بن Kuzma: ونکوور کردم ماده ادمونتون درخشش در NHL hub شهرستان مناقصه


راجرز آرنا می تواند بازی اما نه طرفداران اگر Canucks برنده hub شهر پیشنهاد داد. Anne-Marie Sorvin / USA TODAY Sports فایل

‘این واقعیت ساده است که ما باید زیرساخت در محل به جای آنها (بازیکنان) و میزبانی بسیاری از مسابقات و رویدادهای در ونکوور ما ثابت کرده ایم خودمان’ — UBC Sauder مدرسه کسب و کار استاد عزیز Rajwani

ونکوور طولانی هاکی-میزبانی تاریخچه.

ادمونتون است درخشان و بزرگ عرصه جدید است.

در حالی که هر دو لیگ ملی هاکی شهرستانها را ارائه پیشنهادات به یکی از چهار تورنمنت هاب وقتی NHL فصل رزومه — و جلوتر از منحنی در پرداختن به رمان coronavirus نگرانی های همه گیر قرار داده شده است که این لیگ در مکث مارس 12 — از سرگیری بازی پیچیده است.

تاپیک تست از بازیکنان به طور منظم و نگه داشتن آنها را در انزوا و دور از خانواده. که trumps افزایش سپردن clawbacks از ياوه هاکی مربوط به درآمد — لیگ ایستاده به از دست ما 1 میلیارد دلار اگر فصل است scuttled — و آشکار اسکیت و مطبوع نگرانی.

تا مانع بالا از یک فرایند قابل اعتماد و مکرر COVID-19 تست پاک است و قرار نیست حرفه ای جلوتر از شهروندان پس از آن گفتگو می تواند تغییر به بازی و بازی در خالی کردن میدان به دلیل اجتماعی-فاصله مقررات.

“وجود خواهد داشت پارامترهای ما در مورد صحبت کردیم” گفت: سلامت استان افسر دکتر بانی هنری. “من نمی خواهد وجود دارد که یک (عرصه) مخاطبان برای مثال ما می تواند پخش بازی ها. و راه هایی وجود دارد که بازیکن می تواند اقدامات احتیاطی برای اطمینان از وجود فاصله فیزیکی.”

در روز سه شنبه, B. C. مقامات بهداشتی گزارش هشت جدید موارد مثبت را به کل استانی به 2,232. وجود دارد چهار مرگ و میر بیشتر به این تعداد به 121. در ونکوور ساحلی بهداشت و درمان وجود دارد و 849 مورد تأیید با 74 کشته و 575 بهبود.

آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی گزارش شده 5,386 تایید موارد با 104 مرگ و میر و 2,942 بهبود. در ادمونتون منطقه وجود دارد 503 مورد و تنها 12 مرگ و میر. این استان نیز به اتمام 164,722 آزمون نسبت به 96,517 در قبل از میلاد است که شامل 27,850 در VCH.


یک زن پیاده گذشته یک عکس بزرگ از ونکوور کناکز کاپیتان بو Horvat خارج راجرز آرنا فقط به عنوان لیگ ملی هاکی تحت فشار قرار دادند مکث در آن فصل به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

داریل DYCK / کانادا پرس

بر خلاف دیگر فرودگاه بین المللی در کشور ادمونتون نبود آمار با هجوم مسافران از آسیا و آمریکا هنگامی که این ویروس تبدیل به یک بیماری همه گیر. وجود دارد کمی مرزی ترافیک و کم تراکم جمعیت در ادمونتون و این استان با داشتن جوانترین جمعیت در کانادا تاثیر COVID-19 در مرکز استان شد کاهش.

نیز وجود دارد تهاجمی تست و بسته بندی گوشت گیاه شیوع بیماری در جنوب آلبرتا.

ضمنا میزبانی مناقصه تا حد زیادی مبتنی بر تحریک اقتصاد به دلیل اسکان و مواد غذایی-خدمات خواسته های به اشتراک صدها تن از بازیکنان حداقل به مدت دو ماه. عزیز Rajwani یک استاد در UBC Sauder مدرسه کسب و کار و Langara مدیریت مدرسه می بیند مثبت در Canucks علاقه.

“محرک است که به بحث در موضوع به این دلیل شما باید به نگاه افزایشی هزینه ها و در حالت عادی اقتصاد شما می توانید بپرسید چه آن را به ارمغان بیاورد؟” Rajwani روز سه شنبه گفت. “اما در حال حاضر محرک خواهد بود چرا که COVID-19 ضربه مهمان نوازی هتل و صنایع که در آن آنها اساسا تعطیل و آن (درآمد) صفر است برای بسیاری از مکان های.

“وجود دارد یک کل توپی از هتل ها در سراسر راجرز آرنا در راه رفتن فاصله. و با کازینو (JW Marriott) که در آن (NHL کمیسر) Gary Bettman احتمالا ماند برای پیش نویس که نشانه خوبی برای ونکوور. همه درد و رنج در حال حاضر, بنابراین هر کسب و کار کسب و کار خوب است.

“تمرین تسهیلات احتمالا در UBC (سه غلطک) و مزایای دیگر — و به طور معمول شما را در نظر نمی آن سود اقتصادی — این است که بار سخت هستند در حال حاضر. و زمانی که تیم های ورزشی می خواهید برای دریافت پول از دولت های آنها همیشه از غرور مدنی.

