بن Kuzma: آیا داوطلبانه بازیکن-استثنا پیشنهاد کمک Canucks?


الیاس Pettersson در حال حاضر دارای یک کلدر جایزه در ساختمان خود نخبگان NHL رزومه. بروس بنت / گتی ایماژ فایل

‘…سیستم ما باید در محل پس از 2004-05 — هزینه-سیستم کنترل — به تکامل اجازه می دهد تا تیم های خود را به قضاوت.” — عامل پخش Kurt Overhardt

ما در حال زندگی در یک جهان فرضی این روزها پس چرا فرضی NHL مفهوم ؟

تصور کنید که چانه زنی جمعی انقضای توافق در پایان فصل به طور منظم و نه پس از سقوط پس از انعقاد 2021-22 مبارزات انتخاباتی ؟

ونکوور کناکز را دو پتانسیل نسل بازیکنان در الیاس Pettersson و کوین هیوز به دنبال ارزش بازار در تابستان آینده به عنوان جایزه محدود رایگان نمایندگی — اگر خود را معاملات نیست هر چه زودتر انجام شود.

بیایید فرض کنیم آنها صبر کنید تا پایان 2020-21 اما در هر صورت اتصالات dynamic duo در جریان کلاه محدودیت را ایجاد یک مشکل بزرگ است. Pettersson برنده کلدر جام در فصل گذشته به لیگ برتر تازه کار و هیوز می تواند انجام دهد همان این مکث فصل یک بار لیگ تصمیم می گیرد که چه زمانی و چگونه به دل کردن سالانه آن سخت افزار قابل توجهی در میان رمان coronavirus نگرانی های همه گیر.

چه اگر وجود مکانیزم جدید در CBA جدید برای کمک به Canucks’ آینده کلاه بحران?

دنور مبتنی بر عامل پخش Kurt Overhardt از K. O. ورزشی, Inc., همراه با دیپلم برایان Schoelzel است پیشنهاد داوطلبانه بازیکن-استثنا برنامه برای یک بازیکن در هر باشگاه با پرداخت حداقل آستانه به واجد شرایط. آن را اجازه می دهد حفظ و نگهداری از یک بازیکن و نه به حقوق و دستمزد تعداد نسبت به کلاه.

لوکس-سیستم مالیاتی را به نفع تیم هایی است که انتخاب می کنید برای استفاده از معافیت. از یک Canucks’ چشم انداز آن می تواند فرضی بازی کردن و نمی ظروف سرباز یا مسافر با اپتیک.

با خود بالا هفت بازیکن داشتن زمان کلاه بازدید اعم از US$4.6 به 6 میلیون دلار این باشگاه انجام داده است یک کار بهتر از نگه داشتن بینی از خارج شدن از مشترک مالی در حالی که حفظ رقابت است. می آید از در نظر گرفتن یک برای این تیم و در نظر گرفتن مدت بیش از دیگران بزرگتر.

می آید و آن را از تجاری به تولیدی بازیکن مانند گلزن برجسته J. T. Miller, 27, که دارای سه فصل بیشتر در خوش طعم کلاه سالانه آمار از $5.25 میلیون و حقوق و دستمزد پرداخت از $4.5 M 6M دلار و $4.5 M.

شما می توانید استدلال می کنند در میان بزرگ بحث است که فراگیر پسوند برای Pettersson و هیوز که پرداخت آنها را به همان مقدار و تعیین یکی به عنوان بازیکن استثنا — می تواند سهولت کلاه بحران با باز کردن یک نقطه فهرستی.

“شما رو بسیار رقابتی مالک در ونکوور و اجازه دهید او را به خود ارزش داوری” Overhardt روز سه شنبه گفت. “برخی از صاحبان خواهد شد با استفاده از استثنا بازیکن به ثبت نام یک بازیکن ستاره و یا فقط نشانه ای دیگر و نگاهی که پول از کلاه برای حفظ تیم با هم.

“آنها (Canucks) انجام داده اند یک کار شگفت انگیز که بازسازی تیم است. آن را یکی از جوانترین و آن را بسیار هیجان انگیز نوع هاکی که تراویس سبز آنها را بازی. شما می خواهید بچه ها را به بازی وجود دارد و به عنوان یک, لیگ, ما باید آنها را به بیش از حد بزرگ.”

این یک مفهوم است که می تواند کار را برای کلاه ملاحظات اما این امر نیز نیروی صاحبان به صرف پول بیشتر برای نگه داشتن نخبگان بازیکن. و عوامل به سود یک درصد بیشتری از مشتریان خود را غنی قراردادهای جدید.

“افراد مجاز به بدبینانه” اضافه شده Overhardt که اصلی پیشنهاد تدوین شد در ماه ژانویه است. “ما سعی می شود واقعا هدف با اطلاعات ارائه شده در این مقاله است. این همه واقعی و عموم منابع اطلاعات.

“این همیشه خوب است که اندیشه انتقادی و راه حل های خلاق. ما هرگز نباید شرایط چیزهایی که آنها در کسب و کار. ما نیاز به تکامل است. این یک مکانیزم برای صاحبان اگر آنها می خواهند برای حفظ تیم خود را با هم.

“ما فوق العاده-بازیکنان نخبه و لیگ قطعا بازار آنها را از پرداخت غرامت نظر من فکر می کنم این مهم است که سیستم ما را در محل پس از 2004-05 — هزینه-سیستم کنترل — به تکامل اجازه می دهد تا تیم های خود را به قضاوت.

“این اجازه می دهد بازیکن برتر جبران شود و بقیه به جریمه نمی شود. این یک نمایش طولانی و ثابت به این بیماری همه گیر است که در حال حاضر در رفتن. مردم باید برای دیدن جنگل از طریق درختان. همه چیز در حال رفتن به بهبود می یابند اما ما نیاز به رسیدگی به مسائل اقتصادی است.

“به اعتقاد من افزایش جزر و مد بالا می برد تمام کشتی. این است که یک ایده جدید است. NBA ساخته شده است CBA تنظیم و NFL مشابه به دلیل وجود یک بازی در بازی. NHL انجام داده است یک کار خوب از کنترل هزینه و این چیزی است که این لیگ همه چیز در مورد در حال حاضر. از نیروی کار در نظر درخشان است.

“وجود ندارد یکی دیگر از اشتغال محتوا که من می دانم در جهان وجود دارد که با سپردن سیستم است که در آن به طور معمول کارفرمایان خواهد بود به عهده دارد. آن نیاز به تکامل است.”

در حقیقت اگر بازیکن-استثنا در جای خود در سال 2014 Chicago Blackhawks می تواند کاهش قابل توجهی درپوش بار با جاناتان Toews و پاتریک کین.

آنها امضا یکسان هشت سال مبلغ 84 میلیون پسوند است که تولید سالانه کلاه ضربه از $10.5 میلیون و پرداخت آغاز شده است که در $13.8 میلیون و رها کردن به $6.9 میلیون دلار و سالانه بیش از نهایی سه فصل است.

Canucks مدیر کل جیم Benning هنوز به بررسی Overhardt مفهوم بود اما با ارائه یک فکر.

“دلیل ما باید یک درپوش است که سعی کنید و ایجاد یک سطح میدان بازی برای تمام تیم های” Benning روز سه شنبه گفت. “این به نظر می رسد مانند آن را به نفع تیم است که باید پول اضافی به پرداخت مالیات بر لوکس.”

[email protected]

Twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>