نگران هستید که بورگوم عطف همه به بی خانمان هیپی استراحت. Bastiat عضو Rep. لوقا سایمونز هجوم بورگوم را خاموش منظور بازگشایی خود دیکینسون آرایشگاه دقیقا زمانی که بورگوم می گوید او می تواند. Viva la revolution. به مرد اعتباری. این یک تعجب می کنم که او هنوز هم ایستاده و پس از این که بارها و بارها با لگد در سر یک اسب در یک merry-go-round بدبختی آخرین جلسه.

چقدر نوسان انجام Bastiats داشته باشد ؟ خوب یک بیسمارک تجمع به unquarantine داکوتای شمالی ادعا 150 معترضان که می تواند دقیق اگر آنها اجتماعی-فاصله گرفتن تمام راه را به Menoken. ما در حال انتظار تایید از شان اسپایسر.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

بکر طرح که جایگزین مالیات بر املاک با درآمد نفت و با بهره برداری از میراث صندوق در حال حاضر به نظر می رسد مانند ایده اشتباه در بدترین زمان به خصوص اگر شما یک county کمیساریای که در حال حاضر در تلاش برای نگه داشتن مالیات پایین و snowplows شخم. به خصوص پس از نفت spigot رفته خشک است.

اما اگر شما یک feedlot اپراتور که تنها به ارائه کمک دولت به کمک euthanize گله خود را به دلیل پردازنده های آفلاین و واردات در حال ریختن و یا یک دانه کشاورز فرو رفته در شش سال رکود از بین بردن مالیات بر املاک ممکن است صدا بدجور جذاب آمده نوامبر.

زمان های سخت ایجاد تغییرات لرزه ای — ناقص طوفان — و این امر تبدیل به دولت های محلی به serfdoms. آن را به عنوان قوه مقننه کلاه محلی آسیاب عوارض و سپس تماس شهرستانها و مدارس و شهرستانهای غیر مسئولانه spenders زمانی که آنها نمی تواند ملاقات بودجه خود را. بدون وسیله ای برای بالا بردن درآمد دولت های محلی از دست دادن کنترل محلی. بودجه می شود تصمیم گرفت پس از شش نوشیدنی در یک بیسمارک نوار. و شما فکر می کنم شما باید چاههای در حال حاضر ؟

به عنوان نزدیک من دوست شخصی راب بندر اشاره کرد در یک ستون در هفته گذشته استبدادی بورگوم است دلایل خود را برای مخالفت با Bastiats. به جای بازسازی دولت به نظر می رسد آنها قصد برچیدن آن که ترک استبدادی بورگوم با هیچ کس از چپ به tyrannize. (من نمی دانم اگر شما خواندن زبان اما در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته بورگوم مترجم دیوانه وار نشانه “او رو گروگان در breakroom.”)

من می دانم. قبل از نتیجه گیری من من باید آدرس این مقاله نویس در اتاق. شما تعجب کنید که اگر راب پورت و من واقعا شخصی دوستان است. بله. قبل از بورگوم اعلام حکومت نظامی ما مورد استفاده برای بازی دستمالی کردن هر پنج شنبه شب در زیرزمین. سوال: “razzlesquirf” واقعا یک کلمه ؟ اگر پورت برنده دوباره.

تونی بندر می نویسد منحصر به فرد در ستون هفتگی برای فروم سرویس خبری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>