“و در حال حاضر ونکوور نیاز دارد که محرک فقط به احساس خوبی در مورد این شهر به عنوان یک کل است که کسی را انتخاب کنید شهرستان و بازیکنان در اینجا و وجود دارد یک حس خاصی از حالت عادی.”


مردم معاشرت در اتاق دالان راجرز محل در ادمونتون در ماه مارس به عنوان لیگ ملی هاکی معلق بازی.

Jason Franson / کانادا پرس

حتی با اجتماعی فاصله هنوز هم در جای خود برای تابستان و محدود رستوران, خدمات Rajwani هنوز هم معتقد است گرفتن پیشنهاد خواهد بود یک مزیت.

“به طور معمول ماه های ژوئیه و اوت بسیار شلوغ و, نرخ هتل ها بالاترین,” او گفت:. “این واقعیت ساده است که ما باید زیرساخت در محل به جای آنها (بازیکنان) و میزبانی بسیاری از مسابقات و رویدادهای در ونکوور ما ثابت کرده ایم خودمان را.”

ونکوور دارای حداقل یک دوجین هتل پنج ستاره در مرکز شهر هسته که خانه از 377 به 733 اتاق. اما قانع کننده NHL که تلویزیون آماده Rogers Arena, اقیانوس آرام, Coliseum, UBC, Abbotsford و لنگلی همچنین می تواند با معیارهای برای بازی ها و شیوه های متعدد رختکن ورزشگاه درمان پزشکی و امکانات حمل و نقل چالش برانگیز خواهد بود.

ادمونتون یک پا با جدید و بزرگ راجرز محل. این ورزش چندین قفل بزرگ اتاق عمل مرکز متصل به ساختمان و جدید 346-اتاق JW ماریوت هتل در سراسر خیابان و یا در دسترس سربار تونل.

ونکوور می تواند مقابله با آن 517-اتاق JW Marriott یک بلوک دور از راجرز آرنا و نزدیکی به رستوران ها در سطح جهانی و دریا زدن برای سالم ماندن. کناکز قرار دادن یک بیانیه در مورد پیشنهاد خود را در حالی که Oilers رد نظر سه شنبه ،

“ما قطعا منافع قوی در میزبانی بازی در ونکوور اگر NHL تصمیم می گیرد به حرکت به جلو با توپی-شهر سناریو ارائه طرح است که بر اساس تعیین شده توسط مقامات بهداشتی و دولت استانی گفت: Canucks افسر ارشد عامل ترنت کارول.

“برای زمان حال ما همچنان به گفت و گو با همه ذینفعان و ارزیابی نظرات و اطلاعات آن را به عنوان در دسترس می شود قبل از هر گونه تصمیم گیری.”


B. C. وزیر گردشگری, فرهنگ و هنر, لیزا Beare.

لیزا Beare, B. C., وزیر, گردشگری, فرهنگ و هنر نیز یک پیشنهاد حمایت کند.

“چند ماه گذشته شده اند به چالش کشیدن و من می دانم که بسیاری از مردم از دست رفته ورزش حرفه ای در زندگی خود را در حال حاضر” او گفت:. “مانند بسیاری از اهالی بریتیش کلمبیا, من هیجان زده در چشم انداز NHL راه اندازی مجدد اینجا را در استان ما.

“بریتیش کلمبیا است و در سطح جهانی امکانات ورزشی و سابقه در میزبانی مسابقات ورزشی. با من سخن گفته اند کناکز در مورد برنامه های خود را به راه اندازی مجدد بازی NHL و دولت ما خواهد خوش آمدید یک برنامه را به میزبان بازی ها در B. C. که پایبند به سلامت استان افسر دستورات و توصیه.”

NHL است اشتها به سر فصل به طور منظم برای کمک به بهبود درآمد اما از سرگیری یک هدف متحرک است. دولت و مقامات بهداشتی نگه داشتن چکش.

با NHL خود انزوا حکم تمدید مارس 15 قبل از بازیکنان می تواند جمع آوری در راجرز آرنا به آموزش در گروه های بسیار کوچک. کسانی که سفر خارج از کانادا نیاز به بیشتر از 14 روز از خود انزوا زمانی که آنها بازگشت. که با فشار یک هفته دو اردوگاه آموزشی به اواسط ماه ژوئن و بازی نمی رزومه تا برخی از نقطه در ماه جولای.

و اگر از سر گیری می شود تحت فشار قرار دادند پشت هر بیشتر این فصل به طور منظم می تواند در معرض خطر است. آن می تواند جایگزین یک مسابقات 24 تیم که شامل حباب باشگاه نزدیک به پست فصل و موقعیت زمانی که فصل را در انتظار قرار داده شد.

با یک تفاوت در بازی های انجام شده امتیاز در صد باعث می شود بیشتر حس برای دانه مسابقه.

چهار باشگاه در هر کنفرانس را در دور اول byes و هشت خواهد بود در بهترین سه بازی در سری است. کناکز خواهد بود کشت ششم و نهم-کشت آریزونا شغالها در این سناریو. که برگشتی به سنتی از 16 تیم حاضر در دور دوم.

[email protected]

twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>