“او فوق العاده با ارزش و قطعا یک قطعه که ما مورد نیاز است. او را درک نقش خود و وجود ندارد بسیار متزلزل خود را در بازی. او نه فقط winging آن است. این بازی یک بازی ساده و سپس اجازه دادن به مهارت ما را بیش از.’ — J. T. Miller در Tyler Toffoli.

آنچه که تحسین متقابل و تولید ارزش است ؟

به صورت نامحدود رایگان agent تایلر Toffoli سریع-توسعه شیمی و دوستی با ونکوور کناکز linemate J. T. Miller از دست رفته نیست در جناح راست. ده امتیاز در 10 بازی پس از ورود به ماه فوریه تجارت با پادشاهان لس آنجلس به Toffoli یک عامل راحتی و دلیلی برای خوش بینی — اگر او به گسترش کار خود را در اینجا.

او به ثمر رساند در یک 5-4 در ضربات پنالتی برنده شدن بیش از New York Islanders در مارس 10 — دو روز قبل از رمان کروناویروس یک بیماری همه گیر به جای NHL در مکث — به ثمر رساند و تنها هدف سهشنبه در اردوگاه داد و بیداد در راجرز آرنا.

پس بین این چالش ها و محدودیت های COVID-19 سه بازی خود را در نظم و نقشه برداری از آینده او نیست فکر زیادی در مورد فصل آینده فقط در مورد ماه آینده و در دور مقدماتی.

“با همه چیز در رفتن آن بوده است گیج کننده برای همه” گفت: Toffoli بود که در ویروس زده کالیفرنیا در طول مکث. “من فقط در اینجا تلاش برای بدست آوردن من سر من دوباره و بازی و لذت داشتن با همه چیز که در جریان بوده است.

“دو روز اول از اردوگاه باید شده اند بسیار دشوار است اما بیشتر از آن شده است خاموش یخ به دانستن بیشتر در مورد بچه ها و می رود که بسیار بیشتر از روی یخ. این اولین تجربه من در حال معامله می شود اما اولین روز من در اینجا سبزتر (تراویس سبز) فقط به من گفت به بازی بازی من سخت کار می کنند و فقط به عنوان خوانده شده خاموش J. T. و Petey (الیاس Pettersson). آنها بازیکنان بزرگ و متوجه شدم که در عجله بسر می رسانید.

“و با J. T. من واقعا احترام راه او بازی می کند. این است که چگونه شما برنده شوید. هنگامی که شما یک پسر که منجر تیم خود را با دیگر بچه ها را دنبال کنید. او واقعا طول می کشد شارژ زمانی که همه چیز اشتباه است و او وجود دارد که همه چیز در حال رفتن به عنوان بزرگ است.”


بازی بعدی

یکشنبه, اوت. 2

ونکوور کناکز مقابل مینه سوتا وحشی

7:30 بعد از ظهر, راجرز, محل, SNET-P SNET 650 AM


فروش Toffoli باقی مانده در ونکوور تصور می شد به یک اولویت برای تنر پیرسون که برنده جام استنلی با دوست دیرین در لس آنجلس در سال 2014. در حال حاضر از آن میلر که همچنین بسیج را به نگه داشتن او در اینجا علت است.

آن را به این دلیل که 28 ساله Scarborough, Ont بومی بسته یک بازی مناسب برای این فصل به طور منظم و برگشتی به خصوص زمان و محدودیت فضا پس از فصل بازی هایی که از محل حق بیمه های بالا در یک راه دو بازی.

میلر یکی نیست به ضربه دود. او می بیند بسیار خوب در Toffoli که یک افزایش در انقضای سه سال US$13.8 میلیون معامله که انجام 4.6 میلیون دلار حقوق و دستمزد کلاه ضربه یک اولویت مناسب برای Canucks.

“ما سعی کنید به نه بیش از حد عمیق به آن (قرارداد) اما من می خواهم آن را دوست دارم اگر او نگه داشته در حال پخش در اینجا میلر گفت:” که منجر Canucks به ثمر رساند در این فصل با بالا حرفه ای 72 امتیاز (27-45) در 69 بازی. او فوق العاده با ارزش و قطعا یک قطعه که ما مورد نیاز است.

“او را درک نقش خود و وجود ندارد بسیار متزلزل خود را در بازی. او را به خوبی در بازی قدرت در مقابل خالص و او باقی می ماند در درون خود. این چیزی است که من وقتی که من می گویند او آسان است به بازی با. او نه فقط winging آن است. این بازی یک بازی ساده و سپس اجازه دادن به مهارت ما را بیش از.”

و هنگامی که آن را ندارد Toffoli است که تمایل به رسیدن به و اقامت در مناطق سخت. او می تواند یک جن در اسکیت خود را و پیدا کردن بالای خالص با یک تلنگر از مچ دست. او را نیز بر روی خود سخت به توان دفاعی مسئول و به یک تفاوت ساز است.

“من واقعا به دنبال به جلو به بازی در برخی از بزرگ زمان بازی با او میلر گفت:”. “بسیاری از زشت اهداف به ثمر رساند در پلی آف — داخل مخلوط علائم و در پایین دایره — و او به دست بزرگ در سراسر خالص.”

چه سبز را دیدم از طریق 10 بازی بود که چگونه Toffoli استفاده از موقعیت و می خواند به ثمر رساند مناطق.

“این است که او به سرعت دنباله دار و یا سریع اما او بسیار هوشمند” گفت: سبز. “او خوب هاکی حس و می تواند برای چیزهایی که با ذهن خود را. هر زمان که شما برنده شدن در این جام شما از طریق بسیاری از مواقع و نه فقط ادبانه. کمک می کند که در حال حاضر و در پلی آف.”

که حفر شد زود به Toffoli.

او روشن OHL با دو 50-هدف فصل و بالا بود اهل rookie. اما آگاهی به عنوان خوب بدون جن به عنوان او می تواند با آن صورتتان را NHL بلیط.

“که یکی از کارهای اصلی که من در تلاش بود به پادشاهان” او به یاد می آورد. “مهم ترین چیز این بود که نقش بر روی دیوار به طوری که شما را در گیر خود منطقه. و هنگامی که شما کردم به مراقبت از آن. این که چگونه من در لیگ و یکی از چیزهایی که من افتخار است. شما نیاز به آن را انجام دهد به ماندن در لیگ است.”

bkuzma@postmedia.com

twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de